Миланов от Подгумер се събуди и подгони водачите, трима от Владая са с дубъл (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Миланов от Подгумер се събуди и подгони водачите, трима от Владая са с дубъл (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

АОГ – СЕВЕР
10-и кръг

Зенит (Филиповци) – Сокол (Негован) 3:4
Йордан Иванов, Свилен Спасов, Дилян Тодоров/ Михаил Ганев, Светослав Благоев – 2, Росен Йорданов

Въстаник (Войнеговци) – Спартак (Подгумер) 2:5
Йордан Риджалски, Кирчо Фотев/ Методи Миланов – 4, Валентин Христов, Иван Петков

Банкя – Локомотив 2016 7:1
Тодор Владимиров – 4, Румен Ангелов, Иван Георгиев, Стамен Тодоров/ Владимир Владимиров

Кремиковци – Левски (Чепинци) 0:3 (служебно, домакините предварително известяват, че няма да могат да се съберат)

Световрачене – Искър (Нови Искър) прекратен при 0:7 (домакините излизат със 7 души, един се контузва и съдията прекратява мача, служебно 0:10)
Цветелин Манов, Детелин Василев – 3, Радослав Здравков, Иван Христов, Станислав Дойчинов 

Мрамор – Вихър (Требич) 6:0
Кони-Калоян Великов – 3, Станислав Евлогиев – 2, Николай Трайков

Почива – Житен

ТОПстрелците:
Тодор Владимиров (Банкя) – 16
Станислав Евлогиев (Мрамор) – 14

Марио Геров (Левски Чепинци) – 10
Младен Стоев (Локомотив 2016) – 10

Екундайо Джайеоба (Левски Чепинци) – 9
Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 9

Даниел Николов (Мрамор) – 8
Антон Василев (Левски Чепинци) – 8

Галин Богданов (Зенит Филиповци) – 7
Георги Стоилов (Мрамор) – 7
Светослав Благоев (Сокол Негован) – 7

Веселин Шекеров (Спартак Подгумер) – 6
Станислав Йорданов (Сокол Негован) – 6
Детелин Василев (Искър Нови Искър) – 6
Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 6

Кристиян Кръстанов (Мрамор) – 5
Теодор Милошев (Мрамор) – 5
Николай Кънчев (Вихър Требич) – 5
Божидар Карамфилов (Локо 2016) – 5
Радослав Здравков (Искър Нови Искър) – 5
Цветелин Манов (Искър) – 5

Мартин Тодоров (Зенит Филиповци) – 4
Ради Иванов (Искър) – 4
Николай Никифоров (Световрачене) – 4
Янко Димов (Спартак Подгумер) – 4
Иван Георгиев (Банкя) – 4
Кирчо Фотев (Въстаник) – 4

Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 3
Денислав Младенов (Сокол Негован) – 3
Никола Димитров (Локо 2016) – 3

Неделин Костадинов (Локо 2016) – 3
Илиян Стоянов (Кремиковци) – 3
Николай Георгиев (Спартак Подгумер) – 3
Йордан Риджалски (Въстаник) – 3
Румен Ангелов (Банкя) – 3

Мирослав Андонов (Локо 2016) – 2
Мартин Миладинов (Вихър Требич) – 2
Симеон Йорданов (Зенит Филиповци) – 2
Константин Митрев (Мрамор) – 2
Александър Кацаров (Въстаник) – 2

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
10-и кръг

ЦСКА 1948 – Орловец (Кокаляне) 7:0
Николай Манчевски – 2, Виктор Зоров – 2, Филип Ангелов, Давид Димитров, Станислав Петелков, Михаил Александров

Академик – Младост 2015 5:2
Йордан Николов – 2, Михаил Генадиев, Анатоли Спасов, Али Пехливан/ Михаил Геновски, Даниел Езекиев

Витоша (Бистрица) – Люлин (прекратен при 0:0, гостите излизат със 7 души, един се контузва и съдията прекратява мача, 3:0 служебно)

Урвич (Долни Пасарел) – Железница 2:4
Габриел Генчев, Александър Господинов/ Десислав Аризанов, Виктор Младенов, Захари Младенов, Александър Кюркчиев

Урвич (Панчарево) – Гранит (Владая) 1:9
Димитър Шаламанов/ Емил Димитров – 2, Николай Николов – 2, Георги Гайдаров – 2, Пламен Гигов, Костадин Ковачев, Боян Ефтимов

Обеля Сити – Левски – Раковски 2:1
Румен Иванов, Георги Спасов/ Борис Йорданов

Спарта – Обеля 1:3
Мартин Найденов/ Кристиян Филипов, Христо Димитров, Ксениос Теодолу

ТОПстрелците:
Десислав Аризанов (Железница) – 20

Николай Манчевски (ЦСКА 1948 2) – 18

Даниел Пеев (Витоша Бистрица 2) – 13
Виктор Младенов (Железница) – 12

Захари Младенов (Железница) – 10
Йордан Николов (Академик) – 10

Ермес Кандела (Младост 2015) – 9
Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 9
Николай Николов (Гранит Владая) – 9

Денимир Пасхалис (Витоша Бистрица – 2) – 8
Георги Вълков (Левски – Раковски) – 8
Али Пехливан (Академик) – 8
Филип Ангелов (ЦСКА 1948 2) – 8

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 7
Стефан Стоичков (Урвич Панчарево) – 7
Велимир Попчев (Обеля) – 7
Мартин Кръстев (ЦСКА 1948) – 7

Илия Петков (ЦСКА 1948) – 6
Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 6
Димитър Шаламанов (Урвич Панчарево) – 6

Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 5

Виктор Кръстев (Урвич Панчарево) – 4
Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 4
Стилян Гамански (Орловец) – 4
Юлиян Спасов (Обеля Сити) – 4
Кристиян Филипов (Обеля) – 4
Борис Йорданов (Левски – Раковски) – 4
Георги Гайдаров (Гранит) – 4
Анатоли Спасов (Академик) – 4

Васил Василев (Люлин) – 3
Габриел Алексиев (Орловец Кокаляне) – 3
Мариос – Аврам Томопулос (Гранит Владая) – 3
Васил Вучев (Урвич Панчарево) – 3
Пол Теодолу (Обеля) – 3
Румен Иванов (Обеля Сити) – 3
Боян Ефтимов (Гранит Владая) – 3

Мартин Чекински (Урвич Долни Пасарел) – 2
Калин Щърков (Гранит Владая) – 2
Даниел Цветков (Младост 2015) – 2
Любен Станков (Академик) – 2
Мартин Ванев (Обеля Сити) – 2
Виктор Александров (Орловец) – 2
Пламен Гигов (Гранит) – 2
Емил Димитров (Гранит) – 2

ВИЖТЕ КЛАСИРАНЕТО – ТУК!