Крила от Мрамор и Филиповци поведоха при стрелците на Север, Аризанов е лидер на Юг (ВСИЧКИ ГОЛМАЙСТОРИ)

ЧЕТВЪРТА ЛИГА – СЕВЕР
I кръг

Мрамор – Спартак (Подгумер) 1:0
Станислав Евлогиев

Банкя – Зенит (Филиповци) 4:3
Тодор Владимиров – 2, Вергил Симов, Асен Богданов/Симеон Йорданов – 2, Свилен Спасов

Кремиковци – Житен 1:2
Илиян Стоянов/ Калин Мечкарски – автогол, Георги Иванов

Световрачене – Сокол (Негован) 1:8
Николай Никифоров/ Теодор Йорданов – 2, Светослав Благоев, Симеон Асенов, Богомил Богомилов, Денислав Младенов, Иван Ваклин, Иван Терзов

Вихър (Требич) – Локомотив 2016 5:3
Мартин Миладинов – 2, Николай Кънчев, Ангел Велчев, Ясен Янакиев/Мирослав Андонов, Младен Стоев, Божидар Карамфилов

Искър 1945 (Нови Искър) – Левски (Чепинци) 1:7
Михаил Ангелов/Екундайо Джайеоба – 3, Марио Геров – 2, Съни Икиде, Денис Николов

Въстаник (Войнеговци) – почива

 

2-и кръг

Почива – Левски (Чепинци)

Сокол (Негован) – Мрамор 1:3

Иван Терзов/Станислав Евлогиев -2, Димитър Лазаров

Локомотив 2016 – Искър 1945 (Нови Искър) 3:12
Неделиан Костадинов – 2, Мирослав Андонов/Радослав Иванов -2, Детелин Василев – 3, Цветелин Манев -2, Виктор Минов, Григор Венков, Станислав Дойчинов, Теодор Цветков, Теодор Георгиев

Спартак (Подгумер) – Вихър (Требич) 4:0
Янко Димов – 2, Веселин Шекеров – д., Методи Миланов

Житен – Световрачене 2:1
Ивайло Иванов, Александър Русимов/Николай Никифоров

Зенит (Филиповци) – Кремиковци 3:1
Свилен Спасов, Владислав Бънов, Евлоги Евлогиев/Филип Миланов

Въстаник (Войнеговци) – Банкя 2:1
Теодор Тодоров, Александър Кацаров/Йордан Стоянов


3-и кръг

Банкя –почива

Кремиковци – Въстаник (Войнеговци) 1:0
Ивайло Коев

Световрачене – Зенит (Филиповци) 0:10
Мартин Тодоров -4, Свилен Спасов – 2, Галин Богданов – 2, Валентин Георгиев, Емилиян Стефанов

Мрамор – Житен 3:0
Станислав Евлогиев, Димитър Лазаров, Теодор Милошев

Вихър (Требич) – Сокол (Негован) 1:2
Георги Иванов/Светослав Благоев – 2

Искър (Нови Искър) – Спартак (Подгумер) 3:1
Радослав Здравков – 2, Денис Мартинов/Веселин Шекеров

Левски (Чепинци) – Локомотив 2016 4:1
Денис Николов, Иван Милков, Антон Василев, Христо Николов/Божидар Карамфилов

 

ТОПстрелците:

Станислав Евлогиев (Мрамор) – 4
Мартин Тодоров (Зенит Филиповци) – 4

Свилен Спасов (Зенит Филиповци) – 3
Светослав Благоев (Сокол Негован) – 3
Екундайо Джайеоба (Левски Чепинци) – 3
Детелин Василев (Искър Нови Искър) – 3

Неделин Костадинов (Локо 2016) – 2
Мирослав Андонов (Локо 2016) – 2
Божидар Карамфилов (Локо 2016) – 2
Галин Богданов (Зенит Филиповци) – 2

Радослав Здравков (Искър Нови Искър) – 2
Мартин Миладинов (Вихър Требич) – 2
Теодор Йорданов (Сокол Негован) – 2
Янко Димов (Спартак Подгумер) – 2
Веселин Шекеров (Спартак Подгумер) – 2
Марио Геров (Левски Чепинци)

 

ЧЕТВЪРТА ЛИГА – ЮГ
I кръг

Урвич (Панчарево) – Спарта 5:1
Тодор Велев, Васил Вучев – 2, Димитър Шаламанов, Виктор Кръстев/Мартин Найденов – д.

