Кой срещу кого в софийската група (ВИЖТЕ ПЪЛНАТА ПРОГРАМА)

Кой срещу кого в софийската група (ВИЖТЕ ПЪЛНАТА ПРОГРАМА)

ПРОГРАМА, ЕСЕН –  СЕЗОН 2018/2019

АОГ – СЕВЕР

2-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ЖИТЕН /Житен/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

09.09.2018 17:00

МРАМОР /Мрамор/

Зенит /Филиповци/

09.09.2018 17:00

НАДЕЖДА /Доброславци/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

09.09.2018 17:00

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

ВИХЪР /Требич/

09.09.2018 17:00

КРЕМИКОВЦИ /София/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

09.09.2018 17:00

ЛЕВСКИ /Чепинци/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

09.09.2018 17:00

Почива: СОКОЛ /Негован/

 

3-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

ВИХЪР /Требич/

КРЕМИКОВЦИ /София/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

Зенит /Филиповци/

НАДЕЖДА /Доброславци/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

МРАМОР /Мрамор/

СОКОЛ /Негован/

ЖИТЕН /Житен/

Почива: ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

 

4-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

МРАМОР /Мрамор/

СОКОЛ /Негован/

НАДЕЖДА /Доброславци/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

Зенит /Филиповци/

КРЕМИКОВЦИ /София/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

ВИХЪР /Требич/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

Почива: ЖИТЕН /Житен/

 

5-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВИХЪР /Требич/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

Зенит /Филиповци/

КРЕМИКОВЦИ /София/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

СОКОЛ /Негован/

НАДЕЖДА /Доброславци/

ЖИТЕН /Житен/

МРАМОР /Мрамор/

Почива: СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

 

 

6-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

НАДЕЖДА /Доброславци/

ЖИТЕН /Житен/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

СОКОЛ /Негован/

КРЕМИКОВЦИ /София/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

Зенит /Филиповци/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

ВИХЪР /Требич/

Почива: МРАМОР /Мрамор/

 

 

7-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

БАНКЯ 2009 /Банкя/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

Зенит /Филиповци/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

СОКОЛ /Негован/

КРЕМИКОВЦИ /София/

ЖИТЕН /Житен/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

МРАМОР /Мрамор/

НАДЕЖДА /Доброславци/

Почива: ВИХЪР /Требич/

 

8-и кръг

9-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

Зенит /Филиповци/

ВИХЪР /Требич/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

СОКОЛ /Негован/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

ЖИТЕН /Житен/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

МРАМОР /Мрамор/

КРЕМИКОВЦИ /София/

НАДЕЖДА /Доброславци/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

Почива: БАНКЯ 2009 /Банкя/

10-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

КРЕМИКОВЦИ /София/

НАДЕЖДА /Доброславци/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

МРАМОР /Мрамор/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

ЖИТЕН /Житен/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

СОКОЛ /Негован/

ВИХЪР /Требич/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

Зенит /Филиповци/

Почива: ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

11-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

СОКОЛ /Негован/

ВИХЪР /Требич/

ЖИТЕН /Житен/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

МРАМОР /Мрамор/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

НАДЕЖДА /Доброславци/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

КРЕМИКОВЦИ /София/

Почива: Зенит /Филиповци/

12-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ЛЕВСКИ /Чепинци/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

НАДЕЖДА /Доброславци/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

МРАМОР /Мрамор/

ВИХЪР /Требич/

ЖИТЕН /Житен/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

СОКОЛ /Негован/

Зенит /Филиповци/

ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

Почива: КРЕМИКОВЦИ /София/

13-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

СОКОЛ /Негован/

Зенит /Филиповци/

ЖИТЕН /Житен/

БАНКЯ 2009 /Банкя/

МРАМОР /Мрамор/

ВИХЪР /Требич/

НАДЕЖДА /Доброславци/

СПАРТАК – 1933 /Подгумер/

ЛОКОМОТИВ – 2016 /София/

ИЗТРЕБИТЕЛ /Иваняне/

КРЕМИКОВЦИ /София/

ЛЕВСКИ /Чепинци/

Почива: ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/

 

АОГ – ЮГ

1-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ГРАНИТ /Владая/

ОБЕЛЯ /София/

08.09.2018 17:00

Спарта /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

09.09.2018 14:30

Футбол клуб 13 /София/

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

09.09.2018 17:00

МЛАДОСТ 2015 /София/

УРВИЧ /Панчарево/

09.09.2018 17:00

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

09.09.2018 17:00

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

ЛЮЛИН /София/

09.09.2018 17:00

 

2-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

ОБЕЛЯ /София/

ЛЮЛИН /София/

ГРАНИТ /Владая/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

АКАДЕМИК 1947 /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

УРВИЧ /Панчарево/

Спарта /София/

Футбол клуб 13 /София/

МЛАДОСТ 2015 /София/

 

3-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

МЛАДОСТ 2015 /София/

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

Спарта /София/

Футбол клуб 13 /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

УРВИЧ /Панчарево/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

АКАДЕМИК 1947 /София/

ГРАНИТ /Владая/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

ОБЕЛЯ /София/

ЛЮЛИН /София/

 

4-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

ЛЮЛИН /София/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

ОБЕЛЯ /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

ГРАНИТ /Владая/

УРВИЧ /Панчарево/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

Футбол клуб 13 /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

МЛАДОСТ 2015 /София/

Спарта /София/

 

5-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

Спарта /София/

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

МЛАДОСТ 2015 /София/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

Футбол клуб 13 /София/

ГРАНИТ /Владая/

УРВИЧ /Панчарево/

ОБЕЛЯ /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

ЛЮЛИН /София/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

 

6-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

АКАДЕМИК 1947 /София/

ЛЮЛИН /София/

УРВИЧ /Панчарево/

ОБЕЛЯ /София/

Футбол клуб 13 /София/

ГРАНИТ /Владая/

МЛАДОСТ 2015 /София/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

Спарта /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

 

7-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

Спарта /София/

ГРАНИТ /Владая/

МЛАДОСТ 2015 /София/

ОБЕЛЯ /София/

Футбол клуб 13 /София/

ЛЮЛИН /София/

УРВИЧ /Панчарево/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

АКАДЕМИК 1947 /София/

 

8-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

УРВИЧ /Панчарево/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

Футбол клуб 13 /София/

ЛЮЛИН /София/

МЛАДОСТ 2015 /София/

ОБЕЛЯ /София/

Спарта /София/

ГРАНИТ /Владая/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

 

9-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

ГРАНИТ /Владая/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

ОБЕЛЯ /София/

Спарта /София/

ЛЮЛИН /София/

МЛАДОСТ 2015 /София/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

Футбол клуб 13 /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

УРВИЧ /Панчарево/

 

10-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

УРВИЧ /Панчарево/

Футбол клуб 13 /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

МЛАДОСТ 2015 /София/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

Спарта /София/

ЛЮЛИН /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

ОБЕЛЯ /София/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

ГРАНИТ /Владая/

 

 

11-и кръг

Домакин

Резултат

Гост

Дата

ГРАНИТ /Владая/

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/

ОБЕЛЯ /София/

УРВИЧ 1960 /Пасарел/

ЛЮЛИН /София/

ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/

ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/

Спарта /София/

АКАДЕМИК 1947 /София/

МЛАДОСТ 2015 /София/

УРВИЧ /Панчарево/

Футбол клуб 13 /София/

 

About Author