Вижте съдийските бригади за кръга в столичната АОГ!

Вижте съдийските бригади за кръга в столичната АОГ!

АОГ – СЕВЕР
VIII кръг

Почива: СВЕТОВРАЧЕНЕ /Световрачене/
САНТЯГО БЕРНАБЕУ /София/ – ЖИТЕН /Житен/ Мартин Марков (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Димитър Мекушин (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Адриан Петров (Делегат);
ВРАЖДЕБНА /София/ – ИСКЪР – 1945 /Нови Искър/ Кристиян Терзийски (Съдия); Марин Бонев (Асистент 1); Дарин Иванов (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Десислава Ралкова (Делегат);
ВИХЪР /Требич/ – БАНКЯ 2009 /Банкя/ Иван Иванов (Съдия); Иво Сотиров (Асистент 1); Иван Радославов (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Цветан Цоков (Делегат);
ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ – СПАРТАК – 1933 /Подгумер/ Венцислав Митрев (Съдия); Асен Крумов (Асистент 1); Борислав Понорски (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Стефан Джавков (Делегат);
ЗЕНИТ /Филиповци/ – СОКОЛ /Негован/ Георги Николов (Съдия); Янко Запрянов (Асистент 1); Владимир Вълов (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Йордан Александров (Делегат);
КРЕМИКОВЦИ /София/ – МРАМОР /Мрамор/ Вангел Вангелов (Съдия); Мартин Начов (Асистент 1); Петко Филипов (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Стоян Владимиров (Делегат);

 

АОГ – ЮГ
VII

УРВИЧ 1960 /Пасарел/ – УРВИЧ /Панчарево/ Александър Денев (Съдия); Исмет Юсеин (Асистент 1); Златомир Николов (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Асен Александров (Делегат);
ЛЮЛИН /София/ – ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ Методи Дулендаров (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Димитър Добромиров (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Пламен Божидаров (Делегат);
ОБЕЛЯ /София/ – ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ Иво Ценов (Съдия); Олег Панайотов (Асистент 1); Светлин Симеонов (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Тодор Велков (Делегат);
ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ – СЕПТЕМВРИ /София/ Николай Пакарджиков (Съдия); Андрей Горанов (Асистент 1); Арлинд Субаши (Асистент 2);
25.10.2020 15:00 Петър Петров (Делегат);
СПАРТА /София/ – АКАДЕМИК 1947 /София/ Кристиан Бучев (Съдия); Тодор Вуков (Асистент 1); Георги Великов (Асистент 2);
25.10.2020 15:30 Георги Лалев (Делегат);
ОБЕЛЯ СИТИ /София/ – ЛЕВСКИ – РАКОВСКИ /София/ Илия Тончев (Съдия); Станислав Станев (Асистент 1); Андрей Николов (Асистент 2);
25.10.2020 16:00 Богомил Маринов (Делегат);