Бивш национал отново с дубъл, трима на върха при голмайсторите (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ В АОГ)

Бивш национал отново с дубъл, трима на върха при голмайсторите (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ В АОГ)

Звездата на Витоша (Бистрица) Георги Пеев отново блесна с изявите си в първенството на АОГ – Юг. В мач от 2-ия кръг Тигрите победиха Обеля с 3:0, а бившият национал се отчете с дубъл. По този начин той се изравни на върха при стрелците с Методи Методиев (Спартак Подгумер) и Марио Геров (Младост 2015). И тримата имат по 5 гола.

Срещата от Южната група между Урвич (Панчарево) и Спарта беше прекратен при резултат 0:7 за гостите. Домакините започнаха мача с 9 души, а през вторто полувреме трима от техните играчи получиха контузии, а нямаше кой да ги замени. Това принуди главният съдия Християна Гутева да прекрати двубоя в 75-ата минута. На Урвич ще бъде присъдена загуба с 0:10.

АОГ – Север
III кръг

Банкя 2009 – Локомотив 2016 1:3
0:1 Александър Христов (5), 1:1 Георги Атанасов (55), 1:2 Йордан Искров (75), 1:3 Мирослав Андонов (87)

Спартак 1933 (Подгумер) – Левски (Чепинци) 0:0

Вихър (Требич) – Кремиковци 0:1
Никола Галчев (75)

Зенит (Филиповци) – Надежда II (Доброславци) 3:1
0:1 Стилиян Василев (35), 1:1 Адриан Христов (44), 2:1 Галин Богданов (51), 3:1 Пламен Велинов (73)

Въстаник 26 (Войнеговци) – Мрамор 0:5
Тодор Милошев (50), Петър Мирчев (52,65), Георги Стоилов (68, 79)

Сокол (Негован) – Житен 4:1
1:0 Радмил Колев (2), 3:0 Богомил Богомилов (28, 62), 4:0 Росен Йорданов (68), 4:1 Благой Наумов (78- дузпа)

Изтребител (Иваняне) почива

 

КЛАСИРАНЕ

 


АОГ – Юг

II кръг

Академик – Железница 5:2
1:0 Деян Спасов (2), Йордан Николов (19), 2:1 Александър Кюркчиев (44), 3:1 Анатоли Банков (58 – автогол), 4:1 Йордан Николов (72), 5:1 Калоян Вукадинов (74), 5:2 Николай Цветанов (90)

Футбол клуб 13 – Младост 2015 0:0

Витоша II (Бистрица) – Обеля 3:0
Красимир Стайков (32), Георги Пеев (49,89)

Люлин – Гранит (Владая) 2:3
1:0 Никола Люцканов (9), 1:1 Стивън Кирилов (10), 1:2 Люцкан Люцканов (25), 1:3 Анатоли Тодоров (41), 2:3 Васил Василев (49)

Орловец 2015 (Кокаляне) – Урвич 1960 (Д. Пасарел) 0:1
Роберт Петров (85)

Урвич (Панчарево) – Спарта 0:10 (служебно)
Иво Хуторански, Даниел Стоянов (27, 65), Радослав Енев (40,71), Иван Адамов (70), Константин Граматиков (74)


КЛАСИРАНЕ

# Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Вкарани голове Получени голове Точки
1 ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ 2 2 0 0 12 1 6
2 АКАДЕМИК 1947 /София/ 2 2 0 0 9 3 6
3 ГРАНИТ /Владая/ 2 2 0 0 9 4 6
4 УРВИЧ 1960 /Пасарел/ 2 2 0 0 3 1 6
5 МЛАДОСТ 2015 /София/ 2 1 1 0 8 1 4
6 ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ 2 1 0 1 8 5 3
7 Футбол клуб 13 /София/ 2 0 1 1 1 9 1
8 ЛЮЛИН /София/ 2 0 0 2 3 5 0
9 Спарта /София/ 1 0 0 1 1 4 0
10 ОБЕЛЯ /София/ 2 0 0 2 2 9 0
11 УРВИЧ /Панчарево/ 1 0 0 1 1 8 0
12 ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ 2 0 0 2 0 7 0

 

ОГ София (област) – Изток

II кръг

Звездец (Горна Малина) – Пирдоп 1:0
Димитър Йорданов (79)

Левски 2007 (Долна баня) – ОФК Елин Пелин 0:2

Ракитин (Трудовец) – Спортист (Нови хан) 2:0
Васил Василев (32, 36)

Левски 1923 (Елин Пелин) – Мътивир (Ихтиман) 2:2
1:0 Албемор Бадатлиев (10), 1:1 Бойко Симеонов (36), 1:2 Найден Миладинов (71), 2:2 Григор Казаков (81)

Мирково – Бенковски (Костенец) 0:3

Рилец (Говедарци) почива

I кръг
Бенковски (Костенец) – Звездец (Горна Малина) 2:0

Пирдоп – Левски (Елин Пелин) 0:1
Георги Митев (74)

Спортист (Нови хан) – Левски (Долна баня) 2:2
0:1 Георги Зашев (33 – автогол), 0:2 Павел Манов (52), 2:2 Асен Вутев (74, 90 +1)

ОФК Елин Пелин – Мирково 1:0
Илия Русинов (13 – дузпа)

Мътивир (Ихтиман) – Рилец (Говедарци) 0:1
Димитър Аличков (64)

ОГ София (област) – Запад
II кръг

Торнадо (Безден) – Ком (Годеч) 1:6
0:1 Тео Баев (5), 0:2 Петър Симеонов (19), 0:3 Младен Гергинов (33), 1:3 Ангел Димитров (35), 1:4  Иво Костадинов (47), 1:5 Тео Баев (60), 1:6 Божидар Влайков (67)

Правец – Костинброд 0:0

Зенит (Церово) – Петърч 1:0
Николай Георгиев (89)

Драгоман – Спортист (Драговищица) 4:0
Цветослав Димитров (8), Станислав Пейчев (61), Станислав Димитров (81), Димитър Иванов (87)

Козаро (Скравена) – Искър (Лакатник) 4:1
1:0 Ангел Бадев (18), 2:0 Николай Генов (35), 3:0 Радослав Зарев (44), 4:0 Николай Генов (64), 4:1 Георги Иванов (72)

I кръг
Спортист (Драговищица) – Правец 1:2
0:1 Денислав Луканов (5), 1:1 Веселин Георгиев (24), 1:2 Иван Касапов (76)

Ком (Годеч) – Искър (Лакатник) 3:0
Антонио Стоименов (17), Димитър Димитров (45), Тео Баев (67)

Драгоман – Козаро (Скравена) 5:1
1:0 Любомир Тонев (23-автогол), 1:1 Владислав Димитров (52), 2:1 Цветослав димитров (53), 3:1 Димитър Алексиев (55), 4:1 Мариан Китанов (67), 5:1 Роберто Соколов (80)

Петърч – Торнадо (Безден) 5:1
1:0 Кристиян Кръстанов (6 – дузпа), 3:0 Георги Георгиев (21, 40), 4:0 Димитър Иванов (57), 5:0 Мартин Маринов (63), 5:1 Любомир Райков (78)

Костинброд – Зенит (Церово) 7:0
Георги Иванов (7 – дузпа, 45), Георги Тодоров (33, 56), Сашо Александров (67), Цветомир Тодоров (81), Симеон Йорданов (82)


*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com.

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!

About Author