Без размествания на върха при стрелците в Областната група (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

Без размествания на върха при стрелците в Областната група (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

АОГ – ИЗТОК
5 кръг

Ракитин Трудовец – Бенковски Костенец 2:0
Антон Иванов, Красимир Алипиев

Левски Елин Пелин – Спортист Нови хан 1:1
Георги Тодоров/ Георги Василев

Звездец Горна Малина – Мътивир Ихтиман 2:4
Атанас Михайлов, Алберт Райков/ Владимир Стамов – автогол, Владимир Ангелов, Златко Митев, Младен Миладинов

Рилец Говедарци – Пирдоп 5:0
Никола Ненков – 2, Стефан Карагеоргиев, Калоян Кирилов, Йордан Йовев

Левски Долна баня – ОФК Елин Пелин 2:0
Асен Симеонов, Георги Митев

 

ТОПстрелците *
Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 6
Райко Влъчков (Ракитин) – 5
Георги Костов (Бенковски Костенец) – 5
Станислав Запрянов (Пирдоп) – 5

Стилян Благоев (Левски Елин Пелин) – 4

Деян Костадинов (ОФК Елин Пелин) – 4
Георги Митев (Левски Елин Пелин) – 4
Антон Иванов (Ракитин) – 4

Георги Тодоров (Левски Елин Пелин) – 3
Пламен Георгиев (Пирдоп) – 3
Борис Георгиев (Ракитин) – 3
Красимир Алипиев (Ракитин) – 3

Костадин Насков (ОФК Елин Пелин) – 2
Християн Христов (Ракитин) – 2
Румен Патъров (Левски Долна баня) – 2
Йордан Дамянов (Ракитин) – 2
Цветелин Николов (Ракитин) – 2
Никола Ненков (Рилец) – 2

 

АОГ – ЗАПАД
5 кръг 

Правец – Костинброд 1:1
Иван Касапов/ Даниел Йотов

Козаро Ботевград – Драгоман 4:3
Неделин Костадинов, Васислав Димитров – 2, Иван Пунчев/ Мариан Ч. Китанов, Роберто Соколов, Васислав Димитров – автогол

Петърч – Торнадо Безден 1:3
Марио Стоянов/ Илиян Георгиев, Алек Манолов, Христо Христов

Зенит Церово – Искър Лакатник 2:2
Юлиян Георгиев, Явор Владимиров/ Методи Цветанов, Цветелин Дончев

Ком Годеч – Скравена 4:1
Антонио Петков, Радослав Атанасов, Димитър Димитров, Младен Гергинов/ Цветозар Валериев

Спортист Драговищица – почива

 

ТОПстрелците: *
Васислав Димитров (Козаро) – 8

Адриян Нанков (Петърч) – 4
Петър Петров (Костинброд) – 4
Антонио Петков (Ком Годеч) – 4

Анатоли Димитров (Козаро) – 3
Ивайло Златев (Правец) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Емил Йорданов (Спортист Драговищица) – 3
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 3
Теодор Бочев (Правец) – 3
Георги Иванов (Искър Лакатник) – 3
Павел Иванов (Козаро) – 3
Радослав Зарев (Козаро) – 3
Борислав Недялков (Костинброд) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Мариан Ч. Китанов (Драгоман) – 3

Пресиян Първанов (Петърч) – 2
Георги Георгиев (Петърч) – 2
Цветомир Тодоров (Костинброд) – 2
Иван Касапов (Правец) – 2

*Заб. Редакцията не носи отговорност за неточности, допуснати в съдийските протоколи за мачовете. Информацията, която публикуваме, е официална.

 

САМО С „ВИТОША НЮЗ“ ОЧАКВАЙТЕ РЕДОВНО ПОСЛЕДНИТЕ НОВИНИ ОКОЛО ЖИВОТА В СТОЛИЧНАТА ЧЕТВЪРТА ЛИГА – СОФИЯ – ГРАД И СОФИЯ – ОБЛАСТ!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vitoshan/public_html/wp-content/themes/novomag-theme/includes/single/post-tags.php on line 4