Кой срещу кого и кога в Югозападната Трета лига (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Кой срещу кого и кога в Югозападната Трета лига (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Югозападна Трета лига

Сезон 2018/19

Есен

 

I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:

Септември (Симитли) – Балкан 1929 (Ботевград)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Сливнишки герой

Банско – Германея (Сапарева баня)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Миньор (Перник)

Чавдар (Етрополе) – Спортист 2009 (Своге)

Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич)

Велбъжд (Кюстендил) – Пирин 1941 (Разлог)

Оборище (Панагюрище) – Рилски спортист 2011

Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)

 

II кръг

18 август 2018, събота, 18:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)

Рилски спортист 2011 – Вихрен 1925 (Сандански)

Пирин 1941 (Разлог) – Оборище (Панагюрище)

Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)

Спортист 2009 (Своге) – Надежда (Доброславци)

Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе)

Германея (Сапарева баня) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Сливнишки герой – Банско

Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)

 

III кръг

22 август 2018, сряда, 18:00 ч:

Хебър 1918 (Пазарджик) – Балкан 1929 (Ботевград)

Банско – Септември (Симитли)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой

Чавдар (Етрополе) – Германея (Сапарева баня)

Надежда (Доброславци) – Миньор (Перник)

Велбъжд (Кюстендил) – Спортист 2009 (Своге)

Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)

Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин 1941 (Разлог)

Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011

 

IV кръг

25 август 2018, събота, 18:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011

Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)

Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)

Спортист 2009 (Своге) – Оборище (Панагюрище)

Миньор (Перник) – Велбъжд (Кюстендил)

Германея (Сапарева баня) – Надежда (Доброславци)

Сливнишки герой – Чавдар (Етрополе)

Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Банско

 

V кръг

1 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Банско – Балкан 1929 (Ботевград)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли)

Надежда (Доброславци) – Сливнишки герой

Велбъжд (Кюстендил) – Германея (Сапарева баня)

Оборище (Панагюрище) – Миньор (Перник)

Вихрен 1925 (Сандански) – Спортист 2009 (Своге)

Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич)

Рилски спортист 2011 – Пирин 1941 (Разлог)

 

VI кръг

8 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог)

Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011

Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница)

Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански)

Германея (Сапарева баня) – Оборище (Панагюрище)

Сливнишки герой – Велбъжд (Кюстендил)

Септември (Симитли) – Надежда (Доброславци)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе)

Банско – Ботев 1937 (Ихтиман)

 

VII кръг

15 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)

Чавдар (Етрополе) – Банско

Надежда (Доброславци) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Велбъжд (Кюстендил) – Септември (Симитли)

Оборище (Панагюрище) – Сливнишки герой

Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня)

Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник)

Рилски спортист 2011 – Спортист 2009 (Своге)

Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич)

 

VIII кръг

22 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)

Спортист 2009 (Своге) – Пирин 1941 (Разлог)

Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011

Германея (Сапарева баня) – Марек 1915 (Дупница)

Сливнишки герой – Вихрен 1925 (Сандански)

Септември (Симитли) – Оборище (Панагюрище)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Велбъжд (Кюстендил)

Банско – Надежда (Доброславци)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)

 

IX кръг

29 септември 2018, събота, 17:00 ч:

Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)

Надежда (Доброславци) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Велбъжд (Кюстендил) – Банско

Оборище (Панагюрище) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Вихрен 1925 (Сандански) – Септември (Симитли)

Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой

Рилски спортист 2011 – Германея (Сапарева баня)

Пирин 1941 (Разлог) – Миньор (Перник)

Беласица (Петрич) – Спортист 2009 (Своге)

 

X кръг

14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Спортист 2009 (Своге)

Миньор (Перник) – Беласица (Петрич)

Германея (Сапарева баня) – Пирин 1941 (Разлог)

Сливнишки герой – Рилски спортист 2011

Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Вихрен 1925 (Сандански)

Банско – Оборище (Панагюрище)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Велбъжд (Кюстендил)

Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)

 

XI кръг

20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:

Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)

Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)

Оборище (Панагюрище) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Вихрен 1925 (Сандански) – Банско

Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Рилски спортист 2011 – Септември (Симитли)

Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой

Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня)

Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник)

 

XII кръг

24 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Миньор (Перник)

Германея (Сапарева баня) – Спортист 2009 (Своге)

Сливнишки герой – Беласица (Петрич)

Септември (Симитли) – Пирин 1941 (Разлог)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Рилски спортист 2011

Банско – Марек 1915 (Дупница)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански)

Чавдар (Етрополе) – Оборище (Панагюрище)

Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил)

 

XIII кръг

27 октомври 2018, събота, 16:00 ч:

Велбъжд (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград)

Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци)

Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)

Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Рилски спортист 2011 – Банско

Пирин 1941 (Разлог) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Беласица (Петрич) – Септември (Симитли)

Спортист 2009 (Своге) – Сливнишки герой

Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня)

 

XIV кръг

3 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Германея (Сапарева баня)

Сливнишки герой – Миньор (Перник)

Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич)

Банско – Пирин 1941 (Разлог)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011

Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница)

Надежда (Доброславци) – Вихрен 1925 (Сандански)

Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)

 

XV кръг

10 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград)

Вихрен 1925 (Сандански) – Велбъжд (Кюстендил)

Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци)

Рилски спортист 2011 – Чавдар (Етрополе)

Пирин 1941 (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Беласица (Петрич) – Банско

Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Миньор (Перник) – Септември (Симитли)

Германея (Сапарева баня) – Сливнишки герой

 

XVI кръг

17 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой

Септември (Симитли) – Германея (Сапарева баня)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник)

Банско – Спортист 2009 (Своге)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)

Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)

Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011

Велбъжд (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница)

Оборище (Панагюрище) – Вихрен 1925 (Сандански)

 

XVII кръг

24 ноември 2018, събота, 14:00 ч:

Вихрен 1925 (Сандански) – Балкан 1929 (Ботевград)

Марек 1915 (Дупница) – Оборище (Панагюрище)

Рилски спортист 2011 – Велбъжд (Кюстендил)

Пирин 1941 (Разлог) – Надежда (Доброславци)

Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе)

Спортист 2009 (Своге) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Миньор (Перник) – Банско

Германея (Сапарева баня) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Сливнишки герой – Септември (Симитли)

 

Заб.

ЗС на БФС си запазва правото за промени в програмата.

About Author