Пълната програма на Югозападната Трета лига – есен 2020!

Пълната програма на Югозападната Трета лига – есен 2020!

Югозападна Трета лига

 

Сезон 2020/21

 

Есен

 

I кръг
8 август 2020 г., събота, 18:00 ч:

Левски (Чепинци) – Марек 1915 (Дупница)

Кюстендил – Гранит (Владая)

Оборище (Панагюрище) – Банско

Беласица (Петрич) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)

Пирин 1941 (Разлог) – Рилски спортист 2011

Сливнишки герой – Перун 1978 (Кресна)

Балкан 1929 (Ботевград) – Велбъжд (Кюстендил)

Вихрен 1925 (Сандански) – Надежда (Доброславци)

 

II кръг
15 август 2020 г., събота, 18:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци)

Велбъжд (Кюстендил) – Вихрен 1925 (Сандански)

Перун 1978 (Кресна) – Балкан 1929 (Ботевград)

Рилски спортист 2011 – Сливнишки герой

Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Банско – Беласица (Петрич)

Гранит (Владая) – Оборище (Панагюрище)

Левски (Чепинци) – Кюстендил

 

III кръг
22 август 2020 г., събота, 18:00 ч:

Кюстендил – Марек 1915 (Дупница)

Оборище (Панагюрище) – Левски (Чепинци)

Беласица (Петрич) – Гранит (Владая)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Банско

Пирин 1941 (Разлог) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Сливнишки герой – Чавдар (Етрополе)

Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011

Вихрен 1925 (Сандански) – Перун 1978 (Кресна)

Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил)

 

IV кръг
29 август 2020 г., събота, 18:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Велбъжд (Кюстендил)

Перун 1978 (Кресна) – Надежда (Доброславци)

Рилски спортист 2011 – Вихрен 1925 (Сандански)

Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Сливнишки герой

Банско – Пирин 1941 (Разлог)

Гранит (Владая) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Левски (Чепинци) – Беласица (Петрич)

Кюстендил – Оборище (Панагюрище)

 

V кръг
5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч:

Оборище (Панагюрище) – Марек 1915 (Дупница)

Беласица (Петрич) – Кюстендил

Ботев 1937 (Ихтиман) – Левски (Чепинци)

Пирин 1941 (Разлог) – Гранит (Владая)

Сливнишки герой – Банско

Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)

Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011

Велбъжд (Кюстендил) – Перун 1978 (Кресна)

 

VI кръг
12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Перун 1978 (Кресна)

Рилски спортист 2011 – Велбъжд (Кюстендил)

Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Вихрен 1925 (Сандански)

Банско – Балкан 1929 (Ботевград)

Гранит (Владая) – Сливнишки герой

Левски (Чепинци) – Пирин 1941 (Разлог)

Кюстендил – Ботев 1937 (Ихтиман)

Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)

 

VII кръг
19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч:

Беласица (Петрич) – Марек 1915 (Дупница)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Оборище (Панагюрище)

Пирин 1941 (Разлог) – Кюстендил

Сливнишки герой – Левски (Чепинци)

Балкан 1929 (Ботевград) – Гранит (Владая)

Вихрен 1925 (Сандански) – Банско

Надежда (Доброславци) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)

Перун 1978 (Кресна) – Рилски спортист 2011

 

VIII кръг
26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011

Чавдар (Етрополе) – Перун 1978 (Кресна)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Велбъжд (Кюстендил)

Банско – Надежда (Доброславци)

Гранит (Владая) – Вихрен 1925 (Сандански)

Левски (Чепинци) – Балкан 1929 (Ботевград)

Кюстендил – Сливнишки герой

Оборище (Панагюрище) – Пирин 1941 (Разлог)

Беласица (Петрич) – Ботев 1937 (Ихтиман)

 

IX кръг
3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Марек 1915 (Дупница)

Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич)

Сливнишки герой – Оборище (Панагюрище)

Балкан 1929 (Ботевград) – Кюстендил

Вихрен 1925 (Сандански) – Левски (Чепинци)

Надежда (Доброславци) – Гранит (Владая)

Велбъжд (Кюстендил) – Банско

Перун 1978 (Кресна) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Рилски спортист 2011 – Чавдар (Етрополе)

 

X кръг
10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Чавдар (Етрополе)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Рилски спортист 2011

Банско – Перун 1978 (Кресна)

Гранит (Владая) – Велбъжд (Кюстендил)

Левски (Чепинци) – Надежда (Доброславци)

Кюстендил – Вихрен 1925 (Сандански)

Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград)

Беласица (Петрич) – Сливнишки герой

Ботев 1937 (Ихтиман) – Пирин 1941 (Разлог)

 

XI кръг
17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч:

Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)

Сливнишки герой – Ботев 1937 (Ихтиман)

Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)

Вихрен 1925 (Сандански) – Оборище (Панагюрище)

Надежда (Доброславци) – Кюстендил

Велбъжд (Кюстендил) – Левски (Чепинци)

Перун 1978 (Кресна) – Гранит (Владая)

Рилски спортист 2011 – Банско

Чавдар (Етрополе) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

 

XII кръг
24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Банско – Чавдар (Етрополе)

Гранит (Владая) – Рилски спортист 2011

Левски (Чепинци) – Перун 1978 (Кресна)

Кюстендил – Велбъжд (Кюстендил)

Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци)

Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)

Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой

 

XIII кръг
31 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч:

Сливнишки герой – Марек 1915 (Дупница)

Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог)

Вихрен 1925 (Сандански) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич)

Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)

Перун 1978 (Кресна) – Кюстендил

Рилски спортист 2011 – Левски (Чепинци)

Чавдар (Етрополе) – Гранит (Владая)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Банско

 

XIV кръг
7 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Банско

Гранит (Владая) – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Левски (Чепинци) – Чавдар (Етрополе)

Кюстендил – Рилски спортист 2011

Оборище (Панагюрище) – Перун 1978 (Кресна)

Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)

Ботев 1937 (Ихтиман) – Надежда (Доброславци)

Пирин 1941 (Разлог) – Вихрен 1925 (Сандански)

Сливнишки герой – Балкан 1929 (Ботевград)

 

XV кръг
14 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч:

Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)

Вихрен 1925 (Сандански) – Сливнишки герой

Надежда (Доброславци) – Пирин 1941 (Разлог)

Велбъжд (Кюстендил) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Перун 1978 (Кресна) – Беласица (Петрич)

Рилски спортист 2011 – Оборище (Панагюрище)

Чавдар (Етрополе) – Кюстендил

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Левски (Чепинци)

Банско – Гранит (Владая)

 

XVI кръг
21 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч:

Марек 1915 (Дупница) – Гранит (Владая)

Левски (Чепинци) – Банско

Кюстендил – Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Оборище (Панагюрище) – Чавдар (Етрополе)

Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011

Ботев 1937 (Ихтиман) – Перун 1978 (Кресна)

Пирин 1941 (Разлог) – Велбъжд (Кюстендил)

Сливнишки герой – Надежда (Доброславци)

Балкан 1929 (Ботевград) – Вихрен 1925 (Сандански)

 

XVII кръг
28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч:

Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)

Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)

Велбъжд (Кюстендил) – Сливнишки герой

Перун 1978 (Кресна) – Пирин 1941 (Разлог)

Рилски спортист 2011 – Ботев 1937 (Ихтиман)

Чавдар (Етрополе) – Беласица (Петрич)

Пирин 1912 (Гоце Делчев) – Оборище (Панагюрище)

Банско – Кюстендил

Гранит (Владая) – Левски (Чепинци)