Резултати и голмайстори в Югозападната “В” група

Резултати и голмайстори в Югозападната “В” група

ЮГОЗАПАДНА “В” ГРУПА

9-и кръг

4 октомври 2015 г. (неделя), 16:00 часа

ЦСКА – Беласица (Петрич) 8:0
1:0 Борис Галчев (7), 2:0 Преслав Йорданов (44), 3:0 Преслав Йорданов (49), 4:0 Иван Танчев (51-авт.), 5:0 Николай Цветков (55), 6:0 Преслав Йорданов (60), 7:0 Николай Цветков (72), 8:0 Борис Галчев (89) – 7000 зрители

 

Вихрен (Сандански) – Витоша (Бистрица) 2:3

1:0 Велизар Андонов (5-автогол), 1:1 Четин Седула ( 11), 1:2 Стоян Георгиев (18), 2:2 Антонио Ласков (29), 2:3 Илиян Митрев (40-автогол) – 300 зрители

Германея (Сапарева баня) – Рилски спортист (Самоков) 0:0 – 150 зрители

 

Сливнишки герой (Сливница) – София 2010 6:0

Мариян Хаджиев (36, 45, 59), Денис Николов (39, 90), Любомир Деспотов (62) – 200 зрители

 

Балкан (Варвара) – Велбъжд (Кюстендил) 3:3

0:1 Кирил Вълов (21), 1:1 Атанас Трендафилов (27), 2:1 Найден Стефанов (41), 2:3 Александър Димитров (45, 48), 3:3 Георги Василев (81) – 200 зрители

 

Пирин (Гоце Делчев) – “Ботев” (Ихтиман) 3:3

1:0 Даниел Гогов (30-дузпа), 1:1 Димитър Яръмов (43), 3:1 Ибрахим Али (47, 54), 3:2 Младен Стоев (56), 3:3 Стоян Кадифчин (60)/ 500 зрители

Миньор (Перник) – Чепинец (Велинград) 2:0

1:0 Симеон Ганчев (42), 2:0 Христо Габаров (75) – 250 зрители

Струмска слава (Радомир) – Септември (София) 1:5

0:1 Христо Спасов (14), 1:1 Борислав Николов (18), 1:2 Асен Чандъров (36), 1:3 Христо Спасов (54), 1:4 Димитър Воденичаров (80), 1:5 Христо Спасов (81) – 200 зрители

 Чико (Бяга) – почива

 

10 кръг

11 oктомври 2015 г. (неделя), 15:00 часа

Вихрен (Сандански) – ЦСКА Канал 3

11 октомври 2015 г. (неделя), 16:00 часа

Витоша (Бистрица) – Септември (София)

Чепинец (Велинград) – Струмска слава (Радомир)

“Ботев” (Ихтиман) – Миньор (Перник)

Велбъжд (Кюстендил) – Пирин (Гоце Делчев)

Чико (Бяга) – Балкан (Варвара)

София 2010 – Локомотив (София)

Рилски спортист (Самоков) – Сливнишки герой (Сливница)

Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня)

 

КЛАСИРАНЕ

 

Отбор М П Р З Г.Р. Точки
1.ЦСКА 9 9 0 0 43:0 27
2.Витоша (Бистрица) 9 8 1 0 18:3 25
3.Сливнишки герой 9 7 1 1 26:7 22
4.Вихрен (Сандански) 9 6 1 2 13:7 19
5.Миньор (Перник) 8 4 2 2 10:6 14
6.Септември (София) 8 4 1 3 16:11 13
7.Рилски спортист 9 4 1 4 8:8 13
8.Чепинец (Велинград) 8 4 1 3 10:17 13
9.Велбъжд (Кюстендил) 8 3 1 4 10:18 10
10.Беласица (Петрич) 9 3 0 6 11:23 9
11.Пирин (Гоце Делчев) 8 2 2 4 11:11 8
12.Чико (Бяга) 8 2 2 4 10:13 8
13.”Ботев” (Ихтиман) 8 2 1 5 10:16 7
14.Балкан (Варвара) 8 1 3 4 9:17 6
15.Германея (Сапарева баня) 9 1 3 5 8:18 6
16.Струмска слава (Радомир) 8 0 4 4 5:16 4
17.София 2010 9 0 0 9 4:31 0
18.Локомотив (София) 3 1 0 2 1:6 0

 

Categories: Спорт, Футбол

About Author