Вижте първи програмата за новия сезон в софийската група

Вижте първи програмата за новия сезон в софийската група

Стана ясна програмата за есенния полусезон на двете столични АОГ.

Ето и мачовете:

 ПЪРВЕНСТВО   АОГ-Север,   ЕСЕН – 2017/2018 г
ФК/ПФК ГРАД СТАДИОН
1 “Надежда”-Доброславци Доброславци Доброславци
2 “Локомотив-БДЖ София Локомотив-изкуств.
3 “Банкя-2009” Банкя Требич-№1
4 Левски-Чепинци Чепинци Чепинци
5 “Изтребител” кв.Иваняне кв.Иваняне
6 “Кремиковци” кв.Ботунец кв.Ботунец
7 “Мрамор” Мрамор Мрамор
8 “Спартак-Подгумер” Подгумер Подгумер
9 “Въстаник” Войнеговци Войнеговци
10 Житен Житен Житен
11 Вихър-Требич Требич Требич-№1
12 Сокол Негован Негован
1 кръг – 10.09.2017 г. – 17.00 ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
1 Надежда Сокол
2 Локомотив-БДЖ Вихър-Требич
3 Банкя-2009 Житен
4 Левски-Чепинци “Въстаник”
5 “Изтребител” “Спартак-Подгумер”
6 “Кремиковци” “Мрамор”
2 кръг-17.09.2017г-17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
7 Сокол “Мрамор”
8 “Спартак-Подгумер” “Кремиковци” 16.09.17г.-17.00ч
9 “Въстаник” “Изтребител”
10 Житен Левски-Чепинци
11 Вихър-Требич Банкя-2009
12 Надежда Локомотив-БДЖ
3 кръг-24.09.2017г.-17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
13 Локомотив-БДЖ Сокол
14 Банкя-2009 Надежда
15 Левски-Чепинци Вихър-Требич
16 “Изтребител” Житен
17 “Кремиковци” “Въстаник”
18 “Мрамор” “Спартак-Подгумер”
4 кръг-01.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
19 Сокол “Спартак-Подгумер”
20 “Въстаник” “Мрамор”
21 Житен “Кремиковци”
22 Вихър-Требич “Изтребител”
23 Надежда Левски-Чепинци
24 Локомотив-БДЖ Банкя-2009
5 кръг-08.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
25 Банкя-2009 Сокол
26 Левски-Чепинци Локомотив-БДЖ
27 “Изтребител” Надежда
28 “Кремиковци” Вихър-Требич
29 “Мрамор” Житен
30 “Спартак-Подгумер” “Въстаник”
6 кръг-15.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
31 Сокол “Въстаник”
32 Житен “Спартак-Подгумер”
33 Вихър-Требич “Мрамор”
34 Надежда “Кремиковци”
35 Локомотив-БДЖ “Изтребител”
36 Банкя-2009 Левски-Чепинци
7 кръг-22.10.2017г.-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
37 Левски-Чепинци Сокол
38 “Изтребител” Банкя-2009
39 “Кремиковци” Локомотив-БДЖ
40 “Мрамор” Надежда
41 “Спартак-Подгумер” Вихър-Требич
42 “Въстаник” Житен
8 кръг-29.10.2017г.-15.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
43 Сокол Житен
44 Вихър-Требич “Въстаник”
45 Надежда “Спартак-Подгумер”
46 Локомотив-БДЖ “Мрамор”
47 Банкя-2009 “Кремиковци”
48 Левски-Чепинци “Изтребител”
9 кръг-05.11.2017г.-14.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
49 “Изтребител” Сокол
50 “Кремиковци” Левски-Чепинци
51 “Мрамор” Банкя-2009
52 “Спартак-Подгумер” Локомотив-БДЖ
53 “Въстаник” Надежда
54 Житен Вихър-Требич
10 кръг-12.11.2017г.-14.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
55 Сокол Вихър-Требич
56 Надежда Житен
57 Локомотив-БДЖ “Въстаник”
58 Банкя-2009 “Спартак-Подгумер”
59 Левски-Чепинци “Мрамор”
60 “Изтребител” “Кремиковци”
11 кръг-19.11.2017г.-14.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
61 “Кремиковци” Сокол
62 “Мрамор” “Изтребител”
63 “Спартак-Подгумер” Левски-Чепинци
64 “Въстаник” Банкя-2009
65 Житен Локомотив-БДЖ
66 Вихър-Требич Надежда
ЗС на БФС – СОФИЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА!

