Картинката на Север се проясни, Левски – Раковски също крачи към баражите (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

Картинката на Север се проясни, Левски – Раковски също крачи към баражите (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

АОГ – Север, 21-и кръг
Кремиковци – Изтребител (Иваняне) 4:1
Въстаник (Войняговци) – Локомотив 1:3
Житен – Надежда (Доброславци) 1:7
Мрамор – Левски (Чепинци) 2:2
Спартак (Подгумер) – Банкя 3:1
Вихър (Требич) – Сокол (Негован) 5:1

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 20 0 1 129:14 60
2. Левски (Чепинци) 19 1 1 85:19 58
3. Локомотив 14 1 6 57:23 43
4. Житен 10 2 8 53:60 32
5. Мрамор 9 5 6 48:33 32
6. Спартак (Подгумер) 8 3 10 43:37 27
7.Кремиковци 8 1 11 28:48 25
8.Вихър (Требич) 5 5 11 44:57 20
9. Сокол (Негован) 5 3 13 33:69 18
10. Изтребител (Иваняне) 6 0 15 33:89 18
11. Въстаник (Войняговци) 4 2 15 25:77 14
12. Банкя 2 5 14 20:72 11


АОГ – Юг, 21-и кръг
Железница – Гранит (Владая) 3:4
Орловец (Кокаляне) – Академик (Сф) 1:3
Урвич (Долни Пасарел) – Витоша (Бистрица) II 1:6
Люлин – Левски – Раковски 3:4
Почиват: Обеля и Урвич (Панчарево)

КЛАСИРАНЕ
1. Левски-Раковски 15 0 2 75:23 45
2. Витоша II (Бистрица) 14 1 2 72:29 43
3. Гранит (Владая) 14 0 4 74:30 42
4. Урвич (Панчарево) 9 3 4 54:37 30
5. Академик (Сф) 7 3 6 34:32 24
6. Железница 7 2 8 51:37 23
7. Люлин 5 1 11 31:55 16
8. Урвич (Долни Пасарел) 4 0 14 26:80 12
9. Обеля 3 0 14 27:75 9
10. Орловец (Кокаляне) 2 0 13 22:68 6

 

ОФГ – ИЗТОК, 16-И КРЪГ
РАКИТИН (ТРУДОВЕЦ) – ПИРДОП 5:1
БЕНКОВСКИ (КОСТЕНЕЦ) – СПОРТИСТ (НОВИ ХАН) 4:1
ПРАВЕЦ – ЗВЕЗДЕЦ (ГОРНА МАЛИНА) 1:0
ЛЕВСКИ (ЕЛИН ПЕЛИН) – МИРКОВО 3:0
РИЛЕЦ (ГОВЕДАРЦИ) – МЪТИВИР (ИХТИМАН) 6:1

КЛАСИРАНЕ
1. БЕНКОВСКИ 15 0 1 66:6 45
2. ПРАВЕЦ 13 1 1 54:11 40
3. РИЛЕЦ 9 1 5 37:26 28
4. ПИРДОП 9 1 6 29:36 28
5. СПОРТИСТ 7 1 7 26:36 22
6. МЪТИВИР 7 0 9 38:38 21
7. РАКИТИН 4 3 8 27:35 15
8. ЛЕВСКИ 3 4 9 21:39 13
9. ЗВЕЗДЕЦ 3 1 12 12:57 10
10. МИРКОВО 2 1 14 14:42 7

 

ОФГ – ЗАПАД, 16-И КРЪГ
КОМ (ГОДЕЧ) – СПОРТИСТ (ДРАГОВИЩИЦА) 2:1
ДРАГОМАН – ИСКРА (ИСКРЕЦ) 5:2
СПОРТИСТ (СВОГЕ) – ПЕТЪРЧ 5:0
ТОРНАДО (БЕЗДЕН) – ИСКЪР (ЛАКАТНИК) 6:2
ЗЕНИТ (ЦЕРОВО) – КОСТИНБРОД 4:2

КЛАСИРАНЕ
1. СПОРТИСТ (СВОГЕ) 14 0 2 74:9 42 Т.
2. ДРАГОМАН 11 1 4 68:34 34
3. ОФК КОСТИНБРОД 9 2 5 44:28 29
4. СПОРТИСТ (ДРАГОВИЩИЦА) 9 2 5 48:39 29
5. ПЕТЪРЧ 8 3 5 39:34 27
6. КОМ (ГОДЕЧ) 6 3 7 33:31 21
7. ИСКРА (ИСКРЕЦ) 5 2 9 25:38 17
8. ИСКЪР (ЛАКАТНИК) 5 1 10 35:54 16
9. ЗЕНИТ (ЦЕРОВО) 3 1 12 21:72 10
10. ТОРНАДО (БЕЗДЕН) 2 1 13 29:75 7

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР, ВАШИТЕ КОРПОРАТИВНИ ТУРНИРИ И МЕРОПРИЯТИЯ ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!
 

About Author