Дербитата на старта във Втора лига са в Пазарджик и Своге (ПРОГРАМА)

Дербитата на старта във Втора лига са в Пазарджик и Своге (ПРОГРАМА)

Днес стана ясна и програмата във Втора лига за сезон 2020/2021. Загубилите от мачовете Царско село – Септември (София) и Дунав (Русе) – Монтана ще играят във втора дивизия.

         I кръг

8 август 2020 г., събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф) 

Дунав (Рс)/Монтана – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     

Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)              

Янтра 2019 (Габрово) – Кариана (Ерден)                    

Септември (Симитли) – Литекс (Ловеч)                      

Созопол (Созопол) – Добруджа 1919 (Добрич)

Лудогорец 1945 II (Разград) – Миньор (Перник)             

Спортист 2009 (Своге) – Локомотив София 1929 (София)      

Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас)    

 

                   II кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Нефтохимик 1962 (Бургас)     

Локомотив София 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица) 

Миньор (Перник) – Спортист 2009 (Своге)                   

Добруджа 1919 (Добрич) – Лудогорец 1945 II (Разград)      

Литекс (Ловеч) – Созопол (Созопол)                        

Кариана (Ерден) – Септември (Симитли)                     

Пирин (Благоевград) – Янтра 2019 (Габрово)                

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Хебър 1918 (Пазарджик) 

Струмска слава 1927 (Радомир) – Дунав (Рс)/Монтана        

 

                           III кръг

Дунав (Рс)/Монтана – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)           

Хебър 1918 (Пазарджик) – Струмска слава 1927 (Радомир)    

Янтра 2019 (Габрово) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   

Септември (Симитли) – Пирин (Благоевград)                 

Созопол (Созопол) – Кариана (Ерден)                       

Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч)              

Спортист 2009 (Своге) – Добруджа 1919 (Добрич)             

Локомотив (Горна Оряховица) – Миньор (Перник)             

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив София 1929 (София)   

 

                           IV кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Локомотив София 1929 (София) 

Миньор (Перник) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                

Добруджа 1919 (Добрич) – Локомотив (Горна Оряховица)      

Литекс (Ловеч) – Спортист 2009 (Своге)                    

Кариана (Ерден) – Лудогорец 1945 II (Разград)             

Пирин (Благоевград) – Созопол (Созопол)                    

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Септември (Симитли)    

Струмска слава 1927 (Радомир) – Янтра 2019 (Габрово)      

Дунав (Рс)/Монтана – Хебър 1918 (Пазарджик)               

 

                           V кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)       

Янтра 2019 (Габрово) – Дунав (Рс)/Монтана                 

Септември (Симитли) – Струмска слава 1927 (Радомир)       

Созопол (Созопол) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      

Лудогорец 1945 II (Разград) – Пирин (Благоевград)         

Спортист 2009 (Своге) – Кариана (Ерден)                   

Локомотив (Горна Оряховица) – Литекс (Ловеч)              

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Добруджа 1919 (Добрич)         

Локомотив София 1929 (София) – Миньор (Перник)            

 

                           VI кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Миньор (Перник)              

Добруджа 1919 (Добрич) – Локомотив София 1929 (София)     

Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                  

Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица)             

Пирин (Благоевград) – Спортист 2009 (Своге)               

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Лудогорец 1945 II (Разград)

Струмска слава 1927 (Радомир) – Созопол (Созопол)         

Дунав (Рс)/Монтана – Септември (Симитли)                  

Хебър 1918 (Пазарджик) – Янтра 2019 (Габрово)             

 

                           VII кръг

Янтра 2019 (Габрово) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)         

Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)               

Созопол (Созопол) – Дунав (Рс)/Монтана                    

Лудогорец 1945 II (Разград) – Струмска слава 1927 (Радомир)  –

Спортист 2009 (Своге) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)  

Локомотив (Горна Оряховица) – Пирин (Благоевград)          

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Кариана (Ерден)                

Локомотив София 1929 (София) – Литекс (Ловеч)             

Миньор (Перник) – Добруджа 1919 (Добрич)                  

 

                           VIII кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Добруджа 1919 (Добрич)       

Литекс (Ловеч) – Миньор (Перник)                          

Кариана (Ерден) – Локомотив София 1929 (София)            

Пирин (Благоевград) – Нефтохимик 1962 (Бургас)            

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Локомотив (Горна Оряховица) 

Струмска слава 1927 (Радомир) – Спортист 2009 (Своге)     

Дунав (Рс)/Монтана – Лудогорец 1945 II (Разград)          

Хебър 1918 (Пазарджик) – Созопол (Созопол)                

