В Костинброд и Железница са “гвоздеите” на уикенда (ПРОГРАМА)

В Костинброд и Железница са “гвоздеите” на уикенда (ПРОГРАМА)

Два интересни сблъсъка от програмата на Областната футболна група ни предлага програмата на 9-ия кръг в първенството. В Костинброд коравият тим на домакините приема в неделя от 15:00 часа лидера във временното класиране Спортист (Своге), който върви без грешка до момента от началото на сезона.
Ден по-рано водачът на Изток – Бенковски (Костенец), пък гостува в Правец.

Горещи страсти по комшийски ще има в неделя и на игрището в Железница. Там местният отбор посреща Витоша (Бистрица).


АОГ – Север, 9-и кръг:
5 ноември, неделя, 14:00 часа:
Изтребител  (Иваняне) – Сокол (Негован)
Кремиковци – Левски (Чепинци)
Мрамор – Банкя
Спартак (Подгумер) – Локо-БДЖ
Въстаник (Войнеговци) – Надежда (Доброславци)
Житен –  Вихър (Требич)

КЛАСИРАНЕ
1.Надежда (Доброславци) 8 0 0 39:6 24
2. Левски (Чепинци) 7 0 1 39:8 21
3. Житен 5 1 2 21:15 16
4. Локомотив – БДЖ 5 0 2 28:5 15
5. Мрамор 3 2 3 13:19 11
6. Вихър (Требич) 3 1 3 14:13 10
7. Кремиковци 3 0 4 10:13 9
8. Спартак (Подгумер) 2 2 4 13:14 8
9. Сокол (Негован) 2 1 5 6:28 7
10. Въстаник (Войнеговци) 2 0 6 7:23 6
11. Банкя 1 1 6 7:21 4
12. Изтребител (Иваняне) 1 0 7 10:38 3

АОГ – Юг, 9-и кръг:
5 ноември, неделя, 14:00 часа:
Орловец (Кокаляне) – Обеля
Урвич (Долни Пасарел) – Академик
Железница – Витоша (Бистрица)
Урвич (Панчарево) – Гранит (Владая) – в Герман

КЛАСИРАНЕ
1. Витоша II (Бистрица) 6 0 0 30:13 18
2. Левски-Раковски 6 0 1 22:8 18
3. Железница 4 2 1 26:10 14
4. Урвич (Панчарево) 4 2 1 23:12 14
5. Гранит (Владая) 4 0 3 19:15 12
6. Люлин 3 1 4 15:15 10
7. Урвич (Долни Пасарел) 2 0 5 12:26 6
8. Академик (Сф) 0 3 3 8:17 3
9. Обеля 1 0 6 6:24 3
10. Орловец (Кокаляне) 0 0 6 6:28 0

АОГ – Изток, 9-и кръг:
4 ноември, събота, 11:00 часа:
Мирково – Пирдоп
От 15:00 часа:
Звездец (Горна Малина) – Левски (Елин Пелин)
Правец – Бенковски (Костенец)
5 ноември, неделя, 11:00 часа:
Мътивир – Ракитин (Трудовец)
От 15:00 часа:
Спортист (Нови хан) – Рилец (Говедарци) – в Елин Пелин

КЛАСИРАНЕ
1. Бенковски 8 0 0 38:3 24
2. Правец 6 1 0 24:5 19
3. Пирдоп 5 1 2 19:16 16
4. Рилец 5 0 2 20:9 15
5. Мътивир 4 0 4 21:14 12
6. Спортист 3 0 5 8:22 9
7. Звездец 2 0 6 6:33 6
8. Ракитин 1 2 4 9:16 5
9. Мирково 1 1 5 4:12 4
10. Левски 0 1 7 3:22 1

АОГ – Запад, 9-и кръг:
4 ноември, събота, 11:00 часа:
Искър (Лакатник) – Драгоман
5 ноември, неделя, 11:00 часа:
Искра (Искрец) – Ком (Годеч)
Петърч – Спортист (Драговищица)
От 15:00 часа:
Костинброд – Спортист (Своге)
Зенит (Церово) – Торнадо (Безден) – в гара Бов

КЛАСИРАНЕ
1. Спортист (Своге) 8 0 0 37:2 24 т.
2. Петърч 6 0 2 28:17 18
3. ОФК Костинброд 5 2 1 27:10 17
4. Спортист (Драговищица) 5 1 2 26:16 16
5. Драгоман 4 1 3 29:22 13
6. Ком (Годеч) 3 3 2 18:10 12
7. Искра (Искрец) 2 2 4 11:17 8
8. Искър (Лакатник) 2 0 6 17:34 6
9. Зенит (Церово) 0 2 5 7:43 1
10. Торнадо (Безден) 0 0 8 9:38 0

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!

About Author