Местно дерби ни чака в “Надежда”, два мача ще има в Требич (ПРОГРАМА)

Местно дерби ни чака в “Надежда”, два мача ще има в Требич (ПРОГРАМА)

Най-интересните сблъсъци от предстоящия уикенд в столичната АОГ обещават да бъдат на Север. Очертават се завързани мачове на стадион “Локомотив” в кв. “Надежда”, където лидерът Надежда (Доброславци) приема амбициозните комшии от Житен (в чиито редици играят куп бивши играчи на символичните домакини), както и в Чепинци. Там вторият във временното класиране Левски посреща новака Мрамор.

Интрига има и на останалите срещи от 10-ия кръг.
На юг пък на тима на Гранит (Владая) няма да бъде никак лесно срещу Железница.

АОГ – Север, 10-и кръг:
11 ноември, събота, 15:00 часа:
Надежда (Доброславци) – Житен – на ст. „Локомотив“
12 ноември, неделя, 14:00 часа:
Сокол (Негован) – Вихър (Требич)
Локомотив – БДЖ – Въстаник (Войнеговци) – в кв. Требич, терен 1
Банкя – Спартак (Подгумер) – в кв. Требич, терен 2
Левски (Чепинци) – Мрамор
Изтребител (Иваняне) – Кремиковци

КЛАСИРАНЕ
1.Надежда (Доброславци) 9 0 0 45:8 27
2. Левски (Чепинци) 8 0 1 41:8 24
3. Житен 6 1 2 25:18 19
4. Локомотив – БДЖ 6 0 2 30:5 18
5. Мрамор 3 3 3 14:20 12
6. Вихър (Требич) 3 1 4 18:17 10
7. Кремиковци 3 0 5 10:15 9
8. Спартак (Подгумер) 2 2 5 13:16 8
9. Сокол (Негован) 2 1 6 9:35 7
10. Въстаник (Войнеговци) 2 0 7 9:29 6
11. Изтребител (Иваняне) 2 0 7 14:41 6
12. Банкя 1 2 6 8:22 5

АОГ – Юг, 10-и кръг:
12 ноември, неделя, 14:00 часа:
Академик – Орловец (Кокаляне)
Витоша (Бистрица) – Урвич (Долни Пасарел)
Гранит (Владая) – Железница

КЛАСИРАНЕ
1. Витоша II (Бистрица) 7 0 0 33:15 21
2. Левски-Раковски 7 0 1 29:10 21
3. Гранит (Владая) 5 0 3 25:18 15
4. Железница 4 2 2 28:13 14
5. Урвич (Панчарево) 4 2 2 26:18 14
6. Люлин 3 1 5 17:22 10
7. Академик (Сф) 1 3 3 10:18 6
8. Урвич (Долни Пасарел) 2 0 6 13:28 6
9. Обеля 1 0 7 9:28 3
10. Орловец (Кокаляне) 1 0 6 10:31 3

АОГ – Изток, отложени мачове от 5-ия кръг
11 ноември, събота, 14:00 часа:
Мирково – Правец
12 ноември, неделя, 14:00 часа:
Рилец (Говедарци) – Ракитин (Трудовец)

 

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 8 0 1 39:5 24
2. Правец 7 1 0 26:6 22
3. Пирдоп 6 1 2 20:16 19
4. Рилец 5 1 2 21:10 16
5. Мътивир 5 0 4 26:16 15
6. Спортист 3 1 5 9:23 10
7. Звездец 2 1 6 6:33 7
8. Ракитин 1 2 5 11:21 5
9. Мирково 1 1 6 4:13 4
10. Левски 0 2 7 3:22 2

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!

 

About Author