Академик – Обеля Сити 1:3
Любен Станков/Орхан Барутев, Мартин Ванев, Кристиян Генев

Витоша (Бистрица) II – Обеля 3:0 (служебно)

ЦСКА 1948 – Гранит (Владая) 1:0
Филип Ангелов

Урвич (Долни Пасарел) – Левски – Раковски 3:1
Алетксандър Господинов, Марио Наков, Мартин Чакински/Теодор Русин

Орловец (Кокаляне) – Младост 2015 4:1
Габриел Алексиев – 2, Йордан Гешев, Костадин Трифонов/ Даниел Цветков

Железница – Люлин 13:1
Десислав Аризанов – 7, Захари Младенов – 3, Виктор Младенов, Николай Евгениев, Николай Цветанов/Владимир Маринов

2-и кръг

Спарта – Люлин 2:1
Денис ел Райес, Константин Граматиков/Васил Василев

Младост 2015 – Железница (игран в Железница) 1:5
Ермес Кандела – д/Владислав Шумантов, Огнян Младенов, Николай Иванов, Захари Младенов – 2

Гранит (Владая) – Орловец (Кокаляне) 8:0
Николай Николов – 4, Люцкан Люцканов, Георги Гайдаров, Боян Ефтимов, Мариос Томопулос

Левски – Раковски – ЦСКА 1948 0:3
Филип Ангелов – 2, Мартин Димов – автогол

Обеля – Урвич (Долни Пасарел) 2:0
Пол Теодолу – д, Адриан Стефанов

Обеля Сити – Витоша (Бистрица) 1:6
Мартин Ванев/Даниел Пеев – 2, Денимир Пасхалис – 2, Николай Божов, Николай Гигов – автогол

Урвич (Панчарево) – Академик 3:3
Виктор Кръстев – 2, Стефан Стоичков/Йордан Николов – 2, Любен Станков

 3-и кръг

Академик – Спарта 2:3

Витоша (Бистрица) – Урвич (Панчарево) 3:0 (служебно, гостите не се явиха)

Урвич (Долни Пасарел) – Обеля Сити 1:2
Мартин Чекински/Славчо Теодосиев, Валентин Ванов

ЦСКА 1948 – Обеля 9:0
Николай Манчевски – 4, Филип Ангелов – 2, Илия Петков, Атанас Николов, Станислав Петков

Орловец (Кокаляне) – Левски – Раковски 1:3
Даниел Ангелов/ Станислав Ангелов, Петър Стоицов, Филип Павлов

Железница – Гранит (Владая) 1:4
Десислав Аризанов/ Люцкан Люцканов -2, Петьо Атанасов, Николай Николов

Люлин – Младост 2015 2:6
Васил Василев – 2/Ермес Кандела – 5, Калоян Коев

 

ТОПстрелците:
Десислав Аризанов (Железница) – 8

Ермес Кандела (Младост 2015) – 6

Николай Николов (Гранит Владая) – 5

Захари Младенов (Железница) – 5

Николай Манчевски (ЦСКА 1948 2) – 4
Филип Ангелов (ЦСКА 1948 2) – 4

Люцкан Люцканов (Гранит Владая) – 3
Васил Василев (Люлин) – 3
Виктор Кръстев (Урвич Панчарево) – 3

Мартин Чекински (Урвич Долни Пасарел) – 2
Васил Вучев (Урвич Панчарево) – 2
Йордан Николов (Академик) – 2
Любен Станков (Академик) – 2
Мартин Ванев (Обеля Сити) – 2
Даниел Пеев (Витоша Бистрица 2) – 2
Денимир Пасхалис (Витоша Бистрица – 2) – 2
Габриел Алексиев (Орловец Кокаляне) – 2