Гергьовден размести календара на столичните групи (ВИЖТЕ ПЪЛНАТА ПРОГРАМА)

Гергьовден размести календара на столичните групи (ВИЖТЕ ПЪЛНАТА ПРОГРАМА)

АОГ – Север, 20-и кръг
На 4 май (петък) от 18:00 часа:
Локомотив – Спартак (Подгумер)
Любомир Павлов (Съдия); Антонио Костадинов (Асистент 1); Владислав Виденов (Асистент 2);

На 5 май (събота), от 11:00 часа:
Левски (Чепинци) – Кремиковци
Иван Иванов (Съдия); Димитър Добромиров (Асистент 1); Станислав Станев (Асистент 2);
От 15:00 часа:
Банкя – Мрамор
Вилиян Видинов (Съдия); Дарин Иванов (Асистент 1); Иво Сотиров (Асистент 2);

От 17:00 часа:
Сокол (Негован) – Изтребител (Иваняне)
Георги Андреев (Съдия); Петър Стойчевски (Асистент 1); Арлинд Субаши (Асистент 2);

Надежда (Доброславци) – Въстаник (Войняговци) – на стадион “Локомотив”
Мурад Адем (Съдия); Пламен Ванков (Асистент 1); Светлин Симеонов (Асистент 2);

Вихър (Требич) – Житен
Борислав Ненков (Съдия); Иван Калпушков (Асистент 1); Любослав Танев (Асистент 2);

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 18 0 1 112:13 54
2. Левски (Чепинци) 18 0 1 72:16 54
3. Локомотив 11 1 6 48:20 34
4. Житен 10 1 6 48:39 31
5. Мрамор 8 4 6 38:31 28
6. Спартак (Подгумер) 7 3 9 39:32 24
7. Кремиковци 7 1 10 23:38 22
8. Вихър (Требич) 4 4 10 34:48 16
9. Изтребител (Иваняне) 5 0 13 27:76 15
10. Сокол (Негован) 4 2 12 23:64 14
11. Въстаник (Войняговци) 4 1 12 21:61 13
12. Банкя 2 5 11 18:56 11

 

АОГ – Юг, 20-и кръг
На 5 май (събота), от 10:00 часа:
Гранит (Владая) – Урвич (Панчарево)
Любомир Инджев (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Георги Петров (Асистент 2);

От 11:00 часа:
Витоша (Бистрица) – Железница
Тихомир Алексов (Съдия); Георги Великов (Асистент 1); Марин Бонев (Асистент 2);

От 17:00 часа:
Академик – Урвич (Долни Пасарел)
Костадин Кръстев (Съдия); Борислав Понорски (Асистент 1); Петко Божинов (Асистент 2);

Орловец (Кокаляне) – Обеля
Светослав Михайлов (Съдия); Радостин Бодуров (Асистент 1); Владимир Димитров (Асистент 2);

Почиват: Левски – Раковски и Люлин

КЛАСИРАНЕ
1. Витоша II (Бистрица) 12 1 1 62:25 37
2. Левски-Раковски 12 0 2 62:18 36
3. Гранит (Владая) 11 0 4 61:27 33
4. Урвич (Панчарево) 9 3 3 54:31 30
5. Железница 7 2 5 45:24 23
6. Академик (Сф) 5 3 6 27:31 18
7. Люлин 4 1 10 24:48 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 4 0 12 25:70 12
9. Орловец (Кокаляне) 2 0 11 18:53 6
10. Обеля 2 0 14 22:75 6

 

ОФГ – Изток, 15-и кръг
На 5 май (събота), от 11:00 часа:
Мътивир – Левски (Елин Пелин)
От 17:00 часа:
Звездец (Горна Малин) – Ракитин (Трудовец)
Пирдоп – Рилец (Говедарци)

На 7 май (понеделник) от 17:00 часа:
Спортист (Нови хан) – Правец

Мирково – Бенковски (Костенец) 0:3 (служебно)

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 13 0 1 59:5 39
2. Правец 12 1 1 53:11 37
3. Рилец 8 1 4 30:23 25
4. Пирдоп 8 1 5 26:30 25
5. Спортист 7 1 6 25:32 22
6. Мътивир 7 0 7 36:27 21
7. Ракитин 3 3 7 21:31 12
8. Мирково 2 1 12 14:36 7
9. Левски 1 4 9 13:38 7
10. Звездец 2 1 11 9:55 7

 


ОФГ – Запад, 15-и кръг:
На 5 май (събота), от 11:30 часа:
Костинброд – Ком (Годеч)
На 7 май (понеделник) от 11:30 часа:
Спортист (Драговищица) – Драгоман
От 17:00 часа:
Искър (Лакатник) – Зенит (Церово)
Петърч – Торнадо (Безден)

 

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 12 0 2 65:9 36 т.
2. ОФК Костинброд 9 2 3 40:19 29
3. Спортист (Драговищица) 9 2 3 44:27 29
4. Драгоман 9 1 4 53:29 28
5. Петърч 8 2 4 38:28 26
6. Искра (Искрец) 5 2 7 23:29 17
7. Ком (Годеч) 4 3 7 26:28 15
8. Искър (Лакатник) 4 1 9 31:47 13
9. Зенит (Церово) 2 1 11 16:68 7
10. Торнадо (Безден) 1 0 13 22:72 3

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР, ВАШИТЕ КОРПОРАТИВНИ ТУРНИРИ И МЕРОПРИЯТИЯ ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!

 

 

 

 

About Author