Тарани от Владая и Чепинци с хеттрик (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

Тарани от Владая и Чепинци с хеттрик (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

АОГ – СЕВЕР
9-и кръг

Вихър (Требич) – Световрачене 3:0 (служебно, гостите не се явиха)

Левски (Чепинци) – Банкя 3:0
Марио Геров – 3

Спартак (Подгумер) – Зенит (Филиповци) 1:3
Павел Тодоров/ Галин Богданов – 2, Свилен Спасов

Локомотив 2016 – Въстаник (Войнеговци) 2:1
Младен Стоев, Божидар Карамфилов/ Стефан Павлов

Сокол (Негован) – Житен 3:1
Росен Йорданов – 2, Кристиян Енчев/ Асен Гълов

Искър (Нови Искър) – Кремиковци 4:1
Радослав Иванов – 2, Цветелин Манев, Варадин Данов/

Почива – Мрамор

 

ТОПстрелците:
Тодор Владимиров (Банкя) – 10
Марио Геров (Левски Чепинци) – 9
Станислав Евлогиев (Мрамор) – 9

Екундайо Джайеоба (Левски Чепинци) – 8
Галин Богданов (Зенит Филиповци) – 7

Антон Василев (Левски Чепинци) – 6
Младен Стоев (Локомотив 2016) – 6

 

Светослав Благоев (Сокол Негован) – 5
Веселин Шекеров (Спартак Подгумер) – 5
Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 5

Кристиян Кръстанов (Мрамор) – 5
Даниел Николов (Мрамор) – 5
Георги Стоилов (Мрамор) – 5
Теодор Милошев (Мрамор) – 5

Мартин Тодоров (Зенит Филиповци) – 4
Станислав Йорданов (Сокол Негован) – 4
Николай Кънчев (Вихър Требич) – 4
Цветелин Манев (Искър) – 4
Ради Иванов (Искър) – 4

Детелин Василев (Искър Нови Искър) – 3
Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 3
Денислав Младенов (Сокол Негован) – 3
Николай Никифоров (Световрачене) – 3
Методи Миланов (Спартак Подгумер) – 3
Никола Димитров (Локо 2016) – 3

Неделин Костадинов (Локо 2016) – 3
Божидар Карамфилов (Локо 2016) – 3
Радослав Здравков (Искър Нови Искър) – 3

Мирослав Андонов (Локо 2016) – 2
Мартин Миладинов (Вихър Требич) – 2
Янко Димов (Спартак Подгумер) – 2
Иван Георгиев (Банкя) – 2
Симеон Йорданов (Зенит Филиповци) – 2
Румен Ангелов (Банкя) – 2
Константин Митрев (Мрамор) – 2

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

АОГ – ЮГ
9-и кръг

Железница – Витоша (Бистрица) – отложен

ЦСКА 1948 – Спарта 3:0 (служебно, гостите не се явиха)

Орловец (Кокаляне) – Урвич (Долни Пасарел) 2:0
Стоян Стефанов, Стилян Гамански

Гранит (Владая) – Обеля Сити 3:1
Люцкан Люцканов – 3/ Виторио Вутов

Левски – Раковски – Обеля 3:0 (служебно, гостите не се явиха)

Люлин – Академик (Сф) 2:7
Владислав Александров, Владимир Маринов/ Анатоли Спасов, Али Пехливан – 2, Йордан Николов – 2, Веселин Йовев, Владимир Богданов

Младост 2015 – Урвич (Панчарево) 2:5
Кристиян Наков, Калоян Коев/ Стефан Стоичков, Иван Данаилов, Димитър Шаламанов, Цветослав Кузовски, Тодор Велев

 

ТОПстрелците:
Десислав Аризанов (Железница) – 13
Ермес Кандела (Младост 2015) – 9
Даниел Пеев (Витоша Бистрица 2) – 9

Виктор Младенов (Железница) – 9

Николай Манчевски (ЦСКА 1948 2) – 8
Йордан Николов (Академик) – 8

Николай Николов (Гранит Владая) – 7
Захари Младенов (Железница) – 7

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 6
Димитър Кръстев (Витоша Бистрица) – 6

Филип Ангелов (ЦСКА 1948 2) – 5
Денимир Пасхалис (Витоша Бистрица – 2) – 5
Али Пехливан (Академик) – 5
Димитър Шаламанов (Урвич Панчарево) – 5
Стефан Стоичков (Урвич Панчарево) – 5

Велимир Попчев (Обеля) – 4
Илия Петров (ЦСКА 1948) – 4
Теодор Тодоров (Гранит Владая) – 4

Васил Василев (Люлин) – 3
Георги Пеев (Витоша Бистрица) – 3
Виктор Кръстев (Урвич Панчарево) – 3
Габриел Алексиев (Орловец Кокаляне) – 3
Мариос – Аврам Томопулос (Гранит Владая) – 3
Васил Вучев (Урвич Панчарево) – 3
Анатоли Спасов (Академик) – 3

Мартин Чекински (Урвич Долни Пасарел) – 2
Пол Теодолу (Обеля) – 2
Калин Щърков (Гранит Владая) – 2
Боян Ефтимов (Гранит Владая) – 2
Даниел Цветков (Младост 2015) – 2
Георги Вълков (Левски – Раковски) – 2
Любен Станков (Академик) – 2
Мартин Ванев (Обеля Сити) – 2
Юлиян Спасов (Обеля Сити) – 2

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

*Заб. Редакцията не носи отговорност за неточности, допуснати в съдийските протоколи за мачовете. Информацията, която публикуваме, е официална.

 

*АКО ИСКАТЕ И МАЧОВЕТЕ НА ВАШИЯ ОТБОР ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ ОТ НАЙ-ПРОСПЕРИРАЩАТА НОВА МЕДИЯ В СОФИЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! ЗА КОНТАКТИ: 0889 99 80 82

 *АКО ИСКАТЕ И ВАШИТЕ РАДОСТНИ СЪБИТИЯ В ЖИВОТА И НА ТЕРЕНА ДА БЪДАТ ОТРАЗЕНИ, СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС!