Нинджата, Зоров и Димитров с хеттрик за ЦСКА 1948, с толкова се отчете и таран от Пасарел (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Нинджата, Зоров и Димитров с хеттрик за ЦСКА 1948, с толкова се отчете и таран от Пасарел (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

АОГ – СЕВЕР
12 кръг

Банкя – Сокол (Негован)  – прекратен при 0:2 в 14-ата минута *
Иван Терзов, Росен Йорданов

Мрамор – Левски (Чепинци) 2:2
Даниел Николов, Йордан Калеканов/ Марио Геров, Съни Икиде

Кремиковци – Спартак (Подгумер) 1:3
Филип Миланов/ Методи Миланов, Валентин Христов, Иван Петков

Въстаник (Войнеговци) – Житен 1:1
Кирчо Фотев/ Васил Йорданов

Световрачене – Локомотив 2016 0:3
Даниел Алексиев, Божидар Карамфилов, Младен Стоев

Вихър (Требич) – Искър (Нови Искър) 4:2
Георги Иванов, Николай Кънчев, Кирил Петров, Денис Мартинов – автогол/ Радослав Здравков, Денис Мартинов

Зенит (Филиповци) – почива

*Служебна загуба на Банкя с 0:5


ТОПстрелците:

Тодор Владимиров (Банкя) – 11
Станислав Евлогиев (Мрамор) – 11

Марио Геров (Левски Чепинци) – 10
Екундайо Джайеоба (Левски Чепинци) – 9

Младен Стоев (Локомотив 2016) – 9

Галин Богданов (Зенит Филиповци) – 7
Даниел Николов (Мрамор) – 7

Антон Василев (Левски Чепинци) – 6

Светослав Благоев (Сокол Негован) – 5
Веселин Шекеров (Спартак Подгумер) – 5
Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 5

Кристиян Кръстанов (Мрамор) – 5
Георги Стоилов (Мрамор) – 5
Теодор Милошев (Мрамор) – 5
Станислав Йорданов (Сокол Негован) – 5
Николай Кънчев (Вихър Требич) – 5
Божидар Карамфилов (Локо 2016) – 5

Мартин Тодоров (Зенит Филиповци) – 4
Цветелин Манев (Искър) – 4
Ради Иванов (Искър) – 4
Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 4
Радослав Здравков (Искър Нови Искър) – 4

Детелин Василев (Искър Нови Искър) – 3
Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 3
Денислав Младенов (Сокол Негован) – 3
Николай Никифоров (Световрачене) – 3
Никола Димитров (Локо 2016) – 3

Неделин Костадинов (Локо 2016) – 3
Иван Георгиев (Банкя) – 3
Илиян Стоянов (Кремиковци) – 3
Кирчо Фотев (Въстаник) – 3

Мирослав Андонов (Локо 2016) – 2
Мартин Миладинов (Вихър Требич) – 2
Янко Димов (Спартак Подгумер) – 2
Симеон Йорданов (Зенит Филиповци) – 2
Румен Ангелов (Банкя) – 2
Константин Митрев (Мрамор) – 2

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!


АОГ – ЮГ

12 кръг

ЦСКА 1948 – Люлин (в кв. Требич) 14:0
Николай Манчевски – Нинджата, 3 гола, Виктор Зоров – 3, Давид Димитров – 3, Филип Ангелов – 2, Илия Петков – 2, Димитър Михайлов.

Спарта – Обеля Сити 2:4
Ангел Стойнов, Стилиян Горанов/ Юлиян Спасов, Андреас Станков, Кристиян Генев, Славчо Теодосиев

Урвич (Панчарево) – Обеля 4:2
Васил Груев – 2, Виктор Кръстев, Стефан Стоичков/ Марио Тареин, Велимир Попчев

Витоша (Бистрица) – Гранит (Владая) 1:2
Румен Горанов/ Георги Гайдаров, Теодор Тодоров

Урвич (Долни Пасарел) – Младост 2015 3:1
Александър Господинов – 3/ Михаил Гановски

Орловец (Кокаляне) – Железница 0:2
Десислав Аризанов – 2

Академик (Сф) – Левски – Раковски 2:0
Али Пехливан, Едис Селимински

ТОПстрелците:
Десислав Аризанов (Железница) – 15

Николай Манчевски (ЦСКА 1948 2) – 15

Даниел Пеев (Витоша Бистрица 2) – 13
Виктор Младенов (Железница) – 10

Ермес Кандела (Младост 2015) – 9

Йордан Николов (Академик) – 8
Захари Младенов (Железница) – 8
Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 8
Денимир Пасхалис (Витоша Бистрица – 2) – 8

Николай Николов (Гранит Владая) – 7
Филип Ангелов (ЦСКА 1948 2) – 7

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 6
Стефан Стоичков (Урвич Панчарево) – 6
Али Пехливан (Академик) – 6
Илия Петков (ЦСКА 1948) – 6

Димитър Шаламанов (Урвич Панчарево) – 5
Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 5
Велимир Попчев (Обеля) – 5
Александър Господинов (Урвич Долни Пасарел) – 5

Виктор Кръстев (Урвич Панчарево) – 4
Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 4

Васил Василев (Люлин) – 3
Габриел Алексиев (Орловец Кокаляне) – 3
Мариос – Аврам Томопулос (Гранит Владая) – 3
Васил Вучев (Урвич Панчарево) – 3
Анатоли Спасов (Академик) – 3
Стилян Гамански (Орловец) – 3
Юлиян Спасов (Обеля Сити) – 3

Мартин Чекински (Урвич Долни Пасарел) – 2
Пол Теодолу (Обеля) – 2
Кристиян Филипов (Обеля) – 2
Калин Щърков (Гранит Владая) – 2
Боян Ефтимов (Гранит Владая) – 2
Даниел Цветков (Младост 2015) – 2
Георги Вълков (Левски – Раковски) – 2
Любен Станков (Академик) – 2
Мартин Ванев (Обеля Сити) – 2

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!