Сватбата свири в Дупница, Буров – в Кюстендил (ВСИЧКИ НАРЯДИ В ТРЕТА ЛИГА)

Сватбата свири в Дупница, Буров – в Кюстендил (ВСИЧКИ НАРЯДИ В ТРЕТА ЛИГА)

Съдийски назначения, Югозападна Трета лига
II кръг

МАРЕК 1915 /Дупница/ – НАДЕЖДА /Доброславци/ Ивайло Стоянов (Съдия); Стоян Стоянов (Асистент 1); Венелин Иванов (Асистент 2);
15.08.2020 18:00 Кирил Кирилов (4-ти съдия); Николай Георгиев (Делегат);
 


ВЕЛБЪЖД /Кюстендил/ – ВИХРЕН /Сандански/

 

Димитър Буров (Съдия); Мартин Венев (Асистент 1); Радослав Вутов (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Стоян Арсов (4-ти съдия); Атанас Цанов (Делегат);
 

ПЕРУН 1978 /Кресна/ – БАЛКАН 1929 /Ботевград/

 


Йото Гарабедов (Съдия); Красимир Миланов (Асистент 1); Борислав Понорски (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Антонио Антов (4-ти съдия); Страхил Шурков (Делегат);
 

РИЛСКИ СПОРТИСТ /Самоков/ – СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/

 

Петър Григоров (Съдия); Димитър Димитров (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Едуард Мечикян (4-ти съдия); Адриан Петров (Делегат);
 

ЧАВДАР /Етрополе/ – ПИРИН 1941 /Разлог/

 

Мартин Спасов (Съдия); Димитър Русев (Асистент 1); Марин Бонев (Асистент 2);

15.08.2020 18:00  

Георги Спасов (4-ти съдия); Евгений Минчев (Делегат);

 


ПИРИН /Гоце Делчев/ – БОТЕВ 1937 / Ихтиман/

 

Вилиян Видинов (Съдия); Петър Джугански (Асистент 1); Иво Сотиров (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Николай Марков (Делегат);
 

БАНСКО /Банско/ – БЕЛАСИЦА /Петрич/

 

Благой Манов (Съдия); Красимир Кирилов (Асистент 1); Мартин Никифоров (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Иван Донев (4-ти съдия); Атанас Петкашев (Делегат);
 

ГРАНИТ /Владая/ – ОБОРИЩЕ /Панагюрище/

 

Иван Иванов (Съдия); Павлин Михайлов (Асистент 1); Емилиян Гулев (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Светослав Михайлов (4-ти съдия); Емил Вулов (Делегат);
 

ЛЕВСКИ /Чепинци/ – ФК КЮСТЕНДИЛ /КЮСТЕНДИЛ/

 

Станимир Тренчев (Съдия); Драгомир Милев (Асистент 1); Павлета Рашкова (Асистент 2);

15.08.2020 18:00 Мишел Милчев (4-ти съдия); Николай Стоилов (Делегат);