Гранит (Владая) – Левски-Раковски е дербито на Столичната АОГ (ПРОГРАМА)

Гранит (Владая) – Левски-Раковски е дербито на Столичната АОГ (ПРОГРАМА)

АОГ – Север, 18-и кръг:
21 април (събота), от 16:00 часа:
Банкя – Изтребител (Иваняне)
Методи Дулендаров (Съдия); Йордан Йоцов (Асистент 1); Любослав Танев (Асистент 2);

На 22 април (неделя), от 13:00 часа:
Локомотив – Кремиковци
Петър Николов (Съдия); Дениз Соколов (Асистент 1); Павел Драгомиров (Асистент 2);
От 16:00 часа:
Сокол (Негован) – Левски (Чепинци)
Васил Минев (Съдия); Станислав Груев (Асистент 1); Иво Сотиров (Асистент 2);

Надежда (Доброславци) – Мрамор – на ст. “Локомотив”
Любомир Инджев (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Георги Петров (Асистент 2);

Вихър (Требич) – Спартак (Подгумер)
Димитър Буров (Съдия); Петър Гешев (Асистент 1); Виктор Адриянов (Асистент 2);

Житен – Въстаник (Войнеговци)
Светослав Михайлов (Съдия); Олег Панайотов (Асистент 1); Янко Запрянов (Асистент 2);

 

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 16 0 1 102:12 48
2. Левски (Чепинци) 16 0 1 66:15 48
3. Локомотив 11 0 5 48:19 33
4. Житен 9 1 5 42:33 28
5. Мрамор 7 4 5 36:28 25
6. Спартак (Подгумер) 5 4 8 31:24 19
7. Кремиковци 6 0 10 21:38 18
8. Изтребител (Иваняне) 5 1 10 27:69 16
9. Вихър (Требич) 4 3 9 29:39 15
10. Сокол (Негован) 4 2 10 19:54 14
11. Въстаник (Войнеговци) 3 0 12 15:57 9
12. Банкя 1 5 10 16:53 8

 

АОГ – Юг, 18-и кръг
На 22 април (неделя), от 11:00 часа
Витоша (Бистрица) – Люлин
Тихомир Алексов (Съдия); Светлин Симеонов (Асистент 1); Георги Великов (Асистент 2);

От 16:00 часа:
Обеля – Железница
Стефан Валериев (Съдия); Владислав Виденов (Асистент 1); Светлин Алтъпармаков (Асистент 2);

Академик (Сф) – Урвич (Панчарево)

Орловец (Кокаляне) – Урвич (Долни Пасарел)
Мурад Адем (Съдия); Боян Станчев (Асистент 1); Арлинд Субаши (Асистент 2);
От 16:30 часа:
Гранит (Владая) – Левски-Раковски

Станимир Тренчев (Съдия); Мартин Венев (Асистент 1); Александър Събев (Асистент 2);

КЛАСИРАНЕ
1. Левски-Раковски 12 0 1 62:17 36
2. Витоша II (Бистрица) 11 0 1 55:25 33
3. Урвич (Панчарево) 9 2 3 54:31 29
4. Гранит (Владая) 10 0 4 51:27 27
5. Железница 6 2 4 39:21 20
6. Академик (Сф) 5 3 5 26:26 18
7. Люлин 4 1 8 24:32 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 3 0 11 19:64 9
9. Орловец (Кокаляне) 1 0 11 15:51 3
10. Обеля 1 0 13 17:70 3

ОФГ – Изток, 13-и кръг:
21 април (събота), от 16:00 часа:
Мътивир – Правец
Пирдоп – Бенковски (Костенец)
От 17:00 часа:
Мирково – Звездец (Горна Малина)
На 22 април (неделя), от 16:00:
Спортист (Нови хан) – Ракитин (Трудовец)
Рилец (Говедарци) – Левски (Елин Пелин)

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 11 0 1 53:5 33
2. Правец 10 1 1 48:11 31
3. Рилец 8 1 3 30:21 25
4. Пирдоп 8 1 3 25:23 25
5. Мътивир 7 0 5 36:21 21
6. Спортист 5 1 6 16:28 16
7. Ракитин 2 3 7 19:31 9
8. Звездец 2 1 9 7:45 7
9. Мирково 1 1 10 9:29 4
10. Левски 0 3 9 6:35 3

 

ОФГ – Запад, 13-и кръг:
22 април (неделя), от 11:00 часа:
Искра (Искрец) – Зенит (Церово)
Спортист (Драговищица) – Торнадо (Безден)
От 16:00 часа:
Драгоман – Спортист (Своге)
Искър (Лакатник) – Ком (Годеч)
Петърч – Костинброд

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 11 0 1 59:7 33 т
2. Спортист (Драговищица) 8 2 2 36:20 26
3. Петърч 8 2 2 38:25 26
4. ОФК Костинброд 7 2 3 35:19 23
5. Драгоман 7 1 4 47:26 22
6. Ком (Годеч) 4 3 5 24:18 15
7. Искра (Искрец) 4 2 6 15:24 14
8. Искър (Лакатник) 3 1 8 23:43 10
9. Зенит (Церово) 1 1 10 14:62 4
10. Торнадо (Безден) 0 0 12 15:62 0

 

 

 

 

About Author