Янтра 2019 (Габрово) – Септември (Симитли)                

 

                           IX кръг

Септември (Симитли) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)          

Созопол (Созопол) – Янтра 2019 (Габрово)                  

Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик)      

Спортист 2009 (Своге) – Дунав (Рс)/Монтана                

Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава 1927 (Радомир)

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Локомотив София 1929 (София) – Пирин (Благоевград)        

Миньор (Перник) – Кариана (Ерден)                         

Добруджа 1919 (Добрич) – Литекс (Ловеч)                   

 

                           X кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Литекс (Ловеч)               

Кариана (Ерден) – Добруджа 1919 (Добрич)                  

Пирин (Благоевград) – Миньор (Перник)                     

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Локомотив София 1929 (София)

Струмска слава 1927 (Радомир) – Нефтохимик 1962 (Бургас)  

Дунав (Рс)/Монтана – Локомотив (Горна Оряховица)          

Хебър 1918 (Пазарджик) – Спортист 2009 (Своге)            

Янтра 2019 (Габрово) – Лудогорец 1945 II (Разград)        

Септември (Симитли) – Созопол (Созопол)                   

 

                           XI кръг

Созопол (Созопол) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)             

Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (Симитли)         

Спортист 2009 (Своге) – Янтра 2019 (Габрово)              

Локомотив (Горна Оряховица) – Хебър 1918 (Пазарджик)      

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Дунав (Рс)/Монтана             

Локомотив София 1929 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)

Миньор (Перник) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        

Добруджа 1919 (Добрич) – Пирин (Благоевград)              

Литекс (Ловеч) – Кариана (Ерден)                          

 

                           XII кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Кариана (Ерден)              

Пирин (Благоевград) – Литекс (Ловеч)                      

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Добруджа 1919 (Добрич) 

Струмска слава 1927 (Радомир) – Миньор (Перник)           

Дунав (Рс)/Монтана – Локомотив София 1929 (София)         

Хебър 1918 (Пазарджик) – Нефтохимик 1962 (Бургас)         

Янтра 2019 (Габрово) – Локомотив (Горна Оряховица)        

Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге)               

Созопол (Созопол) – Лудогорец 1945 II (Разград)           

 

                           XIII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)  

Спортист 2009 (Своге) – Созопол (Созопол)                 

Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (Симитли)         

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Янтра 2019 (Габрово)           

Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)     

Миньор (Перник) – Дунав (Рс)/Монтана                      

Добруджа 1919 (Добрич) – Струмска слава 1927 (Радомир)    

Литекс (Ловеч) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         

Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)                     

 

                           XIV кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Пирин (Благоевград)          

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Кариана (Ерден)        

Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч)            

Дунав (Рс)/Монтана – Добруджа 1919 (Добрич)               

Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник)                  

Янтра 2019 (Габрово) – Локомотив София 1929 (София)       

Септември (Симитли) – Нефтохимик 1962 (Бургас)            

Созопол (Созопол) – Локомотив (Горна Оряховица)           

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спортист 2009 (Своге)       

 

                           XV кръг

Спортист 2009 (Своге) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)        

Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец 1945 II (Разград) 

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Созопол (Созопол)              

Локомотив София 1929 (София) – Септември (Симитли)        

Миньор (Перник) – Янтра 2019 (Габрово)                    

Добруджа 1919 (Добрич) – Хебър 1918 (Пазарджик)           

Литекс (Ловеч) – Дунав (Рс)/Монтана                       

Кариана (Ерден) – Струмска слава 1927 (Радомир)           

Пирин (Благоевград) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    

 

                           XVI кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Струмска слава 1927 (Радомир) – Пирин (Благоевград)       

Дунав (Рс)/Монтана – Кариана (Ерден)                      

Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)                   

Янтра 2019 (Габрово) – Добруджа 1919 (Добрич)             

Септември (Симитли) – Миньор (Перник)                     

Созопол (Созопол) – Локомотив София 1929 (София)          

Лудогорец 1945 II (Разград) – Нефтохимик 1962 (Бургас)    

Спортист 2009 (Своге) – Локомотив (Горна Оряховица)       

 

                           XVII кръг

Локомотив (Горна Оряховица) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)  

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спортист 2009 (Своге)          

Локомотив София 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) 

Миньор (Перник) – Созопол (Созопол)                       

Добруджа 1919 (Добрич) – Септември (Симитли)              

Литекс (Ловеч) – Янтра 2019 (Габрово)                     

Кариана (Ерден) – Хебър 1918 (Пазарджик)                  

