Ясна е програмата на Първа лига: “Армейско” дерби ни чака още в първия кръг!

Ясна е програмата на Първа лига: “Армейско” дерби ни чака още в първия кръг!

Днес в Национална футболна база „Бояна“ се проведе церемонията по теглене на жребия за сезон 2020/2021 г. в професионалния ни футбол. В присъствието на първия вицепрезидент на БФС Емил Костадинов, секретарят на СТК Неделчо Михайлов и представители на клубовете бяха определени съперниците на старта на новия шампионат. След първия кръг двойките автоматично се определят по системата „Бергер“.

 

Първа професионална лига

1 кръг

Царско село (Сф)/Септември (Сф) – Етър (ВТ)

Дунав (Рс)/Монтана – Арда (Кж)

Левски (Сф) – Берое (СтЗ)

ЦСКА 1948 (Сф) – ЦСКА-София

Ботев (Пд) – Локомотив (Пд)

Ботев (Вр) – Лудогорец (Рз)

Славия (Сф) – Черно море (Вн)

II кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Враца)
ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Арда 1924 (Кърджали) – Левски (София)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Дунав (Рс)/Монтана

   III кръг
Дунав (Рс)/Монтана – Етър ВТ (Велико Търново)
Левски (София) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Арда 1924 (Кърджали)
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)
Ботев (Враца) – ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград)

 IV кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна)
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) – Ботев (Враца)
Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Пловдив)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Дунав (Рс)/Монтана – Левски (София)

      V кръг
Левски (София) – Етър ВТ (Велико Търново)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Дунав (Рс)/Монтана
Ботев (Пловдив) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Ботев (Враца) – Арда 1924 (Кърджали)
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) – ЦСКА (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив)

   VI кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Локомотив 1926 (Пловдив)
ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)
Арда 1924 (Кърджали) – Славия 1913 (София)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Ботев (Враца)
Дунав (Рс)/Монтана – Ботев (Пловдив)
Левски (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)

      VII кръг
ФК ЦСКА 1948 (София) – Етър ВТ (Велико Търново)
Ботев (Пловдив) – Левски (София)
Ботев (Враца) – Дунав (Рс)/Монтана
Славия 1913 (София) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Черно море (Варна) – Арда 1924 (Кърджали)
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София)

VIII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Арда 1924 (Кърджали) – Лудогорец 1945 (Разград)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Черно море (Варна)
Дунав (Рс)/Монтана – Славия 1913 (София)
Левски (София) – Ботев (Враца)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Пловдив)

   IX кръг
Ботев (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново)
Ботев (Враца) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Славия 1913 (София) – Левски (София)
Черно море (Варна) – Дунав (Рс)/Монтана
Лудогорец 1945 (Разград) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали)
ЦСКА (София) – Берое (Стара Загора)

      X кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Берое (Стара Загора)
Арда 1924 (Кърджали) – ЦСКА (София)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Дунав (Рс)/Монтана – Лудогорец 1945 (Разград)
Левски (София) – Черно море (Варна)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Славия 1913 (София)
Ботев (Пловдив) – Ботев (Враца)

XI кръг
Ботев (Враца) – Етър ВТ (Велико Търново)
Славия 1913 (София) – Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав (Рс)/Монтана
ЦСКА (София) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Берое (Стара Загора) – Арда 1924 (Кърджали)

XII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Арда 1924 (Кърджали)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Берое (Стара Загора)
Дунав (Рс)/Монтана – ЦСКА (София)
Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)
Ботев (Враца) – Славия 1913 (София)

  XIII кръг
Славия 1913 (София) – Етър ВТ (Велико Търново)
Черно море (Варна) – Ботев (Враца)
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 (София)
ЦСКА (София) – Левски (София)     
Берое (Стара Загора) – Дунав (Рс)/Монтана
Арда 1924 (Кърджали) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

XIV кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Арда 1924 (Кърджали) – Дунав (Рс)/Монтана
Берое (Стара Загора) – Левски (София)
ЦСКА (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Враца)
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София)

    XV кръг
Черно море (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново)
Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Враца) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Берое (Стара Загора)
Левски (София) – Арда 1924 (Кърджали)
Дунав (Рс)/Монтана – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

XVI кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Дунав (Рс)/Монтана
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Левски (София)
Арда 1924 (Кърджали) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) – Ботев (Враца)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна)

      XVII кръг
Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново)
Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)
Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Левски (София) – Дунав (Рс)/Монтана

XVIII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София)
Дунав (Рс)/Монтана – ФК ЦСКА 1948 (София)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Ботев (Пловдив)
Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Враца)
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) – Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)

 XIX кръг
Локомотив 1926 (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново)
Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София)
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) – Арда 1924 (Кърджали)
Ботев (Враца) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Ботев (Пловдив) – Дунав (Рс)/Монтана
ФК ЦСКА 1948 (София) – Левски (София)

  XX кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Левски (София) – Ботев (Пловдив)
Дунав (Рс)/Монтана – Ботев (Враца)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Славия 1913 (София)
Арда 1924 (Кърджали) – Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

 XXI кръг
ЦСКА (София) – Етър ВТ (Велико Търново)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) – Арда 1924 (Кърджали)
Черно море (Варна) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Славия 1913 (София) – Дунав (Рс)/Монтана
Ботев (Враца) – Левски (София)
Ботев (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 (София)

XXII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Враца)
Левски (София) – Славия 1913 (София)
Дунав (Рс)/Монтана – Черно море (Варна)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Лудогорец 1945 (Разград)
Арда 1924 (Кърджали) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)

         XXIII кръг
Берое (Стара Загора) – Етър ВТ (Велико Търново)
ЦСКА (София) – Арда 1924 (Кърджали)
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
Лудогорец 1945 (Разград) – Дунав (Рс)/Монтана
Черно море (Варна) – Левски (София)
Славия 1913 (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив)

 XXIV кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Враца)
Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Черно море (Варна)
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград)
Дунав (Рс)/Монтана – Локомотив 1926 (Пловдив)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – ЦСКА (София)
Арда 1924 (Кърджали) – Берое (Стара Загора)

            XXV кръг
Арда 1924 (Кърджали) – Етър ВТ (Велико Търново)
Берое (Стара Загора) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)
ЦСКА (София) – Дунав (Рс)/Монтана
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив)
Славия 1913 (София) – Ботев (Враца)

XXVI кръг
Етър ВТ (Велико Търново) – Славия 1913 (София)
Ботев (Враца) – Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) – ЦСКА (София)
Дунав (Рс)/Монтана – Берое (Стара Загора)
Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Арда 1924 (Кърджали)

 

 

 

Categories: Футбол