Решителни битки в столичните групи, има и кървави местни дербита

Решителни битки в столичните групи, има и кървави местни дербита

АОГ – Север, 21-и кръг
12 май (събота), от 18:00 часа:
Кремиковци – Изтребител (Иваняне)

13 май (неделя), от 16:00 часа:
Въстаник (Войняговци) – Локомотив

13 май (неделя), от 17:00 часа:
Житен – Надежда (Доброславци)
Мрамор – Левски (Чепинци)
Спартак (Подгумер) – Банкя

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 19 0 1 122:13 57
2. Левски (Чепинци) 19 0 1 83:17 57
3. Локомотив 13 1 6 54:22 40
4. Житен 10 2 7 52:53 32
5. Мрамор 9 4 6 46:31 31
6. Кремиковци 7 1 11 24:47 22
7. Спартак (Подгумер) 6 4 10 38:37 22
8. Изтребител (Иваняне) 6 1 13 33:83 19
9. Сокол (Негован) 5 3 12 32:64 18
10. Вихър (Требич) 4 5 11 39:56 17
11. Въстаник (Войняговци) 4 2 14 24:74 14
12. Банкя 2 5 13 19:69 11



АОГ – Юг, 21-и кръг
15 май (неделя), от 15:00 часа:
Железница – Гранит (Владая)

15 май (неделя), от 17:00 часа:
Орловец (Кокаляне) – Академик (Сф)
Урвич (Долни Пасарел) – Витоша (Бистрица) II
Люлин – Левски – Раковски

Почиват: Обеля и Урвич (Панчарево)

 

КЛАСИРАНЕ
1. Витоша II (Бистрица) 13 1 2 66:28 40
2. Левски-Раковски 13 0 2 66:18 36
3. Гранит (Владая) 12 0 4 64:26 36
4. Урвич (Панчарево) 9 3 4 54:37 30
5. Железница 7 2 6 46:28 23
6. Академик (Сф) 6 3 6 31:31 21
7. Люлин 5 1 10 28:51 16
8. Урвич (Долни Пасарел) 4 0 12 24:68 12
9. Обеля 3 0 14 27:75 9
10. Орловец (Кокаляне) 2 0 12 21:65 6


ОФГ – Изток, 16-и кръг
12 май (събота), от 17:00 часа:
Ракитин (Трудовец) – Пирдоп
Бенковски (Костенец) – Спортист (Нови хан)
Правец – Звездец (Горна Малина)

13 май (неделя), от 17:00 часа:
Левски (Елин Пелин) – Мирково
Рилец (Говедарци) – Мътивир (Ихтиман)

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 14 0 1 62:5 42
2. Правец 12 1 1 53:11 37
3. Пирдоп 9 1 5 28:31 28
4. Рилец 8 1 5 31:25 25
5. Спортист 7 1 6 25:32 22
6. Мътивир 7 0 8 37:32 21
7. Ракитин 3 3 8 22:34 12
8. Левски 2 4 9 18:39 10
9. Звездец 3 1 11 12:56 10
10. Мирково 2 1 13 14:39 7

 

ОФГ – Запад, 16-и кръг
13 май (неделя), от 17:00 часа:

Ком (Годеч) – Спортист (Драговищица)
Драгоман – Искра (Искрец)
Спортист (Своге) – Петърч
Торнадо (Безден) – Искър (Лакатник)
Зенит (Церово) – Костинброд

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 13 0 2 69:9 39 т.
2. Драгоман 10 1 4 63:32 31
3. ОФК Костинброд 9 2 4 42:24 29
4. Спортист (Драговищица) 9 2 4 47:37 29
5. Петърч 8 3 4 39:29 27
6. Ком (Годеч) 5 3 7 31:30 18
7. Искра (Искрец) 5 2 8 23:33 17
8. Искър (Лакатник) 5 1 9 33:48 16
9. Зенит (Церово) 2 1 12 17:70 7
10. Торнадо (Безден) 1 1 13 23:73 4


 

 

About Author