Без размествания в класацията на голмайсторите, бивш национал от Владая пак се разписа

Без размествания в класацията на голмайсторите, бивш национал от Владая пак се разписа

АОГ – СЕВЕР

VI кръг

Надежда II (Доброславци) – Житен 4:1
0:1 Теодор Миланов (6-автогол), 1:1 Мартин Гергинов (12), 2:1 Ивелино Иванов (13), 3:1 Даниел Николов (38), 4:1 Николай Пирсафов (69)

Локомотив 2016 – Сокол (Негован) 5:1
0:1 Росен Йорданов (16), 1:1 Кристиян Накев (27), 2:1 Божидар Карамфилов (33), 3:1 Неделиан Костадинов (39), 4:1 Владимир Владимиров (45), 5:1 Неделиан Костадинов (67)

Кремиковци – Въстаник 26 (Войнеговци) 1:1
0:1 Александър Кацаров (24), 1:1 Денислав Младенов (89)

Левски (Чепинци) – Зенит (Филиповци) 2:2
0:1 Свилен Спасов (28), 0:2 Галин Богданов (38), 1:2 Станислав Евлогиев (54), 2:2 Йордан Пешев (65)

Изтребител (Иваняне) – Банкя 2:5
0:1 Георги Джолев (4), 1:1 Александър Мирчев (16), 1:2 Ивайло Лазаров (17), 1:3 Иван Георгиев (23), 1:4 Вергил Симов (46), 2:4 Румен Милчев (67), 2:5 Радостин Стефанов (79)

Спартак 1933 (Подгумер) – Вихър (Требич) 4:0
Янко Димов (41, 66), Димитър Ялъмов (55), Николай Георгиев (87)

Мрамор почива

Свилен Спасов и Галин Богданов (Зенит Филиповци), Ивелино Иванов (Надежда Доброславци) – 4
Николай Кънчев (Вихър Требич), Георги Стоилов (Мрамор), Руслан Нацев (Въстаник Войнеговци), Богомил Богомилов (Сокол Негован), Съни Икиде и Станислав Евлогиев (Левски Чепинци) – 3 и др.

 
АОГ – ЮГ

V кръг

Спарта – Витоша II (Бистрица) 0:9
Димитър Кръстев (16, 17, 65, 68), Николай Божов (57), Красимир Стайков (58), Сергей Ташков (71), Антонио Ташков (73, 75)

Железница – Младост 2015 2:0
Димитър Шаламанов (15), Захари Младенов (33)

Урвич 1960 (Д. Пасарел) – Футбол клуб 13 8:0
Александър Господинов (13, 32, 58), Мартин Чекински (19), Даниел Димчев (50), Адриан Нанков (64, 80), Роберт Петров (75)

Гранит (Владая) – Урвич (Панчарево) 3:1
0:1 Иван Данаилов (13), 1:1 Люцкан Люцканов (27), 2:1 Слави Петров (40), 3:1 Анатоли Тодоров (62)

Обеля – Академик 1:2
1:0 Кристиян Филипов (10), 1:1 Йордан Николов (60), 1:2 Борис Йорданов (84)

Люлин – Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
Васил Соколов (69)


ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:

Марио Геров (Младост 2015) и Анатоли Тодоров (Гранит Владая) – 8
Захари Младенов (Железница) и Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 7

Георги Пеев (Витоша Бистрица), Адриян Нанков (Урвич Долни Пасарел) и Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 6
Йордан Николов (Академик)
– 5 и др. 

 

ОФГ – ИЗТОК

V кръг

Мътивир (Ихтиман) – Левски 2007 (Долна баня) 2:0
Асен Симеонов (12, 65)

Левски 1923 (Елин Пелин) – Звездец (Горна Малина) 2:0
Георги Тодоров (54, 72)

Бенковски (Костенец) – Спортист (Нови хан) 6:1
Васил Василев (37, 42, 57, 78), Йордан Йорданов (44), Ивайло Златков  (75) – Иван Иванов (85)

Пирдоп – Ракитин (Трудовец) 0:1
Любомир Алипиев (50)

Рилец (Говедарци) – Мирково

ОФК Елин Пелин почива

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Васил Василев (Бенковски) – 5
Найден Миладинов (Мътивир) – 3

Георги Тодоров (Левски), Асен Симеонов (Мътивир), Асен Вутов (Нови хан) – 2 и др.


ОФГ – ЗАПАД

V кръг

Петърч – Спортист 2006 (Драговищица) 0:4 служебно (прекратен при 0:1 заради побой над съдията)
Емил Йорданов (3)

Ком 98 (Годеч) – Драгоман 0:4
Мариан Китанов (6, 49), Димитър Алексиев (25), Цветослав Димитров (41)

ОФК Костинброд 2012 – Козаро (Скравена) 2:2
1:0 Симеон Йорданов (2), 1:2 Николай Генов (13, 60), 2:2 Георги Иванов (90+1 – дузпа)

Искър 2005 (Лакатник) – ОФК Правец 3:1
0:1 Ангел Костадинов (5), 1:1 Николай Гаджалов (44), 2:1 Алекс Лазаров (45), 3:1 Георги Иванов (90)

Торнадо (Безден) – Зенит (Церово) 6:3
1:0 Александър Вучков (14), 1:1 Денислав Александров (20), 2:1 Илиян Георгиев (22), 4:1 Ангел Димитров (25, 30), 4:2 Теодор Симеонов (36), 4:3 Мартин Богданов (50), 5:3 Илиян Георгиев (56), 6:3 Георги Георгиев (82)

ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ:
Тео Баев (Годеч) и Мариан Китанов (Драгоман) – 5
Методи Цветанов (Искър Лакатник) – 4
Петър Симеонов (Годеч) –  3 и др.

 

Участвайте в Анкетата на Витоша Нюз и Сдружение Фуутура, която ще определи най-популярният отбор в столицата. Гласувайте ТУК:

 

About Author