Кандела няма спирка, Попчев избухна с хеттрик за Обеля (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

АОГ – СЕВЕР
4-и кръг

Зенит (Филиповци) – Мрамор 1:2
Галин Богданов/ Константин Митрев, Георги Стоилов

Спартак (Подгумер) – Левски (Чепинци) 0:4
Антон Василев – 2, Екундайо Джайеоба, Денис Николов

Житен – Вихър (Требич) 6:1
Радко Кръстанов, Даниел Бечев, Атанас Бадалов, Васил Йорданов – 2, Габриел Николов/ Гроздан Ботев

Банкя – Кремиковци 1:1

Стамен Тодоров/ Илиян Стоянов

Сокол (Негован) – Искър (Нови Искър) 3:2
Станислав Йорданов – 2, Росен Йорданов/ Марио Симеонов, Теодор Георгиев

Въстаник (Войнеговци) – Световрачене 4:2

Локомотив 2016 почива

 

ТОПстрелците:

Станислав Евлогиев (Мрамор) – 4
Мартин Тодоров (Зенит Филиповци) – 4
Екундайо Джайеоба (Левски Чепинци) – 4

Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 3
Светослав Благоев (Сокол Негован) – 3
Детелин Василев (Искър Нови Искър) – 3
Галин Богданов (Зенит Филиповци) – 3

Неделин Костадинов (Локо 2016) – 2
Мирослав Андонов (Локо 2016) – 2
Божидар Карамфилов (Локо 2016) – 2
Радослав Здравков (Искър Нови Искър) – 2
Мартин Миладинов (Вихър Требич) – 2
Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 2
Станислав Йорданов (Сокол Негован) – 2
Янко Димов (Спартак Подгумер) – 2
Веселин Шекеров (Спартак Подгумер) – 2
Марио Геров (Левски Чепинци)

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
4-и кръг

Академик (Сф) – Витоша (Бистрица) II 3:5 (в Бистрица)
Йордан Николов – 2, Али Пехливан/ Даниел Пеев – 3, Красимир Стойков, Павел Павлов

Спарта – Младост 0:3
Ермес Кандела, Евгени Цолов, Даниел Цветков

Гранит (Владая) – Люлин 10:0
Николай Николов – 2, Теодор Тодоров – 2, Боян Ефтимов, Георги Гайдаров, Борис Мидилев, Вилиян Вичев – автогол, Мариос – Аврам Томопулос, Велислав Колев

ЦСКА – Обеля Сити 1:0
Илия Петров

Урвич (Панчарево) – Урвич (Долни Пасарел) 4:2
Димитър Шаламанов, Николай Стоянов – автогол, Стефан Стоичков, Стоян Държиков?/ Димитър Велинов, Даниел Димчев

Левски – Раковски – Железница 1:2
Николай Ненков/ Виктор Младенов, Захари Младенов

Обеля – Орловец (Кокаляне) 4:2
Велимир Попчев – 3, Едуард Георгиев/ Стилян Гамански, Габриел Алексиев

 

ТОПстрелците:
Десислав Аризанов (Железница) – 8

Ермес Кандела (Младост 2015) – 7
Николай Николов (Гранит Владая) – 7

Захари Младенов (Железница) – 6
Даниел Пеев (Витоша Бистрица 2) – 5
Филип Ангелов (ЦСКА 1948 2) – 5

Николай Манчевски (ЦСКА 1948 2) – 4
Йордан Николов (Академик) – 4

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 3
Васил Василев (Люлин) – 3
Виктор Кръстев (Урвич Панчарево) – 3
Габриел Алексиев (Орловец Кокаляне) – 3
Велимир Попчев (Обеля) – 3

Мартин Чекински (Урвич Долни Пасарел) – 2
Васил Вучев (Урвич Панчарево) – 2
Любен Станков (Академик) – 2
Мартин Ванев (Обеля Сити) – 2
Денимир Пасхалис (Витоша Бистрица – 2) – 2
Димитър Шаламанов (Урвич Панчарево) – 2
Мариос Томопулос (Гранит Владая) – 2
Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 2

 

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!


САМО С „ВИТОША НЮЗ“ ОЧАКВАЙТЕ РЕДОВНО ПОСЛЕДНИТЕ НОВИНИ ОКОЛО ЖИВОТА В СТОЛИЧНАТА ЧЕТВЪРТА ЛИГА – СОФИЯ – ГРАД И СОФИЯ – ОБЛАСТ!