Лидерите в софийската Четвърта лига не прощават (РЕЗУЛТАТИ и КЛАСИРАНЕ)

Лидерите в софийската Четвърта лига не прощават (РЕЗУЛТАТИ и КЛАСИРАНЕ)

“А” ОГ – СОФИЯ

 

Левски (Чепинци) – София спорт 3:8
Искър 1945 (Нови Искър) – Железница 4:1
Зенит (Филиповци) – Житен 4:4
Обеля сити – Академик 0:4
Ферион (Кубратово) – Мрамор 1:1
Левски Раковски – Банкя 7:1
Въстаник 26 (Войнеговци) – Надежда (Доброславци) 0:3 (служебно)
Гранит (Владая) – Сокол (Негован) отложен


КЛАСИРАНЕ

1. Гранит (Владая) 13 12 1 0 51:13 37
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
2. Левски – Раковски 14 10 2 2 54:16 32
3. Надежда (Доброславци) 13 10 1 2 56:16 31
4. Искър 1945 (Нови Искър) 14 9 1 4 44:23 28
5. Житен 14 8 3 3 33:28 27
6. Сокол (Негован) 13 7 2 4 41:24 23
7. София спорт 14 6 2 6 40:31 20
8. Мрамор 14 5 4 5 25:23 19
9. Академик 14 6 1 7 19:33 19
10. Железница 14 5 2 7 25:32 17
11. Левски (Чепинци) 14 5 1 8 25:43 16
12. Ферион (Кубратово) 14 3 3 8 22:40 12
13. Зенит (Филиповци) 14 2 5 7 21:47 11
——————————————————————-
14. Въстаник 26 (Войнеговци) 13 2 2 9 17:41 8
15. Обеля сити 14 2 2 10 24:55 8
16. Банкя 14 1 2 11 26:58 5

 

“Б” ОГ – СОФИЯ
СЕВЕР

Вихър (Требич) – Сокол (Бенковски) 5:3
Кремиковци – Житен II 4:1
Партизан 2023 (Световрачене) – Спартак 1933 (Подгумер) 0:2
Враждебна – ОФК София 2:3

КЛАСИРАНЕ

1. Спартак 1933 (Подгумер) 12 9 1 2 52:8 28
2. ОФК София 1992 11 8 2 1 34:19 26
3. Сокол (Бенковски) 12 8 1 3 52:15 25
4. Враждебна 12 7 3 2 43:19 24
5. Вихър (Требич) 11 5 1 5 26:30 16
6. Партизан (Свотоврачене) 11 3 2 6 19:36 11
7. Спортист 13 (Мировяне) 10 3 0 7 25:24 9
8. Кремиковци 11 2 0 9 8:45 6
9. Житен II 12 1 0 11 10:73 3

“Б” ОГ – СОФИЯ
ЮГ

Орловец 2015 (Кокаляне) – Спарта 2:0
Обеля 1945 – Люлин 5:2
Урвич (Панчарево) – Спартак 2015 (Долни Пасарел) 4:1
Арес – Казичене 3:6
Национал – Левски-Спартак 4:0


КЛАСИРАНЕ

1. Национал 12 12 0 0 86:7 36
2. Урвич (Панчарево) 13 10 0 3 38:29 30
3. Казичене 12 9 0 3 47:18 27
4. Обеля 13 9 0 4 41:24 27
5. Левски-Спартак 13 5 2 6 22:30 17
6. Спартак 2015 (Долни Пасарел) 13 4 2 7 25:38 14
7. Орловец 2015 (Кокаляне) 13 4 2 7 17:42 14
8. Арес 13 3 2 8 22:38 11
9. Люлин 12 2 2 8 27:56 8
10. Спарта 12 0 0 12 9:52 0