Пирин (Благоевград) – Дунав (Рс)/Монтана                  

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Струмска слава 1927 (Радомир) 

 

                          XVIII кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Струмска слава 1927 (Радомир) 

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Дунав (Рс)/Монтана     

Пирин (Благоевград) – Хебър 1918 (Пазарджик)              

Кариана (Ерден) – Янтра 2019 (Габрово)                    

Литекс (Ловеч) – Септември (Симитли)                      

Добруджа 1919 (Добрич) – Созопол (Созопол)                

Миньор (Перник) – Лудогорец 1945 II (Разград)             

Локомотив София 1929 (София) – Спортист 2009 (Своге)      

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив (Горна Оряховица)    

 

                           XIX кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)     

Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив София 1929 (София) 

Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник)                   

Лудогорец 1945 II (Разград) – Добруджа 1919 (Добрич)      

Созопол (Созопол) – Литекс (Ловеч)                        

Септември (Симитли) – Кариана (Ерден)                     

Янтра 2019 (Габрово) – Пирин (Благоевград)                

Хебър 1918 (Пазарджик) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 

Дунав (Рс)/Монтана – Струмска слава 1927 (Радомир)        

 

                           XX кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Дунав (Рс)/Монтана           

Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)    

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Янтра 2019 (Габрово)   

Пирин (Благоевград) – Септември (Симитли)                 

Кариана (Ерден) – Созопол (Созопол)                       

Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 II (Разград)              

Добруджа 1919 (Добрич) – Спортист 2009 (Своге)             

Миньор (Перник) – Локомотив (Горна Оряховица)             

Локомотив София 1929 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)   

 

                           XXI кръг

Локомотив София 1929 (София) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф) 

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Миньор (Перник)                

Локомотив (Горна Оряховица) – Добруджа 1919 (Добрич)      

Спортист 2009 (Своге) – Литекс (Ловеч)                     Лудогорец 1945 II (Разград) – Кариана (Ерден)             

Созопол (Созопол) – Пирин (Благоевград)                    

Септември (Симитли) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    

Янтра 2019 (Габрово) – Струмска слава 1927 (Радомир)      

Хебър 1918 (Пазарджик) – Дунав (Рс)/Монтана               

 

                           XXII кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Хебър 1918 (Пазарджик)       

Дунав (Рс)/Монтана – Янтра 2019 (Габрово)                 

Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (Симитли)       

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Созопол (Созопол)      

Пирин (Благоевград) – Лудогорец 1945 II (Разград)         

Кариана (Ерден) – Спортист 2009 (Своге)                   

Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)              

Добруджа 1919 (Добрич) – Нефтохимик 1962 (Бургас)         

Миньор (Перник) – Локомотив София 1929 (София)            

 

                           XXIII кръг

Миньор (Перник) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)              

Локомотив София 1929 (София) – Добруджа 1919 (Добрич)     

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Литекс (Ловеч)                  

Локомотив (Горна Оряховица) – Кариана (Ерден)             

Спортист 2009 (Своге) – Пирин (Благоевград)               

Лудогорец 1945 II (Разград) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Созопол (Созопол) – Струмска слава 1927 (Радомир)         

Септември (Симитли) – Дунав (Рс)/Монтана                  

Янтра 2019 (Габрово) – Хебър 1918 (Пазарджик)             

 

                           XXIV кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Янтра 2019 (Габрово)         

Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (Симитли)              

Дунав (Рс)/Монтана – Созопол (Созопол)                    

Струмска слава 1927 (Радомир) – Лудогорец 1945 II (Разград) 

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Спортист 2009 (Своге)  

Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)          

Кариана (Ерден) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                

Литекс (Ловеч) – Локомотив София 1929 (София)             

Добруджа 1919 (Добрич) – Миньор (Перник)                  

 

                           XXV кръг

Добруджа 1919 (Добрич) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)       

Миньор (Перник) – Литекс (Ловеч)                          

Локомотив София 1929 (София) – Кариана (Ерден)            

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Благоевград)            

Локомотив (Горна Оряховица) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Спортист 2009 (Своге) – Струмска слава 1927 (Радомир)     

Лудогорец 1945 II (Разград) – Дунав (Рс)/Монтана          

Созопол (Созопол) – Хебър 1918 (Пазарджик)                

Септември (Симитли) – Янтра 2019 (Габрово)                

 

                           XXVI кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Септември (Симитли)          

Янтра 2019 (Габрово) – Созопол (Созопол)                  

Хебър 1918 (Пазарджик) – Лудогорец 1945 II (Разград)      

Дунав (Рс)/Монтана – Спортист 2009 (Своге)                

