Бабинден при децата от „Чучулига“

Бабинден при децата от „Чучулига“

По повод Бабинден децата от 15 ДГ „Чучулига“ зарадваха възрастните хора с топло и сърдечно тържество в клуба на пенсионера при бл. 20А, ж.к. “Свобода”. Домакините ги изненадаха с домашно приготвена погача със специални късмети.

Малчуганите изнесоха празнична програма, изпълнена с песни, стихотворения и танци, с които нарекоха домакините и гостите от клуба на пенсионнера в ж. к. “Надежда”-3 за здраве и берекет по случай празника.