Паднахме от Сърбия в Правец

Националният отбор на България до 19 години допусна загуба с 0:2 от връстниците от Сърбия в контрола, играна в Правец. Срещата бе част от подготовката на водения от Светослав Тодоров тим за предстоящите квалификации за Евро 2016.

Гостите бяха по-добрият отбор през по-голямата част от мача и логично се поздравиха с крайния успех. В 30-ата минута Александър Лутовац засече центриране на Попович и откри резултата. В началото на втората част сърбите реализираха втори гол, дело на Неманя Главчич, който със силен шут не остави шансове на Михайлов.

Контролата в Правец бе изгледана от члена на изпълкома Емил Костадинов, селекционера на младежкия национален отбор Антони Здравков, техническият директор на юношеските национални отбор Павел Панов и скаутът на Левски Асен Букарев.

Categories: Футбол