Програма за детско-юношеските мачове в София през уикенда

Програма за детско-юношеските мачове в София през уикенда

ДЕЦА „Б“ – 1 група (родени 2002 г.)
16 кръг – 27.03.2016 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
ЦСКА Славия (Сф) 09:00
Лъвчета София 2010 09:00
Локомотив (Сф) Чавдар (Етрополе) 26.03.(събота)-13:00
Атлетик 11 Левски – Раковски 26.03.(събота)-09:30
Спортист 13 Левски (Сф) 12:30
Септември (Сф) ДИТ 26.03.(събота)-12:00

ДЕЦА „Б“ – 2 група (родени 2002 г.)

18 кръг – 27.03.2016 г. (неделя) – 09:30 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Годеч-Ком 98 Ферион 15:00 – ст. „Драгалевци“
Витоша (Бистрица) Орловец-2015 28.03.(понеделник)-10:00
Царско село БМ Спорт 26.03.(събота)-13:30
Ботев-57 Обеля 26.03.(събота)-09:00
почива Елит

Деца „А” – 2001 г.
14 кръг – 26.03.2016г. / събота / – 10.00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Ботев-57 Левски-Раковски
Септември Атлетик 11 13:30
ДАФ Почива

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “А”

Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
26-03-2016 09:30 ДИТ Спорт (София) – ЦСКА (София) спортен комплекс “Драгалевци”
26-03-2016 11:00 Славия (София) – Велбъжд (Кюстендил) спортен комплекс “Драгалевци”
26-03-2016 12:30 Миньор (Перник) – ФК Локомотив 1929 (София) спортен комплекс “Драгалевци”
26-03-2016 14:00 ЕСФА (София) – Национал (София) спортен комплекс “Драгалевци”
26-03-2016 15:30 Левски-Раковски (София) – Левски (София) спортен комплекс “Драгалевци”

Подготвителна група, р. 2003 г. – II фаза – група “Б”
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
27-03-2016 09:30 Футбол старс (София) – ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) спортен комплекс “Драгалевци”
27-03-2016 11:30 Спортист 13 (София) – Септември (София) спортен комплекс “Драгалевци”
27-03-2016 13:30 Ком – 98 (Годеч) – Люлин (София) спортен комплекс “Драгалевци”

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група “А”
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
00-00-0000 Национал (София) – почива
26-03-2016 09:00 ДИТ Спорт (София) – ЦСКА (София) спортен комплекс “Царско село”
26-03-2016 10:15 Царско село (София) – Пирин 2001 (Благоевград) спортен комплекс “Царско село”
26-03-2016 11:30 Лъвчета (София) – Ком – 98 (Годеч) спортен комплекс “Царско село”
26-03-2016 12:45 Славия (София) – Миньор (Перник) спортен комплекс “Царско село”
26-03-2016 14:00 Велбъжд (Кюстендил) – Ферион (София) спортен комплекс “Царско село”
26-03-2016 15:15 Левски (София) – Витоша 13 (София) спортен комплекс “Царско село”

Футбол 9, р. 2004 г. – II фаза – група “Б”
Дата Час Домакин Резултат Гост Забележка
27-03-2016 09:00 Щурче (София) – ДАФ (София) спортен комплекс “Царско село”
27-03-2016 10:15 Витоша (Бистрица) – Сливнишки герой (Сливница) спортен комплекс “Царско село”
27-03-2016 11:30 Левски-Раковски (София) – Интернационал (София) спортен комплекс “Царско село”
27-03-2016 12:45 ФК Локомотив 1929 (София) – Олимпия (София) спортен комплекс “Царско село”
27-03-2016 14:00 Марек 1915 (Дупница) – Септември (София) спортен комплекс “Царско село”
27-03-2016 15:15 София Спорт (София) – БМ Спорт (София) спортен комплекс “Царско село”
Юноши младша възраст „ЗОНА” – 1999-2000 г.
12 кръг – 27.03.2016г. / неделя / – 11.00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Марек 1915 /Дупница/ Велбъжд /Кюстендил/
Левски /София/ ФК Локомотив София
Пирин /Гоце Делчев/ ДИТ София 12:00
София 2010 Елит-София
ОФК Пирин /Бл/ Септември /София/
БM Спорт /София/ Миньор /Перник/
Левски-Раковски /Сф/ – Почива
Пирин 2001/Бл/ – Почива

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – родени 1999/2000 г.
20 кръг – 02.04.2016 г. (събота) – 14:00 ч.
Домакин Резултат Гост Бележки
Лъвчета Чавдар (Етрополе) 03.04.(неделя)-14:00
Изтребител (Иваняне) Локомотив (Сф) 03.04.(неделя)-14:30
БМ Спорт Септември (Сф) 16:00
София 2010 Витоша (Бистрица) 03.04.(неделя)-11:30
ДИТ Атлетик 11
Ботев-57 Гранит (Владая)
Обеля Интернасионал
Олимпиец почива

Юноши старша възраст – 1997 г. и 1998 г.
15 кръг – 26.03.2016г. / събота / – 14.00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
БМ Спорт Искър Герман
Миньор /Перник/ ОФК Елин Пелин
Спортист-Своге Академик 1947
Ботев-57 СУ Сливнишки Герой
Витоша-Бистрица – Почива
Правец – 99 – Почива

Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1997-1998 г.
Петнадесети кръг – 31.03.2016г. / четвъртък / – 15.00 часа
отбор домакин резултат отбор гост
Септември /Симитли/ ФК Локомотив София
Пирин /Разлог/ София 2010
Пирин /Гоце Делчев/ Септември /София/
Марек 1915 / Дупница/ Банско
Искър Герман /София/ Беласица /Петрич/
Вихрен /Сандански/ БМ Спорт /София/

U-15
19 КРЪГ – 26.03.2016 г. /събота/ – 11.00 ч.
№ ДОМАКИН ГОСТ РЕЗУЛТАТ
145 ФК ЛОКОМОТИВ /СФ./ ВЕЛБЪЖД /КН./
146 ЧАВДАР /ЕТР./ ПФК ЦСКА /СФ./
147 ФК МИНЬОР /ПК./ ПФК ЛЕВСКИ /СФ./
148 ФЕРИОН /СФ./ ОФК ПИРИН /БЛ./
149 ПФК СЛАВИЯ /СФ./ ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ /СФ./
150 ПИРИН 2001 /БЛ./ ДИТ /СФ./
151 МАРЕК 1915 /ДУП./ БМ СПОРТ/СФ./
152 ЕСФА /СФ./ ВИТОША /БИСТР./

About Author