 

АОГ – Юг:

ФК/ПФК ГРАД СТАДИОН
1 “Академик-1947” София Академик-4-ти км
2 “Витоша-Бистрица” Бистрица Бистрица, Летище
3 “Гранит”-Владая Владая Владая
4 “Искър-Герман” София Железница
5 “Левски-Раковски” София-Раковски Раковски
6 “Люлин” София Люлин 2-ри р-н
7 “Урвич”-Панчарево Панчарево Герман
8 “Железница” Железница Железница
9 УРВИЧ -1960/Пасарел Пасарел Пасарел
10 “Орловец-2015 Кокаляне Кокаляне
11 Обеля Обеля Обеля
1 кръг – 10.09.2017 г. – 17.00 ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
“Академик-1947” почива
“Витоша-Бистрица” Обеля 09.09.2017 г.   17.00 ч.  ст. Бистрица
“Гранит”-Владая “Орловец-2015
“Искър-Герман” УРВИЧ -1960/Пасарел 09.09.2017 г.
“Левски-Раковски” “Железница”
“Люлин” “Урвич”-Панчарево
 2 кръг-17.09.2017г.- 17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива “Урвич”-Панчарево
“Железница” “Люлин”
УРВИЧ -1960/Пасарел “Левски-Раковски”
“Орловец-2015 “Искър-Герман”
Обеля “Гранит”-Владая
“Академик-1947” “Витоша-Бистрица” 16.09.2017 г.   17.00 ч.  ст. Летище
3 кръг- 24.09.17г-17.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
“Витоша-Бистрица” почива
“Гранит”-Владая “Академик-1947”
“Искър-Герман” Обеля 23.09.2017 г.
“Левски-Раковски” “Орловец-2015
“Люлин” УРВИЧ -1960/Пасарел
“Урвич”-Панчарево “Железница”
4 кръг- 01.10.17г-16.00ч
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива “Железница”
УРВИЧ -1960/Пасарел “Урвич”-Панчарево
“Орловец-2015 “Люлин”
Обеля “Левски-Раковски”
“Академик-1947” “Искър-Герман”
“Витоша-Бистрица” “Гранит”-Владая
5 кръг-08.10.2017г- 16.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
“Гранит”-Владая почива
“Искър-Герман” “Витоша-Бистрица” 07.10.2017 г.
“Левски-Раковски” “Академик-1947”
“Люлин” Обеля
“Урвич”-Панчарево “Орловец-2015
“Железница” УРВИЧ -1960/Пасарел
6 кръг-15.10.2017г- 16.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива УРВИЧ -1960/Пасарел
“Орловец-2015 “Железница”
Обеля “Урвич”-Панчарево
“Академик-1947” “Люлин”
“Витоша-Бистрица” “Левски-Раковски”
“Гранит”-Владая “Искър-Герман”
7 кръг-22.10.2017г- 16.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
“Искър-Герман” почива
“Левски-Раковски” “Гранит”-Владая
“Люлин” “Витоша-Бистрица”
“Урвич”-Панчарево “Академик-1947”
“Железница” Обеля
УРВИЧ -1960/Пасарел “Орловец-2015
8 кръг-29.10.2017г- 15.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива “Орловец-2015
Обеля УРВИЧ -1960/Пасарел
“Академик-1947” “Железница”
“Витоша-Бистрица” “Урвич”-Панчарево
“Гранит”-Владая “Люлин”
“Искър-Герман” “Левски-Раковски” 28.10.2017 г.
9 кръг-05.11.2017г- 17.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
“Левски-Раковски” почива
“Люлин” “Искър-Герман”
“Урвич”-Панчарево “Гранит”-Владая
“Железница” “Витоша-Бистрица”
УРВИЧ -1960/Пасарел “Академик-1947”
“Орловец-2015 Обеля
10 кръг-12.11.2017г- 14.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
почива Обеля
“Академик-1947” “Орловец-2015
“Витоша-Бистрица” УРВИЧ -1960/Пасарел
“Гранит”-Владая “Железница”
“Искър-Герман” “Урвич”-Панчарево 11.11.2017 г.
“Левски-Раковски” “Люлин” 14.30 ч.
11 кръг-19.11.2017г- 14.00ч.
ДОМАКИН ГОСТ РЕЗ. ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
“Люлин” почива
“Урвич”-Панчарево “Левски-Раковски”
“Железница” “Искър-Герман”
УРВИЧ -1960/Пасарел “Гранит”-Владая
“Орловец-2015 “Витоша-Бистрица”
Обеля “Академик-1947”
ЗС на БФС – СОФИЯ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА!

 

About Author