Бойко Борисов с дубъл за ветераните на Витоша, пропусна дузпа (СНИМКА)

Бойко Борисов с дубъл за ветераните на Витоша, пропусна дузпа (СНИМКА)

Boko

Министър-председателят на България Бойко Борисов се отличи с два гола за отбора на Витоша (Бистрица) при победата над Локомотив – БДЖ с 6:0, предеде репортер на „Витоша Нюз“. Мачът беше полуфинал за определяне на представител на София на републиканското първенство за ветерани.

Борисов беше един от най-добрите на терена и можеше да запише и хеттрик. Вратарят на „железничарите“ обаче спаси шута на премиера от „бялата точка“. Бившият национал и ексзвезда на Динамо (Киев), Днепър (Днепропетровск), Амкар (Перм) и Локомотив (Сф) Георги Пеев също беше точен на два пъти. С красив гол от воле се разписа и легендата на Витоша (Бистрица) Николай Цанев – Доктора. Едно попадение заби и играещият президент на домакините Сергей Ташков.

В редиците на гостите от Локото блестеше Юли Петков, а като титуляр излезе и шефът на БДЖ Владимир Владимиров.

На финала в столицата Бистришките Тигри ще се изправят срещу победителя от другия полуфинален сблъсък между Левски и Вихър (Требич). Срещата е на 26 октомври от 15,30 часа на стадион „Георги Аспарухов“.
Милен ДИМИТРОВ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoojld/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4