Запрянов избухна с хеттрик за Пирдоп, няколко играчи с дубъл (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

ОГ – ИЗТОК
4 кръг

Пирдоп – Звездец Горна Малина 5:1
Велислав Пастушки, Станислав Запрянов – 3, Пламен Георгиев/ Атанас Михайлов

ОФК Елин Пелин – Ракитин Трудовец 4:0
Красимир Наков, Илия Русимов, Антон Димитров, Деян Костадинов

Мътивир Ихтиман – Левски Елин Пелин 2:1
К. Методиев, Богомил Асенов/ Георги Митев

Спортист Нови хан – Левски Долна баня 2:0
Емил Йорданов, Асен Вутев

Бенковски Костенец – Рилец Говедарци 3:1
Иво Томов, Георги Костов – 2/ Ивайло Иванов

ТОПстрелците *
Антон Димитров (ОФК Елин Пелин) – 6
Райко Влъчков (Ракитин) – 5
Георги Костов (Бенковски Костенец) – 5
Станислав Запрянов (Пирдоп) – 5

Стилян Благоев (Левски Елин Пелин) – 4

Деян Костадинов (ОФК Елин Пелин) – 4
Георги Митев (Левски Елин Пелин) – 4
Георги Тодоров (Левски Елин Пелин) – 3
Пламен Георгиев (Пирдоп) – 3
Антон Иванов (Ракитин) – 3
Борис Георгиев (Ракитин) – 3

Костадин Насков (ОФК Елин Пелин) – 2
Красимир Алипиев (Ракитин) – 2
Християн Христов (Ракитин) – 2
Антон Иванов (Ракитин) – 2
Румен Патъров (Левски Долна баня) – 2
Йордан Дамянов (Ракитин) – 2
Цветелин Николов (Ракитин) – 2

 

ВИЖТЕ КЛАСИРАНЕТО – ТУК! 

 

ОГ – ЗАПАД
4 кръг

 

Драгоман – Правец 1:1
Мариян Ч. Китанов/ Валери Данов

Костинброд – Спортист Драговищица 6:1
Борислав Недялков – 2, Сашо Александров, Цветомир Тодоров, Петър Петров/ Емил Йорданов, Петър Георгиев

Торнадо Безден – Ком Годеч 1:3
/Антонио Петков – 2, Антонио Стоименов

Скравена – Козаро Ботевград 2:6
Андрей Андреев, Цветозар Петков/ Радослав Зарев – 2, Васислав Димитров, Павел Иванов, Радко Асенов, Неделин Костадинов

Искър Лакатник – Петърч 1:5
Георги Иванов/ Пресиян Първанов – 2, Георги Георгиев – 2, Деян Костадинов

Зенит Церово – почива

ТОПстрелците: *
Васислав Димитров (Козаро) – 6

Адриян Нанков (Петърч) – 4
Петър Петров (Костинброд) – 4

Анатоли Димитров (Козаро) – 3
Ивайло Златев (Правец) – 3
Марио Стоянов (Петърч) – 3
Емил Йорданов (Спортист Драговищица) – 3
Здравко Милев (Спортист Драговищица) – 3
Теодор Бочев (Правец) – 3
Георги Иванов (Искър Лакатник) – 3
Павел Иванов (Козаро) – 3
Радослав Зарев (Козаро) – 3
Борислав Недялков (Костинброд) – 3

Пресиян Първанов (Петърч) – 2
Георги Георгиев (Петърч) – 2
Антонио Петков (Ком Годеч) – 2
Цветомир Тодоров (Костинброд) – 2

 

ВИЖТЕ КЛАСИРАНЕТО –ТУК!

 

*Заб. Редакцията не носи отговорност за неточности, допуснати в съдийските протоколи за мачовете. Информацията, която публикуваме, е официална.

 

 

САМО С „ВИТОША НЮЗ“ ОЧАКВАЙТЕ РЕДОВНО ПОСЛЕДНИТЕ НОВИНИ ОКОЛО ЖИВОТА В СТОЛИЧНАТА ЧЕТВЪРТА ЛИГА – СОФИЯ – ГРАД И СОФИЯ – ОБЛАСТ!