Здраво дерби ни чака в Мрамор, ще хвърчат искри (ПРОГРАМА)

Здраво дерби ни чака в Мрамор, ще хвърчат искри (ПРОГРАМА)

Най-интересният сблъсък от 7-ия кръг на Северната АОГ на столицата се очертава да бъде в Мрамор. Там претендентът за първото място посреща дубъла на Надежда (Доброславци). Заради изключителният заряд на това местно дерби, което обещава да бъде доста напечено, Съдийската комисия на Зоналния съвет на БФС – София изпрати там да свири един от най-добрите ни съдии – Димитър Буров.

На служителя от НСО ще асистират култовият Димитър Влъчков – Шустера, който по професия е журналист и Александър Спасов.

Достатъчно респектиращо име е и делегатът на срещата – Илиан Младенов (председател на СТК към ЗС).

 

АОГ – СЕВЕР

VII кръг

14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:

Банкя 2009 – Спартак 1933 (Подгумер)

Вангел Вангелов (Съдия); Петър Гешев (Асистент 1); Здравко Михайлов (Асистент 2);

Зенит (Филиповци) – Изтребител (Иваняне)
Йото Гарабедов (Съдия); Радослав Димитров (Асистент 1); Веселин Великов (Асистент 2);

Въстаник 26 (Войнеговци) – Левски (Чепинци)
Иван Иванов (Съдия); Димитър Русев (Асистент 1); Олег Панайотов (Асистент 2);

Сокол (Негован) – Кремиковци

Методи Методиев (Съдия); Светлин Симеонов (Асистент 1); Петър Тошев (Асистент 2);

Житен – Локомотив 2016

Петър Григоров (Съдия); Никола Десиславов (Асистент 1); Явор Атанасов (Асистент 2);

Мрамор – Надежда II (Доброславци)
Димитър Буров (Съдия); Димитър Влъчков (Асистент 1); Александър Спасов (Асистент 2);

Вихър (Требич) почива

КЛАСИРАНЕ

АОГ – ЮГ

VI кръг

13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Младост 2015 – Урвич 1960 (Д. Пасарел)

Венцислав Митрев (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Станислав Станев (Асистент 2);

14 октомври 2018, неделя, 13:30 ч:
Футбол клуб 13 – Гранит (Владая)
Ивайло Ненков (Съдия); Георги Великов (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);

14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 – Люлин

Иво Ценов (Съдия); Арлинд Субаши (Асистент 1); Георги Ат. Георгиев (Асистент 2);

Урвич (Панчарево) – Обеля
Мартин Марков (Съдия); Мартин Ангелов (Асистент 1); Радослав Вутов (Асистент 2);

Спарта – Железница
Илия Тончев (Съдия); Васил Пархоменков (Асистент 1); Добрин Добринов (Асистент 2);

18 октомври 2018, четвъртък, 20:00 ч:
Витоша II (Бистрица) – Орловец 2015 (Кокаляне)

КЛАСИРАНЕ

 

ОФГ – ИЗТОК

VI кръг

13 октомври 2018, събота, 11:30 ч:
Спортист (Нови хан) – Пирдоп
Ракитин (Трудовец) – Мътивир (Ихтиман)
13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин – Бенковски (Костенец)
14 октомври 2018, неделя, 11:30 ч:
Левски 2007 (Долна баня) – Рилец (Говедарци)
14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Мирково – Левски 1923 (Елин Пелин)
Звездец (Горна Малина) почива


ОФГ – ЗАПАД

VI кръг
13 октомври 2018, събота, 11:30 ч:
Козаро (Скравена) – Зенит (Церово)
13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
ОФК Правец – Торнадо (Безден)
Драгоман – Искър 2005 (Лакатник)
14 октомври 2018, неделя, 11:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 – Петърч
14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) – Ком 98 (Годеч)

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com
 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!

About Author