Вижте резултатите от софийските АОГ

Вижте резултатите от софийските АОГ

АОГ – Север, 1-и кръг:

Вихър (Требич) – Надежда (Доброславци) 0:2 Калоян Вацов (25), Димитър Захариев (27)

Въстаник (Войняговци) – Искър (Герман) 2:1 1:0 Радослав Здравков (46), 1:1 Михаил Ризов (52), 2:1 Александър Кацаров (69-дузпа)

Изтребител (Иваняне) – Левски (Чепинци) 2:0 Галин Богданов (15), Владимир Стефанов (82)

Кремиковци – Локо БДЖ 1:3 1:0 Кирил Чарлов (6), 1:1 Мартин Марков (52-дузпа), 1:2 Александър Христов (61), 1:3 Мартин Марков (90+1)

Сокол (Бенковски) – Банкя отложен

Житен – Сокол (Негован) 2:4 0:2 Росен Йорданов (8,28), 1:2 Даниел Николов (29), 1:3 Росен Йорданов (43), 2:4 Николай Кацаров (65)

АОГ – Юг, 1-и кръг:
Левски – Раковски – Железница 7:1 1:0 Иван Георгиев (16), 2:0 Веселин Зарчев (23), 3:0 Борислав Йорданов (28-дузпа), 4:0 Роберт Тодоров (49), 5:0 Християн Тодоров (52-дузпа), 6:0 Мартин Вълчинов (78), 6:1 Захари Младенов (79), 7:1 Мартин Вълчинов (88)

Академик 1947 – Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:0 Мартин Бойкинов (55)
Люлин – ЦСКА 1948 0:8 Йоан Маринов (10, 26), Кирил Атанасов (33), Давид Стоянов (35), Едуард Атанасов (38, 75), Радослав Димитров (80), Георги Божилов (88)

Конелиано 2005 – Гранит (Владая) 6:4 0:1 Борислав Стоянов (9), 0:2 Марио Геров (14), 0:3 Борислав Стоянов (21), 1:3 Николай Данчев (31), 1:4 Теодор Тодоров (43), 2:4 Светослав Гълъбов (44), 3:4 Виктор Кръстев (56), 4:4 Ангел Моралиев (62), 5:4 Николай Данчев (87), 6:4 Ангел Моралиев (90)

БМ Спорт – Орловец 5:0 (служебно)

Витоша (Бистрица) – Урвич (Панчарево) 1:0 Димитър Кръстев (83)

Западна АОГ
Петърч – Торнадо (Безден) 1:0 Янко Димитров (54-дузпа)

Своге – Искър (Лакатник) 3:1 1:0 Здравко Стойков (13), 1:1 Георги Иванов (43-дузпа), 2:1 Николай Гаджалов (56), 3:1 Дарио Стоичков (61)

Спортист (Драговищица) – Искра (Искрец) 0:0
ОФК Костинброд – Спортист (Своге) отложен
Драгоман – Правец отложен

Източна АОГ
Мирково – Левски (Елин Пелин) 7:1 1:0 Иван Спасов (18), 2:0 Атанас Димов (22), 3:0 Димитър Василев (37), 3:1 Илиян Русинов (50), 5:1 Иван Спасов (52, 81), 6:1 Недко Йорданов (83), 7:1 Иван Спасов (86)

ОФК Елин Пелин – Звездец (Горна Малина) 0:1 Димитър Йорданов (56)

Спортист (Нови Хан) – Мътивир 2:0 Емил Йорданов (58, 88)

Пирдоп – Рилец (Говедарци) 3:0
Бенковски (Костенец) почива

*Очаквайте всяка седмица единствено в нашия сайт резултатите и голмайсторите в Четвърта лига на София – град и София – област.

About Author