Футболни ветерани закриват годината с турнир в Бояна

БФС организира силен турнир за ветерани на 8 декември. Проявата ще се проведе в новата зала на националната спорта база в Бояна. В турнира ще вземат участие шест отбора, разделени в две групи по три.
„Витоша нюз“ ще ви запознае подробно с развоя на интересното състезание.

В Група 1 са тимовете на Левски, Локомотив (Пд) и Перник.
В Група 2 са Ботев (Пд), Локомотив (Сф) и Витоша (Бистрица).

Откриващата среща е от 10:00 часа в събота (8 декември).  Финалът е от 13:00. В него ще се срещнат победителите от двете групи. В проявата ще играят само футболисти над 45-годишна възраст. Преди година първото издание на турнира спечелиха ветераните на Левски. „Сините“ биха в спор за трофея Витоша (Бистрица) след изпълнение на дузпи.

Милен ДИМИТРОВ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoojld/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4