Местни избори 2019 София – всички кандидати за Столична община и София област

Местни избори 2019 София – всички кандидати за Столична община и София област

Витоша Нюз публикува кандидатите за кметове на общини в област София и за кмет на Столична община

Столична община

Йорданка Фандъкова от Местна коалиция ГЕРБ /СДС/

Мая Манолова от Инициативен комитет и подкрепена от „БСП за България“, АБВ „Движение 21“, ДБГ и други

Борислав Игнатов от „Демократична България – Обединение“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Волен Сидеров от „Атака“

Георги Кадиев от ПП „Свобода“

Борис Бонев от Инициативен комитет

Петър Клисаров от Пряка Демокрация

Георги Георгиев от Българско национално обединение

Диана Димитрова от ПП БЗНС

Тодор Славков от ПП Движение „Напред България“

Минчо Куминев от коалиция „Алтернативата на гражданите“

Валери Григоров от коалиция „Ние, Гражданите“

Ангел Джамбазки от ВМРО – БНД

Младен Младенов от Национална републиканска партия

Тончо Токмакчиев от партия на ЗЕЛЕНИТЕ

Николай Дренчев от „Възраждане“

Пламен Христов от „Воля“

Стефан Иванов от НФСБ

Радослав Каратанчев от Инициативен комитет.

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Антон
Сашо Александров от ПП ГЕРБ, Лазар Лазаров от ПП Обединени земеделци, Николай Николов от „Възраждане“, Атанас Захариев от Движение ЗАЕДНО за промяна, Цвятко Лумбев от ПП СДС и Андрей Симов от Местна коалиция „БСП з България“ („БСП за България“, ВМРО- БНД).

Община Божурище
Георги Димов от ПП Движение Гергьовден, Георги Димитров от ПП Нова алтернатива, Аспарух Аспарухов от Коалиция Алтернатива на гражданите, Виолета Лозанова – Велчева от ПП ВМРО- БНД, Весела Иванова- Петрова от „БСП за България“, Петрана Котупанова от Местна коалиция „Воля“ (Земеделски народен съюз,Обединени социалдемокрация) и Мартин Асенов от Местна коалиция „ГЕРБ, СДС“.

Община Ботевград
Иванка Томова от Атака, Васил Гергов от ПП Нова алтернатива, Цветан Миньовски от коалиция Алтернативата на гражданите, Сашко Везенков от ПП ГЕРБ, Иван Гавалюгов от ПП МИР, Веселка Георгиева – Златева от „БСП за България“, Георги Георгиев от Местна коалиция „Движение инициатива за Ботеврадска община(МК ДИБО).

Община Годеч
Радослав Асенов от ПП ГЕРБ, Кирил Иванов от „БСП за България“ и Румяна Борисова от ВМРО-БНД(СДП,ВМРО-БНД).

Община Горна Малина
Величка Ангелова от Местна коалиция ДБГ
(ВОЛЯ, АБВ), Ангел Жиланов от Инициативен комитет и Николай Чолаков от Местна коалиция ГЕРБ (ВМРО).

Община Долна баня
Владимир Джамбазов от ПП ГЕРБ, Григор Пандов от „Воля“ и Николай Чернаев от „БСП за България“.

Община Драгоман
Андрей Иванов от ГЕРБ, Соня Дончева от „БСП за България“ и Ива Добрева-Чуклева от Местна коалиция „Алтернативата на гражданите“.

Община Елин Пелин
Йордан Петров от ПП „Атака“, Ивайло Симеонов от ПП ВМРО- БНД, Стефан Стоилов от ПП ГЕРБ, Александър Атонов от ПП „Никола Петков“, Станислав Димитров от „БСП за България“, Георги Костов от „Демократична България – Обединение“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) и Стефан Николов от Местна коалиция „Алтернативата на гражданите“.

Община Етрополе
Независим Димитър Димитров.

Община Златица
Димитринка Савовска от НФСБ, Магдалена Иванова от ПП АБВ, Асен Плахов от ДБГ, Николай Додеков от ПП ВМРО – БНД, Крум Божков от „Воля“, Стоян Генов от „БСП за България“, Стилян Иванов от Движение ЗАЕДНО за промяна“, Пламен Господинов от Инициативен комитет, Ненко Миков от Инициативен комитет и Християн Григоров от Местна коалиция „Глас Народен“ (ПП:“Глас Народен“;Български социалдемократи, Евророма).

Община Ихтиман
Калоян Илиев от ПП ГЕРБ и Иванко Пандезов от „БСП за България“.

Община Копривщица
Ангел Ангелов от НФСБ, Яко Банчев от коалиция „Алтернативата на гражданите“, Бойка Дюлгярова от ПП ГЕРБ, Любомир Цеков от „БСП за България“, Васил Янакиев от „Демократична България – Обединение“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) и Иван Лесков от Местна коалиция „Воля (ВМРО-БНД)“.

Община Костенец
Пламен Чолаков от ПП БДЦ, Николай Димов от НФСБ, Лидия Стоянова от ЗНС, Цветко Кутрин от ПП ВМРО – БНД, Митко Грозданов от партия на ЗЕЛЕНИТЕ, Йордан Ангелов от ПП ГЕРБ, Стойчо Анчин от „Възраждане“, Юлиян Одажиян от „Воля“, Емил Даскалов от „БСП за България“ и Красимир Донов от „Демократична България . Обединение“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение).

Община Костинброд
Боян Йорданов от коалиция „Ние, Гражданите“, Трайко Младенов от ПП ГЕРБ, Иван Зарев от „Възраждане“, Кристина Александрова от „Воля“, Благой Благоев от коалиция „БСП за България“ (Коалиция БСП за България“, ПП АБВ) и Анна Радовска от ВМРО – БНД (ПП ДБГ, ПП СДС, ПП Движение Гергьовден, ПП НФСБ, ПП ВМРО – БНД).

Община Пирдоп
Станислав Готев от ПП Единна народна партия, Васил Кефеджиев от ЗНС, Антоанета Мечкарова от ПП ГЕРБ, Цвятко Михайлов от ПП СДС и Ангел Геров от Местна коалиция „БСП за България“ (БСП за България“, ВМРО –БНД).

Община Правец
Николай Яхов от ПП ГЕРБ и Румен Гунински от „БСП за България“.

Община Самоков
Лъчезар Заркин от ПП Съюз на свободните демократи, Николай Веселинов от ПП Народна партия свобода и достойнство, Валентин Милушев от ПП ГЕРБ, Владимир Георгиев от „БСП за България“, Димитър Слатински от Радикалдемократическа партия в България и независимият Димитър Джелепов.

Община Своге
Цветомир Борисов от „БСП за България“, Емил Иванов от Местна коалиция „Движение „Напред България“ /БДЦ, ДПС, БДС „Радикали“, „СДП“/, Емил атанасов оТ Местна коалиция „АБВ“ (ВМРО, НФСБ, ОСД, Партия на зелените), Христо Йовов от Местна коалиция „ГЕРБ(СДС)“ и Веселин Николов от Местна коалиция „Демократична България – Обединение“ /ДБГ/.

Община Сливница
Петър Стойков от ПП ВМРО – БНД, Васко Стоилков от ПП ГЕРБ и Местна коалиция „БСП за България“(АБВ).

Община Чавдар
Иван Нешков от ПП ВМРО – БНД и Григор Даулов от Местна коалиция „БСП за България“ (НФСБ).

Община Челопеч
Никола Матеев от НФСБ и независим Алекси Кесяков.

Източник: Сайт на Централна избирателна комисия


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4