Вижте програмата до края на първенството в столичните групи

Вижте програмата до края на първенството в столичните групи

АО Г  – СЕВЕР 

  ПРОЛЕТЕН  ПОЛУСЕЗОН   2016 / 2017 г.

 

18  кръг  –  23. 04. 2017 г.  /неделя/  –  17. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Искър Герман Кремиковци 13.30 ч.
Житен Вихър
Въстаник Надежда
Сокол /Нег./ Банкя
Левски /Чеп./ Локомотив БДЖ
почива Изтребител

 

 

 

19  кръг  –  30. 04. 2017 г.  /неделя/  –  17. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Левски /Чеп./ Искър Герман
Локомотив БДЖ Сокол /Нег./
Банкя Въстаник
Надежда Житен
Вихър Изтребител 29.04/събота/
почива Кремиковци

 

15 кръг – 03.05. 2017 /сряда/ – 18.00 часа

  Банкя   Искър Герман  
  Надежда   Локомотив БДЖ  
  Вихър   Левски /Чеп./ 10.30 ч.
  Кремиковци   Въстаник  
  Изтребител   Житен  
  почива   Сокол /Нег./  

 

20  кръг  –  07. 05. 2017 г.  /неделя/  –  18. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Кремиковци Вихър 06.05/събота/
Изтребител Надежда
Житен Банкя
Въстаник Локомотив БДЖ
Сокол /Нег./ Левски /Чеп./
почива Искър Герман

 

 

21  кръг  –  14. 05. 2017 г.  /неделя/  –  18. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Сокол /Нег./ Искър Герман
Левски /Чеп./ Въстаник
Локомотив БДЖ Житен
Банкя Изтребител
Надежда Кремиковци
почива Вихър

 

 

 

22  кръг  –  21. 05. 2017 г.  /неделя/  –  18. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Искър Герман Вихър
Кремиковци Банкя
Изтребител Локомотив БДЖ
Житен Левски /Чеп./
Въстаник Сокол /Нег./
почива Надежда

 

 

 

А О Г –- гр. СОФИЯ  –  ЮГ

  ПРОЛЕТЕН  ПОЛУСЕЗОН   2016 / 2017 г.

 

 

18  кръг  –  23. 04. 2017 г.  /неделя/  –  17. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Железница Конелиано 2005
Люлин БМ Спорт 22.04-/събота/
Академик 1947 Витоша Бистрица
Левски Раковски Урвич
Урвич 1960 Орловец
ЦСКА 1948 Гранит

 

19  кръг  –  30. 04. 2017 г.  /неделя/  –  17. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
ЦСКА 1948 Железница
Гранит Урвич 1960
Орловец Левски Раковски
Урвич Академик 1947
Витоша Бистрица Люлин
БМ Спорт Конелиано 2005 29.04-/събота/

 

 15 кръг – 03.05. 2017 /сряда/ – 18.00 часа

 
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
  Орловец   Железница  
  Урвич   Гранит  
  Витоша Бистрица   ЦСКА 1948  
  БМ Спорт   Урвич 1960  
  Конелиано 2005   Левски Раковски  
  Люлин   Академик 1947  

 

 

20  кръг  –  07. 05. 2017 г.  /неделя/  –  18. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Железница БМ Спорт 06.05-/събота/
Конелиано 2005 Витоша Бистрица
Люлин Урвич
Академик 1947 Орловец
Левски Раковски Гранит
Урвич 1960 ЦСКА 1948

 

 

21  кръг  –  14. 05. 2017 г.  /неделя/  –  18. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Урвич 1960 Железница
ЦСКА 1948 Левски Раковски
Гранит Академик 1947
Орловец Люлин
Урвич Конелиано 2005
Витоша Бистрица БМ Спорт 13.05-/събота/

 

 

22  кръг  –  21. 05. 2017 г.  /неделя/  –  18. 00 часа
ОТБОР   ДОМАКИН резултат ОТБОР   ГОСТ БЕЛЕЖКИ
Железница Витоша Бистрица
БМ Спорт Урвич 20.05-/събота/
Конелиано 2005 Орловец
Люлин Гранит
Академик 1947 ЦСКА 1948
Левски Раковски Урвич 1960

  

 

About Author