Сакалиев с дубъл за Рилец, Димитров с хеттрик в Нови хан (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Сакалиев с дубъл за Рилец, Димитров с хеттрик в Нови хан (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

ОФГ – ИЗТОК
8-и кръг

Бенковски (Костенец) – Звездец (Горна Малина) 3:0 (служебно)

9-и кръг

Мътивир Ихтиман – Бенковски Костенец 1:4
Владимир Ангелов /Даниел Йорданов – 2, Георги Костов, Ивайло Златков

Спортист Нови хан – ОФК Елин Пелин 0:5
Атанас Георгиев, Антон Димитров – 3, Костадин Насков

Звездец Горна Малина – Рилец Говедарци 0:6
Стойко Сакалиев – 2, Никола Бойчев, Красимир Вардаров, Станислав Кришарски, Иваило Райчев

Левски Елин Пелин – Ракитин Трудовец 1:2
Владислав Миладинов/ Антон Иванов, Ивелин Ваков

Левски Долна баня – Пирдоп 7:1
Илиян Свиленов – 2, Владислав Манолов – 2, Венци Димитров, Асен Симеонов, Стоян Кьосев/ Петко Пашов

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ – ТУК!

 

 

ОФГ – ЗАПАД
8-и кръг

Драгоман – Зенит (Церово) 6:0
Мариан Ч. Китанов – 2, Димитър Йорданов – 2, Роберто Соколов, Мариан М. Китанов

Правец – Козаро 2:2
Иван Касапов, Валери Данов/ Радослав Зарев, Васислав Димитров

9-и кръг

Ком Годеч – Правец 3:1
Петър Симеонов, Васил Василев, Лъчезар Недялков/ Дилян Петров

Зенит Церово – Костинброд – прекратен в 45 – ата минута при резултат 1:1 след групов протест
Илиян Милчов/ Ивайло Петков

Петърч – Спортист Драговищица 4:1
Росен Ставрев, Адриян Нанков, Марио Стоянов, Пресиян Първанов/ Георги Мартинов

Торнадо Безден – Скравена 7:3
Андрей Виденов – 2, Георги Борисов – 2, Ангел Димитров – 2, Илиян Георгиев, Марио Велинов/Петко Петков, Йордан Йорданов, Божидар Димитров

Искър Лакатник – Драгоман 0:3 служебно
Домакините предварително заявяват, че не могат да съберат състав за мача

Козаро Ботевград – почива

ТОПстрелците: *
Васислав Димитров (Козаро) – 12

Мариан Ч. Китанов (Драгоман) – 7

Петър Петров (Костинброд) – 5
Антонио Петков (Ком Годеч) – 5
Адриян Нанков (Петърч) – 5
Роберто Соколов (Драгоман) – 5

Борислав Недялков (Костинброд) – 4
Пресиян Първанов (Петърч) – 4
Марио Стоянов (Петърч) – 4
Андрей Виденов (Торнадо Безден) – 4
Радослав Зарев (Козаро) – 4

Анатоли Димитров (Козаро) – 3
Ивайло Златев (Правец) – 3
Емил Йорданов (Спортист Драговищица) – 3
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 3
Теодор Бочев (Правец) – 3
Георги Иванов (Искър Лакатник) – 3
Павел Иванов (Козаро) – 3
Иван Касапов (Правец) – 3

Георги Георгиев (Петърч) – 2
Цветомир Тодоров (Костинброд) – 2
Велизар Василев (Петърч) – 2
Ангел Костадинов (Правец) – 2
Георги Борисов (Торнадо) – 2
Ангел Димитров (Торнадо) – 2
Мариан М. Китанов (Драгоман) – 2

*Заб. Редакцията не носи отговорност за неточности, допуснати в съдийските протоколи за мачовете. Информацията, която публикуваме, е официална.

КЛАСИРАНЕТО ВИЖТЕ – ТУК!

 

На снимката: Антон Димитров (ОФК Елин Пелин)