Програмата за уикенда в детско-юношеските първенства

Програмата за уикенда в детско-юношеските първенства

Юноши младша възраст
21 кръг – 09.04.2016 г. (събота) – 14:00 ч.

Обеля Олимпиец
Интернасионал Ботев-57
Гранит (Владая) ДИТ
Атлетик 11 София 2010
Витоша (Бистрица) БМ Спорт 06.04.(сряда)-10:30
Септември (Сф) Изтребител (Иваняне) 10.04.(неделя)-14:00
Локомотив (Сф) Лъвчета
Чавдар (Етрополе) почива

ДЕЦА „Б“ – 1 група (родени 2002 г.)
18 кръг – 09.04.2016 г. (събота) – 09:30 ч.

ЦСКА София 2010 10.04.(неделя)-13:30
Славия (Сф) Чавдар (Етрополе) 10:30
Лъвчета Левски – Раковски 10.04.(неделя)-09:00
Локомотив (Сф) Левски (Сф) 11:30
Атлетик 11 ДИТ 18:00 – ст. „Драгалевци“
Спортист 13 Септември (Сф) 10.04.(неделя)-14:30

2-а група
20 кръг – 09.04.2016 г. (събота) – 09:30 ч.

Царско село БМ Спорт 13:30
Ботев-57 Елит 14:30
Орловец-2015 Ферион 10.04.(неделя)-14:30
Обеля Витоша (Бистрица) 11:30
почива Годеч-Ком 98

Юноши U-15
22 КРЪГ – 09.04.2016 г. /събота/ – 11.00
ч.

169 ВЕЛБЪЖД /КН./ МАРЕК 1915 /ДУП./
170 ЕСФА /СФ./ ПИРИН 2001 /БЛ./
171 ВИТОША /БИСТР./ ПФК СЛАВИЯ /СФ./
172 БМ СПОРТ/СФ./ ФЕРИОН /СФ./
173 ДИТ /СФ./ ФК МИНЬОР /ПК./
174 ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ /СФ./ ЧАВДАР /ЕТР./
175 ОФК ПИРИН /БЛ./ ФК ЛОКОМОТИВ /СФ./
176 ПФК ЛЕВСКИ /СФ./ ПФК ЦСКА /СФ./

Деца „А” – 2001 г.
16-и кръг – 09.04.2016г. / събота / – 10.00 часа

Ботев-57 Атлетик 11
ДАФ Левски-Раковски
Септември Почива

Юноши младша възраст „ЗОНА” – 1999-2000 г.
22-и кръг, – 10.04.2016г. / неделя / – 11.00 часа

БM Спорт /София/ София 2010
Септември /София/ Пирин /Гоце Делчев/ 12:00
Елит-София Левски /София/
Левски-Раковски /Сф/ Марек 1915 /Дупница/
ДИТ София Пирин 2001/Бл/ 10:00
ФК Локомотив София Велбъжд /Кюстендил/
Миньор /Перник/ – Почива
ОФК Пирин /Бл/ – Почива

Юноши старша възраст – 1997 г. и 1998 г.
17-и кръг – 09.04.2016г. / събота / – 17.00 часа

ОФК Елин Пелин Искър Герман
Миньор /Перник/ Правец – 99
Витоша-Бистрица Академик 1947
Спортист-Своге Ботев-57 СУ
БМ Спорт – Почива
Сливнишки Герой – Почива

Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1997-1998 г.
17-и кръг – 14.04.2016г. / четвъртък / – 15.00 часа

София 2010 ФК Локомотив София
Септември /Симитли/ Септември /София/
Пирин /Разлог/ Банско
Пирин /Гоце Делчев/ Беласица /Петрич/
Марек 1915 / Дупница/ БМ Спорт /София/
Искър Герман /София/ Вихрен /Сандански/

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “А”

09-04-2016 09:30 Миньор (Перник) – Левски (София) спортен комплекс “Драгалевци”
09-04-2016 11:00 ЕСФА (София) – Велбъжд (Кюстендил) спортен комплекс “Драгалевци”
09-04-2016 12:30 ДИТ Спорт (София) – ФК Локомотив 1929 (София) спортен комплекс “Драгалевци”
09-04-2016 14:00 ЦСКА (София) – Национал (София) спортен комплекс “Драгалевци”
09-04-2016 15:30 Левски-Раковски (София) – Славия (София) спортен комплекс “Драгалевци”

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “Б”

10-04-2016 09:30 Ком – 98 (Годеч) – Футбол старс (София) спортен комплекс “Драгалевци”
10-04-2016 11:30 Спортист 13 (София) – Люлин (София) спортен комплекс “Драгалевци”
10-04-2016 13:30 Септември (София) – ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) спортен комплекс “Драгалевци”

Подготвителни групи
5 КРЪГ – 13.04.2016 г. /Сряда/

09.30 ч. ЛЕВСКИ ФУТБОЛ СТАРС
10.30 ч. ЧЕРВЕНО ЗНАМЕ СОФИЯ СПОРТ
11.30 ч. ЛЪВЧЕТА КРЕМИКОВЦИ
12.30 ч. НАЦИОНАЛ МАРЕК 1915
13.30 ч. ЕСФА ВИВА
СЛАВИЯ ПОЧИВА

About Author