Вижте програмата на ОГ – Запад!

Вижте програмата на ОГ – Запад!

Изготвена беше програмата за есенния полусезон в Областна футболна група – София Запад сезон 2019/20. Групата ще е с 11 отбора. Участниците са почти на 90 процента същите като през миналия сезон. Единственият новак е новосформираният Скравена (Скравена). Отборът на Зенит (Церово), ще играе домакинските си мачове на помощния терен в Своге.

1 кръг 
7 септември /събота/
17:00 Спортист Драговищица – Торнадо Безден
17:00 Правец – Искър Лакатник
8 септември /неделя/
11:30 Ком Годеч – Петърч
17:00 Козаро Ботевград – Зенит Церово
17:00 Костинброд – Скравена
Драгоман – почива

2 кръг
14 септември /събота/
17:00 Драгоман – Костинброд
17:00 Торнадо Безден – Правец
15 септември /неделя/
11:30 Искър Лакатник – Козаро Ботевград
17:00 Зенит Церово- Ком Годеч
17:00 Скравена – Спортист Драговищица
Петърч – почива

3 кръг
21 септември /събота/
17:00 Спортист Драговищица – Драгоман
22 септември /неделя/
11:30 Правец – Скравена
11:30 Петърч – Зенит Церово
17:00 Козаро Ботевград – Торнадо Безден
17:00 Ком Годеч – Искър Лакатник
Костинброд – почива

4 кръг 
28 септември /събота/
17:00 Драгоман – Правец
17:00 Костинброд – Спортист Драговищица
29 септември /неделя/
11:30 Торнадо Безден – Ком Годеч
11:30 Скравена – Козаро Ботевград
17:00 Искър Лакатник – Петърч
Зенит Церово – почива

5 кръг 
5 октомври /събота/
16:00 Правец – Костинброд
6 октомври /неделя/
11:30 Петърч – Торнадо Безден
11:30 Зенит Церово – Искър Лакатник
16:00 Козаро Ботевград – Драгоман
16:00 Ком Годеч – Скравена
Спортист Драговищица – почива

6 кръг 
12 октомври /събота/
16:00 Драгоман – Ком Годеч
16:00 Костинброд – Козаро – Ботевград
16:00 Спортист Драговищица – Правец
13 октомври /неделя/
11:30 Скравена – Петърч
16:00 Торнадо Безден – Зенит Церово
Искър Лакатник – почива

7 кръг
19 октомври /събота/
16:00 Искър Лакатник – Торнадо Безден
20 октомври /неделя/
11:30 Козаро Ботевград – Спортист Драговищица
11:30 Ком Годеч – Костинброд
16:00 Петърч – Драгоман
16:00 Зенит Церово – Скравена
Правец – почива

8 кръг
2 ноември /събота/
11:30 Драгоман – Зенит Церово
15:00 Спортист Драговищица – Ком Годеч
15:00 Правец – Козаро Ботевград
3 ноември /неделя/
11:30 Костинброд – Петърч
11:30 Скравена – Искър Лакатник
Торнадо Безден – почива

9 кръг
9 ноември /събота/
15:00 Ком Годеч – Правец
10 ноември/неделя/
11:00 Петърч – Спортист Драговищица
11:00 Зенит Церово – Костинброд
15:00 Искър Лакатник – Драгоман
15:00 Торнадо Безден – Скравена
Козаро Ботевград – почива

10 кръг
16 ноември /събота/
15:00 Драгоман – Торнадо Безден
15:00 Спортист Драговищица – Зенит Церово
15:00 Правец – Петърч
17 ноември /неделя/
15:00 Костинброд – Искър Лакатник
15:00 Козаро Ботевград – Ком Годеч
Скравена – почива

11 кръг
23 ноември /събота/
15:00 Торнадо Безден – Костинброд
24 ноември /неделя/
15:00 Петърч – Козаро Ботевград
15:00 Зенит Церово – Правец
15:00 Искър Лакатник – Спортист Драговищица
15:00 Скравена – Драгоман
Ком Годеч – почива

 

Източник: balkanec.bg
Снимка: Христо ЙОРДАНОВ