Академик (Сф) посреща Витоша в дербито от окръжната група

Академик (Сф) посреща Витоша в дербито от окръжната група

Академик (Сф) – Витоша (Бистрица) се очертава като най-интересен сблъсък от предстоящата програма на столичната АОГ. “Студентите” са пети във временното класиране на Юг и разполагат със здрав и балансиран тим. За гостите, по-известни като “Тигрите на Бойко”, играят доста популярни имена от близкото минало като Георги Богданов – Животното, Чавдар Атанасов, Мариян Германов, Борислав Георгиев – Бобъра, Николай Божов, Константин Николов и др. Най-голямата звезда на Витоша (трети в класирането) обаче е бившият национал Георги Пеев.

Любопитна изглежда и визитата на вторият в южната подгрупа Гранит (Владая) на водача и хегемон ЦСКА 1948.

Здрав сблъсък ни очаква и в село Чепинци, където местния Левски посреща Локомотив БДЖ. Домакините са втори в таблицата на северната АОГ с 31 точки и амбиции за изкачване в Трета лига. “Железничарите” трети с 30 точки. Лидерът Надежда (Дборославци) е с 38 точки,но в неделя му предстои трудна визита на коравия Въстанник. По информация на vitoshanews.com на момчетата от Войняговци е обещана солидна премия от Левски (Чепинци), за да спрат прекия конкурент за първото място.

При всички случаи отново ни очакват много емоции по терените през уикенда в столичните окръжни групи.

АО Г  – СЕВЕР 

 

18  кръг  –  23. 04. 2017 г.  /неделя/  –  17. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Искър Герман Кремиковци 13.30 ч.
Житен Вихър
Въстаник Надежда
Сокол /Нег./ Банкя
Левски /Чеп./ Локомотив БДЖ
почива Изтребител

 

О Т Б О Р М П Р З Г. р-ка Т
1 НАДЕЖДА 15 12 2 1 42 8 38
2 ЛЕВСКИ /Чеп./ 14 10 1 3 31 16 31
3 ЛОКОМОТИВ БДЖ 14 9 3 2 36 16 30
4 ВИХЪР 15 6 6 3 33 22 24
5 ИЗТРЕБИТЕЛ 15 7 3 5 28 27 24
6 ЖИТЕН 14 5 4 5 30 26 19
7 ВЪСТАНИК 14 5 2 7 26 32 17
8 СОКОЛ /Нег./ 14 5 1 8 28 40 16
9 БАНКЯ 14 3 3 8 21 36 12
10 КРЕМИКОВЦИ 14 2 3 9 14 31 9
11 ИСКЪР ГЕРМАН 15 1 0 14 13 48 3

 

 

 

А О Г –- гр. СОФИЯ  –  ЮГ

 

 

18  кръг  –  23. 04. 2017 г.  /неделя/  –  17. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Железница Конелиано  3:0 служебно
Люлин БМ Спорт 22.04-/събота/
Академик 1947 Витоша Бистрица
Левски Раковски Урвич
Урвич 1960 Орловец
ЦСКА 1948 Гранит

 

О Т Б О Р М П Р З Г. р-ка Т
1 ЦСКА 1948 16 15 1 0 74 4 46
2 ГРАНИТ 16 11 1 4 50 21 34
3 ВИТОША БИСТРИЦА 16 10 3 3 54 22 33
4 ЛЕВСКИ РАКОВСКИ 16 9 3 4 52 24 30
5 БМ СПОРТ 16 9 0 7 28 26 27
6 АКАДЕМИК 1947 16 8 3 5 39 30 27
7 УРВИЧ 16 7 0 9 42 50 21
8 ЖЕЛЕЗНИЦА 16 6 2 8 29 45 20
9 УРВИЧ 1960 16 3 3 10 21 50 12
10 КОНЕЛИАНО 2005 16 3 2 11 29 45 11
11 ОРЛОВЕЦ 16 3 1 12 22 70 10
12 ЛЮЛИН 16 2 1 13 26 79 7
АОГ – Изток, 13-и кръг:

22 април, 16:00:
Пирдоп – Мътивир
Мирково – Бенковски Костенец
23 април, 16:00:
Рилец Говедарци – Звездец Горна Малина
ОФК Елин Пелин – Спортист Нови Хан
Левски Елин Пелин – почива
АОГ – Запад, 13-и кръг:
22 април, 16:00:
Торнадо Безден – Спортист Своге
Правец – Искър Лакатник
23 април, 16:00:
Драгоман – Искра Искрец
Петърч – Костинброд
Своге – Спортист Драговищица

About Author