Съдийските назначения в столичните АОГ!

Съдийските назначения в столичните АОГ!

АОГ – Север, 4-и кръг

 

ВРАЖДЕБНА /София/ – МРАМОР /Мрамор/

Иван Иванов (Съдия); Георги Минев (Асистент 1); Юлиан Тодоров (Асистент 2);
27.09.2020 11:00 Борислав Ангелов (Делегат);
Почива: ИСКЪР – 1945 /Нови Искър/
ЖИТЕН /Житен/ – БАНКЯ 2009 /Банкя/ Венцислав Митрев (Съдия); Иво Сотиров (Асистент 1); Мартин Михайлов (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Борислав Руйчев (Делегат);
САНТЯГО БЕРНАБЕУ /София/ – СОКОЛ /Негован/ Александър Вангелов (Съдия); Петко Филипов (Асистент 1); Светослав Славов (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Владимир Неделчев (Делегат);
ВИХЪР /Требич/ – КРЕМИКОВЦИ /София/ Петър Николов (Съдия); Петър Митрев (Асистент 1); Мартин Начов (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Тенчо Гошев (Делегат);
ВЪСТАНИК 26 /Войнеговци/ – ЗЕНИТ /Филиповци/ Християна Гутева (Съдия); Павлин Михайлов (Асистент 1); Димитър Добромиров (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Асен Александров (Делегат);

 

АОГ – Юг, 3-и кръг

ВИТОША – БИСТРИЦА /София/ – УРВИЧ /Панчарево/ Методи Методиев (Съдия); Емилиян Гулев (Асистент 1); Исмет Юсеин (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Тодор Велков (Делегат);
ЖЕЛЕЗНИЦА /Железница/ – АКАДЕМИК 1947 /София/ Мартин Марков (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Мартин Станчев (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Йордан Александров (Делегат);
УРВИЧ 1960 /Пасарел/ – ЛЕВСКИ – РАКОВСКИ /София/ Геро Писков (Съдия); Георги Великов (Асистент 1); Веселин Великов (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Лъчезар Манов (Делегат);
ЛЮЛИН /София/ – СЕПТЕМВРИ /София/ Стоян Арсов (Съдия); Андрей Николов (Асистент 1); Радостин Бодуров (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Илиан Младенов (Делегат);
ОБЕЛЯ /София/ – ОРЛОВЕЦ /Кокаляне/ Кристиян Терзийски (Съдия); Станислав Груев (Асистент 1); Димитър Мекушин (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Десислава Ралкова (Делегат);
СПАРТА /София/ – ОБЕЛЯ СИТИ /София/ Мартин Стефанов (Съдия); Даниел Великов (Асистент 1); Драгомир Димитров (Асистент 2);
27.09.2020 17:00 Милен Димитров (Делегат);

Снимка: Александър ХРИСТОВ