Левски разгроми Вихър в Чепинци, Академик падна във Владая (ВИЖТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ и КЛАСИРАНЕТО)

Левски разгроми Вихър в Чепинци, Академик падна във Владая (ВИЖТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ и КЛАСИРАНЕТО)

Левски (Чепинци) разгроми Вихър (Требич) с 5:1 в мач от 3-ия кръг на столичната АОГ – Север. С дубъл се отличиха ветеранът Любомир Любенов – Хиената, и Антон Василев. Веднъж беше точен и Асен Райчев, по-известен като Асенчо Таксито.

Любенов е бивш играч на Слънчев бряг, Спартак (Пл), Марек, Родопа, Литекс, Нафтекс, Черноморец (Бс), полските Арка (Гдиня) и Олимпия (Елбаг), Етър (ВТ), македонския Пелистер (Битоля) и ПФК Бургас.

36-годишният Любенов е вицешампион с ЦСКА (2001) и Левски (2004), бронзов медалист с Литекс (2006). За купата на УЕФА има 15 мача и 2 гола (4 мача с 1 гол за Левски и 11 мача с 1 гол за Литекс), в турнира Интертото има 4 мача и 1 гол за Марек.

Над всички на терена обаче беше капитанът на домакините Иван Милков, който асистира за три от попаденията. На мача присъстваха и двама скаути на отбори от “А” група, които останаха впечатлени от показаното от лидера на Чепинци.

С този успех момчетата на президента Методи Милков се изкачиха на първо място във временното класиране с 9 точки, колкото има и преследвачът Надежда (Доброславци).

В същото време Локо – БДЖ размаза Сокол (Негован) с 9:0. Стартиралият отлично сезона тим на Мрамор завърши 1:1 у дома срещу Спартак (Подгумер). След края на двубоя от щаба на домакините изказаха сериозни претенции към съдийската бригада.

Житен спечели тежкото гостуване на негостоприемния терен в Иваняне с 3:2.

 

АОГ – Север, 3-и кръг
24 септември, неделя, 17:00

Локомотив-БДЖ – Сокол (Негован) 9:0
Банкя – Надежда (Доброславци) 2:7
Левски (Чепинци) – Вихър (Требич) 5:1
Изтребител (Иваняне) – Житен 2:3
Кремиковци – Въстаник (Войнеговци) – отложен
Мрамор – Спартак (Подгумер) 1:1

КЛАСИРАНЕ

1. Левски (Чепинци) 3 0 0 17:2 9 т.
2. Надежда (Доброславци) 3 0 0 16:2 9
3. Мрамор 2 1 0 6:2 7
4. Спартак (Подгумер) 1 1 1 6:5 4
5. Банкя 1 1 1 5:9 4
6. Житен 1 1 1 6:11 4
7. Локомотив – БДЖ 1 0 1 9:1 3
8. Кремиковци 1 0 1 3:2 3
9. Въстаник (Войнеговци) 1 0 1 4:7 3
10. Вихър (Требич) 0 0 2 1:6 0
11. Изтребител (Иваняне) 0 0 3 6:12 0
12. Сокол (Негован) 0 0 3 0:20 0

 

АОГ – Юг, 3-и кръг
24 септември, неделя, 17:00
Обеля – почива
Витоша (Бистрица) – почива
Гранит (Владая) – Академик 2:1
Левски-Раковски – Орловец (Кокаляне) 3:2
Люлин – Урвич (Д.Пасарел) 2:0
Урвич (Панчарево) – Железница 1:1

КЛАСИРАНЕ

  1. Гранит (Владая) 3 0 0 11:1 9
    2. Левски-Раковски 3 0 0 10:3 9
    3. Витоша II (Бистрица) 2 0 0 14:3 6
    4. Урвич (Панчарево) 1 1 0 3:2 4
    5. Железница 1 1 1 6:6 4
    6. Люлин 1 0 2 6:7 3
    7. Урвич (Долни Пасарел) 0 0 2 2:7 0
    8. Академик (Сф) 0 0 2 2:8 0
    9. Обеля 0 0 2 2:9
    10. Орловец (Кокаляне) 0 0 2 2:11 0
    –Искър (Герман) 1 0 0 2:1 *

*Искър беше изваден от групата заради самоволно напускане на терена на мача в Кокаляне на 19 септември. Резултатите му до момента се анулират…

 

ОФГ Изток, 3-и кръг
23 септември, събота, 11:30:
Мирково – Спортист (Нови хан) 1:2
23 септември, събота, 17:00
Левски (Елин Пелин) – Ракитин (Трудовец) 1:1
24 септември, неделя, 11:30:
Мътивир (Ихтиман) – Звездец (Горна Малина) 9:0
От 17:00:
Рилец (Говедарци) – Бенковски (Костенец) 1:5
Пирдоп -Правец 1:1

КЛАСИРАНЕ

  1. Бенковски (Костенец) 3 0 0 16:1 9 т.
    2. Мътивир (Ихтиман) 3 0 0 13:0 9
    3. Пирдоп 2 1 0 7:2 7
    4. Правец 2 1 0 5:2 7
    5. Рилец (Говедарци) 1 0 2 6:6 3
    6. Спортист (Нови Хан) 1 0 2 2:6 3
    7. Ракитин (Трудовец) 0 2 1 1:4 2
    8. Мирково 0 1 2 1:3 1
    9. Левски (Елин Пелин) 0 1 2 2:12 1
    10. Звездец (Горна Малина) 0 0 3 1:18 0

ОФГ Запад, 3-и кръг
24 септември, неделя, 11:30:
Спортист (Драговищица) – Зенит (Церово) 7:1
Искра (Искрец) – Костинброд 1:1

24 септември, неделя, 17:00
Спортист (Своге) – Ком (Годеч) 1:0
Драгоман – Торнадо (Безден) 6:4
Петърч – Искър (Лакатник) 8:3

КЛАСИРАНЕ

  1. Спортист (Своге) 3 0 0 15:0 9 т.
  2. Петърч 3 0 0 13:3 9
    3. ОФК Костинброд 2 1 1 10:4 7
    4. Драгоман 2 0 1 14:8 6
    5. Спортист (Драговищица) 2 0 1 11:9 6
    6. Искра (Искрец) 1 1 1 5:3 4
    7. Ком (Годеч) 1 0 2 9:5 3
    8. Искър (Лакатник) 0 0 3 6:15 8
    9. Торнадо (Безден) 0 0 3 4:21 0
    10. Зенит (Церово) 0 0 3 2:21 0

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82

About Author