Резултати от балотажите в столичните райони

Резултати от балотажите в столичните райони

Резултати от балотажите в столичните райони

Район Искър

Борис Цветков Цветков, БСП – 9 254 гласа, 45.56%

Ивайло Елков Цеков, ГЕРБ (СДС) – 9 368 гласа, 46.13%

Не подкрепям никого – 1 688 гласа, 8.31%

Район Подуяне

Веселин Вячеславов Жечев, БСП – 8 322 гласа, 37.82%

Ева Михайлова Митова, ГЕРБ (СДС) – 11 678 гласа, 53.07%

Не подкрепям никого – 2 004 гласа, 9.11%

Район Лозенец

Константин Петров Павлов, ДБ – 11 513 гласа, 56.85%

Любомир Любомиров Дреков, ГЕРБ (СДС) – 7 007 гласа, 34.60%

Не подкрепям никого – 1 732 гласа, 8.55%

Район Нови Искър

Владислав Владимиров Владимиров, ДБГ – 3 954 гласа, 39.60%

Даниела Руменова Райчева, ГЕРБ (СДС) – 5 589 гласа, 55.97%

Не подкрепям никого – 443 гласа, 4.44%

Район Витоша

Христо Вълчанов Вълчанов, ДБ – 8 802 гласа, 40.84%

Теодор Богомилов Петков, ГЕРБ (СДС) – 10 876 гласа, 50.47%

Не подкрепям никого – 1 873 гласа, 8.69%

Район Младост

Мария Йорданова Илиева, ГЕРБ (СДС) – 13 387 гласа, 38.67%

Стефан Кирилов Стефанов, ИК – 19 231 гласа, 55.55%

Не подкрепям никого – 2 002 гласа, 5.78%

Район Люлин

Мая Кирилова Александрова, БСП – 14 568 гласа, 42.73%

Милко Антонов Младенов, ГЕРБ (СДС) – 16 879 гласа, 49.51%

Не подкрепям никого – 2 647 гласа, 7.76%

Район Сердика

Янко Иванов Янков, БСП – 4 982 гласа, 36.60%

Тодор Славов Кръстев, ГЕРБ (СДС) – 7 247 гласа, 53.24%

Не подкрепям никого – 1 383 гласа, 10.16%

Район Оборище

Николай Борисов Александров, ДБ – 5 910 гласа, 50.92%

Петър Константинов Митев, ГЕРБ (СДС) – 4 546 гласа, 39.17%

Не подкрепям никого – 1 150 гласа, 9.91%

Район Възраждане

Васил Василев Кънев, ДБ – 5 651 гласа, 43.60%

Савина Йорданова Савова, ГЕРБ (СДС) – 6 068 гласа, 46.81%

Не подкрепям никого – 1 243 гласа, 9.59%

Район Красна поляна

Иван Вълчев Чакъров, ГЕРБ (СДС) – 8 291 гласа, 47.47%

Георги Миланов Миланов, ИК – 7 725 гласа, 44.23%

Не подкрепям никого – 1 449 гласа, 8.30%

Район Надежда

Стоян Емилов Цветков, БСП – 7 818 гласа, 39.09%

Димитър Александров Димов, ГЕРБ (СДС) – 10 324 гласа, 51.63%

Не подкрепям никого – 1 856 гласа, 9.28%

Район Илинден

Георги Александров Томов, БСП – 4 485 гласа, 41.36%

Иван Йорданов Божилов, ГЕРБ (СДС) – 5 445 гласа, 50.22%

Не подкрепям никого – 913 гласа, 8.42%

Район Панчарево

Димитър Емилов Сичанов, ГЕРБ (СДС) – 3 207 гласа, 33.18%

Николай Петров Гюров, ИК – 6 048 гласа, 62.57%

Не подкрепям никого – 411 гласа, 4.25%

Район Овча купел

Ангел Георгиев Стефанов, ДБ – 10 345 гласа, 55.62%

Христина Милчова Семерджиева, ГЕРБ (СДС) – 6 816 гласа, 36.65%

Не подкрепям никого – 1 439 гласа, 7.74%

Район Красно село

Росина Георгиева Станиславова, ДБ – 14 829 гласа, 50.34%

Христо Панчев Апостолов, ГЕРБ (СДС) – 11 585 гласа, 39.33%

Не подкрепям никого – 3 045 гласа, 10.34%

Район Слатина

Георги Пламенов Илиев, ДБ – 12 366 гласа, 51.62%

Наталия Илиева Стоянова, ГЕРБ (СДС) – 9 614 гласа, 40.13%

Не подкрепям никого – 1 975 гласа, 8.24%

Район Връбница

Владимир Минчев Петров, БСП – 6 056 гласа, 42.78%

Младен Василев Младенов, ГЕРБ (СДС) – 6 854 гласа, 48.42%

Не подкрепям никого – 1 245 гласа, 8.80%

Район Триадица

Димитър Петров Божилов, ДБ – 13 387 гласа, 54.10%

Николай Стоянов Терзиев, ГЕРБ (СДС) – 8 761 гласа, 35.41%

Не подкрепям никого – 2 595 гласа, 10.49%