Този уикенд дербито е в “Надежда”

Този уикенд дербито е в “Надежда”

В неделя ще се изиграе 4-ият кръг в столичната АОГ и софийската ОФГ. Безспорно дербито на уикенда е на стадиона в кв. “Надежда”, където един срещу друг ще се изправят Надежда (Доброславци) и Левски (Чепинци), или вторият срещу лидера във временното класиране на северната АОГ. Двата тима са с по 9 точки, третият Мрамор (7 т.) пък гостува във Войнеговци.

Ръководството на тима от Доброславци реши мачът с Левски да се проведе на изкуственото игрище в “Надежда” заради ремонтните дейности, които се извършват на техния терен и около него.

Интригуващ сблъсък ни очаква и в Бистрица, където в среща от южната АОГ третият в класирането Витоша (6 т.) приема лидера Гранит (Владая), който е с 9 т. Безгрешният до момента в първенството тим на гостите записа първо поражение за сезона в сряда, когато отпадна от Купата на АФЛ от коравия тим на Левски (Чепинци). Сега Гранит ще търси реванш пред своите верни привърженици срещу Тигрите на Бойко. Както първи Витоша Нюз съобщи АОГ – Юг остана с отбор по-малко след изваждането на Искър (Герман).

АОГ – Север

4 кръг-01.10.2017г.-16.00 ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
19 Сокол (Негован) Спартак (Подгумер)
20 Въстаник (Войнеговци) Мрамор
21 Житен Кремиковци
22 Вихър-Требич Изтребител (Иваняне)
23 Надежда Левски (Чепинци)
24 Локомотив-БДЖ Банкя-2009

КЛАСИРАНЕ  

1. Левски (Чепинци) 3 0 0 17:2 9 т.
2. Надежда (Доброславци) 3 0 0 16:2 9
3. Мрамор 2 1 0 6:2 7
4. Спартак (Подгумер) 1 1 1 6:5 4
5. Банкя 1 1 1 5:9 4
6. Житен 1 1 1 6:11 4
7. Локомотив – БДЖ 1 0 1 9:1 3
8. Кремиковци 1 0 1 3:2 3
9. Въстаник (Войнеговци) 1 0 1 4:7 3
10. Вихър (Требич) 0 0 2 1:6 0
11. Изтребител (Иваняне) 0 0 3 6:12 0
12. Сокол (Негован) 0 0 3 0:20 0

 

АОГ – Юг

4 кръг- 01.10.17г-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива Железница
УРВИЧ -1960(Пасарел) Урвич (Панчарево)
Орловец-2015 Люлин
Обеля Левски-Раковски
Академик-1947 почива
“Витоша (Бистрица) Гранит (Владая)

 

КЛАСИРАНЕ

  1. Гранит (Владая) 3 0 0 11:1 9
    2. Левски-Раковски 3 0 0 10:3 9
    3. Витоша II (Бистрица) 2 0 0 14:3 6
    4. Урвич (Панчарево) 1 1 0 3:2 4
    5. Железница 1 1 1 6:6 4
    6. Люлин 1 0 2 6:7 3
    7. Урвич (Долни Пасарел) 0 0 2 2:7 0
    8. Академик (Сф) 0 0 2 2:8 0
    9. Обеля 0 0 2 2:9
    10. Орловец (Кокаляне) 0 0 2 2:11 0
    –Искър (Герман) 1 0 0 2:1 *

*Искър беше изваден от групата заради самоволно напускане на терена на мача в Кокаляне на 19 септември. Резултатите му до момента се анулират…

ОФГ – Изток

30 септември, събота, 11:30 часа:
Звездец (Горна Малина) – Мирково
Правец – Мътивир (Ихтиман)
от 17:00, в Ботевград:
Ракитин (Трудовец) – Спортист (Нови Хан)
Бенковски (Костенец) – Пирдоп
Левски (Елин Пелин) – Рилец (Говедарци)

КЛАСИРАНЕ

  1. Бенковски (Костенец) 3 0 0 16:1 9 т.
    2. Мътивир (Ихтиман) 3 0 0 13:0 9
    3. Пирдоп 2 1 0 7:2 7
    4. Правец 2 1 0 5:2 7
    5. Рилец (Говедарци) 1 0 2 6:6 3
    6. Спортист (Нови Хан) 1 0 2 2:6 3
    7. Ракитин (Трудовец) 0 2 1 1:4 2
    8. Мирково 0 1 2 1:3 1
    9. Левски (Елин Пелин) 0 1 2 2:12 1
    10. Звездец (Горна Малина) 0 0 3 1:18 0

ОФГ – Запад

1 октомври, неделя, 11:30 часа:
Костинброд – Петърч
в гара Бов:
Зенит (Церово) – Искра (Искрец)

От 16:00 часа:
Ком (Годеч) – Искър (Лакатник)
Спортист (Своге) – Драгоман
в София, „Царско село“:
Торнадо (Безден) – Спортист (Драговищица)

КЛАСИРАНЕ

  1. Спортист (Своге) 3 0 0 15:0 9 т.
  2. Петърч 3 0 0 13:3 9
    3. ОФК Костинброд 2 1 1 10:4 7
    4. Драгоман 2 0 1 14:8 6
    5. Спортист (Драговищица) 2 0 1 11:9 6
    6. Искра (Искрец) 1 1 1 5:3 4
    7. Ком (Годеч) 1 0 2 9:5 3
    8. Искър (Лакатник) 0 0 3 6:15 8
    9. Торнадо (Безден) 0 0 3 4:21 0
    10. Зенит (Церово) 0 0 3 2:21 0

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82

About Author