Надежда си тръгна със “седмица” от Подгумер, Левски с класика в Иваняне (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

Надежда си тръгна със “седмица” от Подгумер, Левски с класика в Иваняне (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

Лидерите в Северната АОГ на столицата не допуснаха никакви грешки в мачовете си от 19-ия кръг.

Надежда (Доброславци) размаза Спартак (Подгумер) със 7:0 като гост.

По същото време преследвачът Левски (Чепинци) си тръгна с класическа победа от Иваняне – 3:0. И трите попадения паднаха след почивката. Вилиян Комитски откри след разбъркване, нигериецът Съни Икиде покачи след добавка, а украшението на мача беше гола на Идрис Ба, който се разписа с ефектна странична ножица.

И двата тима са с по 54 точки и продължават битката за първото място.

В Южната група също имаше голеади. Гранит (Владая) разгроми Люлин с 9:0 като гост. Люцкан Люцканов се отчете с хеттрик, останалите голмайстори бяха: Едуард Тодоров – 2, Анатоли Тодоров – 2, Георги Асенов, Стивън Кирилов.

Очаквайте подробности!

 

АОГ – Север, 19-и кръг:
Житен – Сокол (Негован) 5:3
Спартак (Подгумер) – Надежда (Доброславци) 0:7
Въстаник (Войняговци) – Вихър (Требич) 3:3
Мрамор – Локомотив 1:0
Кремиковци – Банкя 2:0
Изтребител – Левски (Чепинци) 0:3

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 18 0 1 112:13 54
2. Левски (Чепинци) 18 0 1 72:16 54
3. Локомотив 11 1 6 48:20 34
4. Житен 10 1 6 48:39 31
5. Мрамор 8 4 6 38:31 28
6. Спартак (Подгумер) 7 3 9 39:32 24
7. Кремиковци 7 1 10 23:38 22
8. Вихър (Требич) 4 4 10 34:48 16
9. Изтребител (Иваняне) 5 0 13 27:76 15
10. Сокол (Негован) 4 2 12 23:64 14
11. Въстаник (Войняговци) 4 1 12 21:61 13
12. Банкя 2 5 11 18:56 11

 

АОГ – Юг, 19-и кръг:
Железница – Академик (Сф) 5:1
Урвич (Панчарево) – Витоша (Бистрица) 0:0
Урвич (Долни Пасарел) – Обеля 4:3
Люлин – Гранит (Владая) 0:9
Почиват: Левски – Раковски и Орловец (Кокаляне)

 

КЛАСИРАНЕ
1. Витоша II (Бистрица) 12 1 1 62:25 37
2. Левски-Раковски 12 0 2 62:18 36
3. Гранит (Владая) 11 0 4 61:27 33
4. Урвич (Панчарево) 9 3 3 54:31 30
5. Железница 7 2 5 45:24 23
6. Академик (Сф) 5 3 6 27:31 18
7. Люлин 4 1 10 24:48 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 4 0 12 25:70 12
9. Орловец (Кокаляне) 2 0 11 18:53 6
10. Обеля 2 0 14 22:75 6

ОФГ – Изток, 14-и кръг
Правец – Мирково
Бенковски (Костенец) – Мътивир (Ихтиман) 4:0
Ракитин (Трудовец) – Рилец (Говедарци) 2:0
Звездец (Горна Малина) – Спортист (Нови хан)
Левски (Елин (Пелин) – Пирдоп 5:1

 

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 13 0 1 59:5 39
2. Правец 12 1 1 53:11 37
3. Рилец 8 1 4 30:23 25
4. Пирдоп 8 1 5 26:30 25
5. Мътивир 7 0 7 36:27 21
6. Спортист 6 1 6 21:29 19
7. Ракитин 3 3 7 21:31 12
8. Звездец 2 1 10 8:50 7
9. Левски 1 3 9 11:36 6
10. Мирково 1 1 11 9:32 4

 

ОФГ – Запад, 14-и кръг
Торнадо (Безден) – Искра (Искрец) 4:2
Зенит (Церово) – Петърч 1:0
Спортист (Своге) – Спортист (Драговищица) 4:0
Костинброд – Искър (Лакатник) 3:0
Ком (Годеч) – Драгоман 1:2

 

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 12 0 2 65:9 36 т.
2. ОФК Костинброд 9 2 3 40:19 29
3. Спортист (Драговищица) 9 2 3 44:27 29
4. Драгоман 9 1 4 53:29 28
5. Петърч 8 2 4 38:28 26
6. Искра (Искрец) 5 2 7 23:29 17
7. Ком (Годеч) 4 3 7 26:28 15
8. Искър (Лакатник) 4 1 9 31:47 13
9. Зенит (Церово) 2 1 11 16:68 7
10. Торнадо (Безден) 1 0 13 22:72 3

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР, ВАШИТЕ КОРПОРАТИВНИ ТУРНИРИ И МЕРОПРИЯТИЯ ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82, editor@vitoshanews.com

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!

About Author