На “Раковски” има интрига, както и в Требич (ПРОГРАМА)

На “Раковски” има интрига, както и в Требич (ПРОГРАМА)

АОГ – СЕВЕР
13-и кръг

24 ноември 2019 г. (неделя) – 14:00 часа 

Искър (Нови Искър) – почива
Левски (Чепинци) – Вихър (Требич)

Любомир Вушовски (Съдия); Антонио Костадинов (Асистент 1); Дарин Иванов (Асистент 2);

Локо 2016 – Мрамор

Георги Андреев (Съдия); Светлин Симеонов (Асистент 1); Радослав Димитров (Асистент 2);

Спартак (Подгумер) – Световрачене

Мишел Милчев (Съдия); Добрин Добринов (Асистент 1); Иван Бернардов (Асистент 2);

Сокол (Негован) – Кремиковци

Мартин Марков (Съдия); Арлинд Субаши (Асистент 1); Мартин Станчев (Асистент 2);

Житен – Банкя

Иво Ценов (Съдия); Борис Ненов (Асистент 1); Александър Събев (Асистент 2);

Зенит (Филиповци) – Въстаник (Войнеговци)

Светослав Михайлов (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Боян Станчев (Асистент 2);

 

АОГ – ЮГ
13-и кръг


23 ноември (събота) – 14:00
Младост 2015 – ЦСКА 1948 – в кв. “Требич”

Вангел Вангелов (Съдия); Ивайло Цолов (Асистент 1); Цветомир Георгиев (Асистент 2);

 

24 ноември (неделя) – 14:00 часа
Железница – Спарта
Александър Вангелов (Съдия); Марин Бонев (Асистент 1); Николай Наумов (Асистент 2);

Люлин – Орловец (Кокаляне)

Васил Минев (Съдия); Златомир Николов (Асистент 1); Георги Каратопраклиев (Асистент 2);

Гранит (Владая) – Урвич (Долни Пасарел)

Димитрина Милкова (Съдия); Анет Радулова (Асистент 1); Дориета Вълева (Асистент 2);

Левски – Раковски – Витоша (Бистрица)

Стоян Арсов (Съдия); Янко Запрянов (Асистент 1); Андрей Горанов (Асистент 2);

Обеля – Академик

Петър Николов (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Алекс Крушков (Асистент 2);

Обеля Сити – Урвич (Панчарево)

Николай Ангелов (Съдия); Станислав Станев (Асистент 1); Кристина Станчева (Асистент 2);

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82

*АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!