Милчов и Василев с дубъл за Церово, Димитров от Козаро пак се разписа (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Милчов и Василев с дубъл за Церово, Димитров от Козаро пак се разписа (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

ОФГ – ИЗТОК
7 кръг

Ракитин Трудовец – Пирдоп 3:0 (служебно)

Мътивир Ихтиман – Спортист Нови хан 2:2
Златко Митев, Владимир Ангелов/ Георги Георгиев, Петко Павлов

Левски Елин Пелин – Бенковски Костенец 1:3
Кристиян Иванов/ Ангел Джоров – 2, Светослав Котларов

Левски Долна баня – Рилец Говедарци 2:2
Георги Митев, Асен Симеонов/ Никола Ненков, Стойко Сакалиев

Звездец Горна Малина – ОФК Елин Пелин 0:3 (служебно)

 

ТОПстрелците *
Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 8
Райко Влъчков (Ракитин) – 5
Георги Костов (Бенковски Костенец) – 6
Станислав Запрянов (Пирдоп) – 6
Антон Иванов (Ракитин) – 5
Георги Митев (Левски Елин Пелин) – 5

Стилян Благоев (Левски Елин Пелин) – 4
Деян Костадинов (ОФК Елин Пелин) – 4
Асен Вутев (Спортист Нови хан) – 4

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин) – 3
Пламен Георгиев (Пирдоп) – 3
Борис Георгиев (Ракитин) – 3
Красимир Алипиев (Ракитин) – 3
Ерик Хорхе (Спортист Нови хан) – 3
Никола Ненков (Рилец) – 3

Костадин Насков (ОФК Елин Пелин) – 2
Християн Христов (Ракитин) – 2
Румен Патъров (Левски Долна баня) – 2
Йордан Дамянов (Ракитин) – 2
Цветелин Николов (Ракитин) – 2
Стоян Стоянов (Пирдоп) – 2
Ивайло Янев (Спортист Нови хан) – 2

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

 

ОФГ – ЗАПАД
7 кръг

Искър Лакатник – Торнадо Безден 3:4
Кристиян Йорданов, Цветелин Дончев – 2/ Георги Борисов,Ангел Димитров, Андрей Виденов, Любомир Ценов

Козаро Ботевград – Спортист Драговищица 3:1
Иван Тунчев, Радко Асенов, Васислав Димитров/ Даниел Колев

Ком Годеч – Костинброд 4:1
Младен Гергинов, Васил Василев – 2, Антонио Петков/ Петър Петров

Петърч – Драгоман 0:1
Мариан Ч. Китанов

Зенит Церово – Скравена 8:4
Илиян Милчов – 2, Владимир Василев – 2, Р. Тодоров, Явор Владимиров, Юлиян Георгиев, Николай Георгиев/ Цвятко Павлов – 2, Йордан Йорданов, Кристиян Иванов

Правец – почива

ТОПстрелците: *
Васислав Димитров (Козаро) – 11

Петър Петров (Костинброд) – 5
Антонио Петков (Ком Годеч) – 5

Адриян Нанков (Петърч) – 4
Борислав Недялков (Костинброд) – 4
Мариан Ч. Китанов (Драгоман) – 4
Роберто Соколов (Драгоман) – 4

Анатоли Димитров (Козаро) – 3
Ивайло Златев (Правец) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Емил Йорданов (Спортист Драговищица) – 3
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 3
Теодор Бочев (Правец) – 3
Георги Иванов (Искър Лакатник) – 3
Павел Иванов (Козаро) – 3
Радослав Зарев (Козаро) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Пресиян Първанов (Петърч) – 3

Георги Георгиев (Петърч) – 2
Цветомир Тодоров (Костинброд) – 2
Иван Касапов (Правец) – 2
Андрей Виденов (Торнадо Безден) – 2
Велизар Василев (Петърч) – 2
Ангел Костадинов (Правец) – 2

*Заб. Редакцията не носи отговорност за неточности, допуснати в съдийските протоколи за мачовете. Информацията, която публикуваме, е официална.

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

 

Снимка: Георги Алексиев