Струмска слава 1927 (Радомир) – Локомотив (Горна Оряховица)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Нефтохимик 1962 (Бургас)

Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София)        

Кариана (Ерден) – Миньор (Перник)                         

Литекс (Ловеч) – Добруджа 1919 (Добрич)                   

 

                           XXVII кръг

Литекс (Ловеч) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)               

Добруджа 1919 (Добрич) – Кариана (Ерден)                  

Миньор (Перник) – Пирин (Благоевград)                     

Локомотив София 1929 (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Радомир)  

Локомотив (Горна Оряховица) – Дунав (Рс)/Монтана          

Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик)            

Лудогорец 1945 II (Разград) – Янтра 2019 (Габрово)        

Созопол (Созопол) – Септември (Симитли)                   

 

                           XXVIII кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Созопол (Созопол)            

Септември (Симитли) – Лудогорец 1945 II (Разград)         

Янтра 2019 (Габрово) – Спортист 2009 (Своге)              

Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица)      

Дунав (Рс)/Монтана – Нефтохимик 1962 (Бургас)             

Струмска слава 1927 (Радомир) – Локомотив София 1929 (София) 

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Миньор (Перник)        

Пирин (Благоевград) – Добруджа 1919 (Добрич)              

Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)                          

 

                           XXIX кръг

Кариана (Ерден) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)              

Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)                      

Добруджа 1919 (Добрич) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 

Миньор (Перник) – Струмска слава 1927 (Радомир)           

Локомотив София 1929 (София) – Дунав (Рс)/Монтана         

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик)         

Локомотив (Горна Оряховица) – Янтра 2019 (Габрово)        

Спортист 2009 (Своге) – Септември (Симитли)               

Лудогорец 1945 II (Разград) – Созопол (Созопол)           

 

                           XXX кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Лудогорец 1945 II (Разград)  

Созопол (Созопол) – Спортист 2009 (Своге)                 

Септември (Симитли) – Локомотив (Горна Оряховица)         

Янтра 2019 (Габрово) – Нефтохимик 1962 (Бургас)           

Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив София 1929 (София)     

Дунав (Рс)/Монтана – Миньор (Перник)                       

Струмска слава 1927 (Радомир) – Добруджа 1919 (Добрич)    

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Литекс (Ловеч)         

Пирин (Благоевград) – Кариана (Ерден)                     

 

                           XXXI кръг

Пирин (Благоевград) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)          

Кариана (Ерден) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        

Литекс (Ловеч) – Струмска слава 1927 (Радомир)            

Добруджа 1919 (Добрич) – Дунав (Рс)/Монтана               

Миньор (Перник) – Хебър 1918 (Пазарджик)                   

Локомотив София 1929 (София) – Янтра 2019 (Габрово)       

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (Симитли)            

Локомотив (Горна Оряховица) – Созопол (Созопол)           

Спортист 2009 (Своге) – Лудогорец 1945 II (Разград)       

 

                           XXXII кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Спортист 2009 (Своге)        

Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица) 

Созопол (Созопол) – Нефтохимик 1962 (Бургас)              

Септември (Симитли) – Локомотив София 1929 (София)        

Янтра 2019 (Габрово) – Миньор (Перник)                    

Хебър 1918 (Пазарджик) – Добруджа 1919 (Добрич)           

Дунав (Рс)/Монтана – Литекс (Ловеч)                       

Струмска слава 1927 (Радомир) – Кариана (Ерден)            

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Пирин (Благоевград)    

 

                           XXXIII кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф)

Пирин (Благоевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)       

Кариана (Ерден) – Дунав (Рс)/Монтана                      

Литекс (Ловеч) – Хебър 1918 (Пазарджик)                   

Добруджа 1919 (Добрич) – Янтра 2019 (Габрово)             

Миньор (Перник) – Септември (Симитли)                     

Локомотив София 1929 (София) – Созопол (Созопол)          

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград)    

Локомотив (Горна Оряховица) – Спортист 2009 (Своге)       

 

                           XXXIV кръг

Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Локомотив (Горна Оряховица)  

Спортист 2009 (Своге) – Нефтохимик 1962 (Бургас)          

Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив София 1929 (София) 

Созопол (Созопол) – Миньор (Перник)                       

Септември (Симитли) – Добруджа 1919 (Добрич)              

Янтра 2019 (Габрово) – Литекс (Ловеч)                     

Хебър 1918 (Пазарджик) – Кариана (Ерден)                  

Дунав (Рс)/Монтана – Пирин (Благоевград)                  

Струмска слава 1927 (Радомир) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

 

 

Categories: Футбол