Гранит и Левски-Раковски се откъснаха от преследвачите (РЕЗУЛТАТИ и КЛАСИРАНЕ)

Гранит и Левски-Раковски се откъснаха от преследвачите (РЕЗУЛТАТИ и КЛАСИРАНЕ)

“А” ОГ
IX кръг

Зенит (Филиповци) – Гранит (Владая) 0:5
Академик 1947 – София спорт 2:1
Житен – Мрамор 2:0
Железница – Банкя 5:0
Левски (Чепинци) – Надежда (Доброславци) 0:4
Искър 1945 (Нови Искър) – Сокол (Негован) 3:3
Обеля сити – Въстаник 26 (Войнеговци) 4:4
Ферион (Кубратово) – Левски – Раковски (София)  1:2

 

КЛАСИРАНЕ

1. Гранит (Владая) 9 8 1 0 30:9 25
2. Левски-Раковски 9 7 1 1 38:9 22
3. Надежда (Доброславци) 9 6 1 2 30:14 19
4. Искър 1945 (Нови Искър) 9 6 1 2 25:12 19
5. Житен 9 5 2 2 18:17 17
6. Железница 9 5 1 3 20:18 16
7. Сокол (Негован) 9 4 2 3 24:15 14
8. Мрамор 9 4 1 4 14:14 13
9. Академик 1947 9 3 1 5 11:25 10
10. Левски (Чепинци) 9 3 1 5 12:25 10
11. София спорт 9 3 1 5 17:20 10
12. Въстаник 26 (Войнеговци) 9 2 2 5 15:22 8
13. Ферион (Кубратово) 9 2 2 5 15:22 8
14. Обеля сити (кв.Обеля, София) 9 2 1 6 17:29 7
15. Зенит (кв.Филиповци, София) 9 1 3 5 10:25 6
16. Банкя 2009 (Банкя) 9 0 1 8 13:33 1

 

“Б” ОГ – СЕВЕР
VII кръг

 

Партизан – Житен II 3:2
Вихър (Требич) – Кремиковци 4:1
Спортист 13 – ОФК София 2:4
Спартак 1933 (Подгумер) – Сокол (Бенковски) 0:1

КЛАСИРАНЕ

1. Сокол (кв.Бенковски, София) 8 6 1 1 30:9 19

2. Спартак 1933 (Подгумер) 7 5 1 1 24:7 16
3. Враждебна 7 4 3 0 28:9 15
4. ОФК София 1992 6 4 2 0 21:11 14
5. Партизан 2023 (Световрачене) 7 2 2 3 14:24 8
6. Вихър (Требич) 7 2 1 4 11:18 7
7. Спортист 13 7 1 0 6 11:19 3
8. Кремиковци 6 1 0 5 3:18 3
9. Житен II 7 1 0 6 6:33 3

 

“Б” ОГ – ЮГ
VII кръг

Левски – Спартак 1962 – Люлин 5:2
Национал – Обеля 2:0
Орловец 2015 (Кокаляне) – Урвич (Панчарево) 0:3
Казичене 1929 – Спарта  4:0
Арес – Спартак 2015 (Долни Пасарел) 4:1

 

КЛАСИРАНЕ

1. Национал (София) 7 7 0 0 44:3 21
2. Казичене 1929 (Казичене) 7 6 0 1 22:6 18
3. Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 8 6 0 2 26:13 18
4. Урвич (Панчарево) 8 5 0 3 19:22 15
5. Левски Спартак 1962 (София) 8 3 1 4 13:19 10
6. Орловец 2015 (Кокаляне) 8 3 1 4 11:20 10
7. Арес (София) 8 2 2 4 12:15 8
8. Спартак 2015 (София) 8 2 1 5 14:25 7
9. Люлин (кв.Люлин, София) 8 2 1 5 17:25 7
10. Спарта (София) 8 0 0 8 5:35 0

 

Снимка: Кметство Нови Искър