Най-горещо ще е на стадион “Раковски”, играят Левски и Витоша

Най-горещо ще е на стадион “Раковски”, играят Левски и Витоша

АОГ – Север, 17-и кръг

Неделя, 15 април, 16:00 часа:
Въстаник (Войнеговци) – Сокол (Негован)
Николай Ангелов (Съдия); Димитър Зафиров (Асистент 1); Иван Калпушков (Асистент 2);

Левски (Чепинци) – Банкя
Иво Исаев (Съдия); Борислав Понорски (Асистент 1); Петър Гешев (Асистент 2)


Спартак (Подгумер) – Житен
Вилиян Видинов (Съдия); Дарин Иванов (Асистент 1); Иво Сотиров (Асистент 2)

Мрамор – Вихър (Требич)

Любомир Вушовски (Съдия); Павлин Михайлов (Асистент 1); Веселин Великов (Асистент 2)

Кремиковци – Надежда (Доброславци)
Ивайло Ненков (Съдия); Драгомир Милев (Асистент 1); Димитър Добромиров (Асистент 2)

Изтребител (Иваняне) – Локомотив
Любомир Инджев (Съдия); Димитър Мекушин (Асистент 1); Георги Петров (Асистент 2)

 

КЛАСИРАНЕ
1. Надежда (Доброславци) 14 0 1 89:11 42
2. Левски (Чепинци) 14 0 1 56:13 42
3. Локомотив – БДЖ 10 0 4 44:16 30
4. Житен 7 1 5 36:31 22
5. Мрамор 6 3 5 30:27 21
6. Кремиковци 6 0 8 21:24 18
7. Спартак (Подгумер) 5 3 7 29:21 18
8. Сокол (Негован) 4 2 9 18:50 14
9. Вихър (Требич) 4 2 8 28:34 14
10. Изтребител (Иваняне) 4 0 10 23:68 12
11. Въстаник (Войнеговци) 3 0 11 14:52 9
12. Банкя 1 5 8 14:44 8

 

АОГ – Юг, 17-и кръг
Неделя, 15 април, 16:00 часа:
Железница – Орловец (Кокаляне)
Мартин Марков (Съдия); Йордан Йоцов (Асистент 1); Мартин Станчев (Асистент 2)

Урвич (Панчарево) – Обеля
Петър Николов (Съдия); Мартин Венев (Асистент 1); Олег Панайотов (Асистент 2)

Люлин – Академик (Сф)
Венцислав Митрев (Съдия); Андрей Горанов (Асистент 1); Борис Ненов (Асистент 2)

Левски (Раковски) – Витоша (Бистрица)
Георги Димитров (Съдия); Димитър Русев (Асистент 1); Младен Маринов (Асистент 2)

Почиват: Гранит (Владая) и Урвич (Долни Пасарел)

КЛАСИРАНЕ
1. Левски-Раковски 12 0 1 62:17 36
2. Витоша II (Бистрица) 10 0 1 48:24 30
3. Гранит (Владая) 8 0 4 45:26 24
4. Урвич (Панчарево) 7 2 3 40:27 23
5. Железница 5 2 4 34:19 17
6. Академик (Сф) 4 3 5 23:24 15
7. Люлин 4 1 6 21:25 13
8. Урвич (Долни Пасарел) 3 0 10 18:58 9
9. Орловец (Кокаляне) 1 0 10 13:46 3
10. Обеля 1 0 11 13:53 3

 

ОФГ – Изток, 12-и кръг
Събота, 14 април, от 12:00 часа:
Правец – Пирдоп
От 16:00 часа:
Ракитин (Трудовец) – Левски (Елин Пелин)
Бенковски (Костенец) – Рилец (Говедарци)
Звездец (Горна Малина) – Мътивир (Ихтиман)
Неделя, 15 април, 16:00 часа:
Спортист (Нови хан) – Мирково

КЛАСИРАНЕ
1. Правец 9 1 1 41:11 28
2.Бенковски 9 0 1 43:5 27
3. Рилец 8 1 2 30:14 25
4. Пирдоп 8 1 2 25:16 25
5. Мътивир 6 0 5 31:21 18
6. Спортист 4 1 6 13:28 13
7. Ракитин 2 2 6 16:25 8
8. Звездец 2 1 8 7:40 7
9. Мирково 1 1 9 9:26 4
10. Левски 0 2 9 3:32 2


ОФГ – Запад, 12-и кръг
Събота, 14 април, от 16:00 часа:
Торнадо (Безден) – Драгоман
Неделя, 15 април, от 12:00 часа:
Зенит (Церово) – Спортист (Драговищица)
Ком (Годеч) – Спортист (Своге)
Искър (Лакатник) – Петърч
Костинброд – Искра (Искрец)

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 10 0 1 56:5 30 т
2. Петърч 8 1 2 35:22 25
3. Спортист (Драговищица) 7 2 2 34:19 23
4. ОФК Костинброд 6 2 3 31:19 20
5. Драгоман 6 1 4 41:26 19
6. Ком (Годеч) 4 3 4 22:15 15
7. Искра (Искрец) 4 2 5 15:20 14
8. Искър (Лакатник) 3 0 8 20:40 9
9. Зенит (Церово) 1 1 9 13:60 4
10. Торнадо (Безден) 0 0 11 15:56 0

 

About Author