Димитров води на Запад при голмайсторите, Димитров води и на Изток (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

Димитров води на Запад при голмайсторите, Димитров води и на Изток (ВСИЧКИ СТРЕЛЦИ)

ОФГ – ИЗТОК
6 кръг

Пирдоп – Мътивир Ихтиман 3:2
Стоян Стоянов – 2, Станислав Запрянов/

Бенковски Костенец – Левски Долна баня  1:1 
Георги Костов/ Стоян Лазаров

Спортист Нови хан – Звездец Горна Малина 12:0
Асен Вутев – 3, Ерик Хорхе – 3, Георги Зашев, Йордан Андонов, Георги Йонев, Георги Кръстев, Ивайло Янев – 2, /Димитър Димитров

ОФК Елин Пелин – Левски Елин Пелин 4:1
Антон Димитров – 2, Александър Иванов, Илия Русимов/ Мартин Димитров

Рилец Говедарци – Ракитин Трудовец 3:2

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!

ТОПстрелците *
Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 8
Райко Влъчков (Ракитин) – 5
Георги Костов (Бенковски Костенец) – 6
Станислав Запрянов (Пирдоп) – 6
Антон Иванов (Ракитин) – 5

Стилян Благоев (Левски Елин Пелин) – 4
Деян Костадинов (ОФК Елин Пелин) – 4
Георги Митев (Левски Елин Пелин) – 4
Асен Вутев (Спортист Нови хан) – 4

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин) – 3
Пламен Георгиев (Пирдоп) – 3
Борис Георгиев (Ракитин) – 3
Красимир Алипиев (Ракитин) – 3
Ерик Хорхе (Спортист Нови хан) – 3

Костадин Насков (ОФК Елин Пелин) – 2
Християн Христов (Ракитин) – 2
Румен Патъров (Левски Долна баня) – 2
Йордан Дамянов (Ракитин) – 2
Цветелин Николов (Ракитин) – 2
Никола Ненков (Рилец) – 2
Стоян Стоянов (Пирдоп) – 2
Ивайло Янев (Спортист Нови хан) – 2

 

ОФГ – ЗАПАД
6 кръг 

Драгоман – Ком Годеч 3:1
Мариан Ч. Китанов, Роберто Соколов – 2/ Лъчезар Недялков

Костинброд – Козаро Ботевград  1:2
Борислав Недялков/Васислав Димитров – 2

Спортист Драговищица – Правец 1:3
Даниел Колев/ Ангел Костадинов – 2, Христо Василев

Скравена – Петърч 2:4
Цветко Павлов/ Велизар Василев – 2, Павел Стоянов, Пресиян Първанов

Торнадо Безден – Зенит Церово 4:2
Андрей Виденов- 2, Андрей Димитров, Денис Стоилов/ Владимир Василев, Илиян Милчов

Искър Лакатник – почива

 

ТОПстрелците: *
Васислав Димитров (Козаро) – 10

Адриян Нанков (Петърч) – 4
Петър Петров (Костинброд) – 4
Антонио Петков (Ком Годеч) – 4
Борислав Недялков (Костинброд) – 4
Мариан Ч. Китанов (Драгоман) – 4
Роберто Соколов (Драгоман) – 4

Анатоли Димитров (Козаро) – 3
Ивайло Златев (Правец) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Емил Йорданов (Спортист Драговищица) – 3
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 3
Теодор Бочев (Правец) – 3
Георги Иванов (Искър Лакатник) – 3
Павел Иванов (Козаро) – 3
Радослав Зарев (Козаро) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Пресиян Първанов (Петърч) – 3

Георги Георгиев (Петърч) – 2
Цветомир Тодоров (Костинброд) – 2
Иван Касапов (Правец) – 2
Андрей Виденов (Торнадо Безден) – 2
Велизар Василев (Петърч) – 2
Ангел Костадинов (Правец) – 2

*Заб. Редакцията не носи отговорност за неточности, допуснати в съдийските протоколи за мачовете. Информацията, която публикуваме, е официална.

 

КЛАСИРАНЕТО – ТУК!