Програма Столично първенство при Юношите старша възраст

Програма Столично първенство при Юношите старша възраст

П Р О Г Р А М А

 

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Юноши старша ЗОНА-Б – 2001-2002 г.

 

ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН   2019 / 2020 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Младост 2015 /София/ Академик 4 км
2 Елит-София /София/ Академик 4 км
3 Конкордия  /София/ Барокко
4 Витоша-Бистрица /София/ Академик 4 км
5 Локомотив София 1929 Локомотив
6 Царско Село 2015 /София/ Царско Село
7 Чавдар /Етрополе/ Чавдар
8 Елин Пелин Градски
9 Балкан /Ботевград/ Градски
10 Спортист 2009 /Своге/ Градски
11 Пирин /Благоевград/ Рилци

 

 

 

 

1 кръг – 07.09.2019г. / събота / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Пирин /Благоевград/ Почива
 Конкордия  Младост 2015
 Витоша-Бистрица  Балкан /Ботевград/ 06.09.-петък-16:00 ч.
 Елин Пелин  Елит-София
 Спортист 2009 /Своге/  Царско Село 2015
 Чавдар /Етрополе/  Локомотив София 1929

 

 

2 кръг – 14.09.2019г. / събота / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Локомотив София 1929 Почива
Царско Село 2015 Пирин /Благоевград/
Елит-София Спортист 2009 /Своге/ 14:30
Балкан /Ботевград/ Елин Пелин 15.09.-неделя
Младост 2015 Витоша-Бистрица
Чавдар /Етрополе/ Конкордия

 

 

3 кръг – 21.09.2019г. / събота / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Царско Село 2015 Почива
Витоша-Бистрица Чавдар /Етрополе/
Елин Пелин Младост 2015
Спортист 2009 /Своге/ Балкан /Ботевград/ 22.09.-неделя
Пирин /Благоевград/ Елит-София
Конкордия Локомотив София 1929

 

 

4 кръг – 28.09.2019г. / събота / – 17:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Елит-София Почива
Локомотив София 1929 Царско Село 2015
Балкан /Ботевград/ Пирин /Благоевград/ 29.09.-неделя-15:00 ч.
Младост 2015 Спортист 2009 /Своге/ 14:30
Чавдар /Етрополе/ Елин Пелин
Конкордия Витоша-Бистрица

 

 

5 кръг – 05.10.2019г. / събота / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Балкан /Ботевград/ Почива
Елин Пелин Конкордия
Спортист 2009 /Своге/ Чавдар /Етрополе/
Пирин /Благоевград/ Младост 2015
Витоша-Бистрица Локомотив София 1929
Царско Село 2015 Елит-София

 

 

 

6 кръг – 12.10.2019г. / събота / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Младост 2015 Почива
Балкан /Ботевград/ Царско Село 2015 13.10.-неделя
Локомотив София 1929 Елит-София
Чавдар /Етрополе/ Пирин /Благоевград/
Конкордия Спортист 2009 /Своге/
Витоша-Бистрица Елин Пелин

 

 

7 кръг – 19.10.2019г. / събота / – 16:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Чавдар /Етрополе/ Почива
Спортист 2009 /Своге/ Витоша-Бистрица
Пирин /Благоевград/ Конкордия
Елин Пелин Локомотив София 1929
Царско Село 2015 Младост 2015
Елит-София Балкан /Ботевград/

 

 

8 кръг – 02.11.2019г. / събота / – 14:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Конкордия Почива
Младост 2015 Елит-София
Чавдар /Етрополе/ Царско Село 2015
Локомотив София 1929 Балкан /Ботевград/
Витоша-Бистрица Пирин /Благоевград/
Елин Пелин Спортист 2009 /Своге/

 

 

9 кръг – 09.11.2019г. / събота / – 14:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Витоша-Бистрица Почива
Пирин /Благоевград/ Елин Пелин
Спортист 2009 /Своге/ Локомотив София 1929
Царско Село 2015 Конкордия
Елит-София Чавдар /Етрополе/
Балкан /Ботевград/ Младост 2015

 

10 кръг – 16.11.2019г. / събота / – 14:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Елин Пелин Почива
Чавдар /Етрополе/ Балкан /Ботевград/ 17.11.-неделя
Конкордия Елит-София
Витоша-Бистрица Царско Село 2015
Локомотив София 1929 Младост 2015
Спортист 2009 /Своге/ Пирин /Благоевград/

 

 

11 кръг – 23.11.2019г. / събота / – 14:00 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Спортист 2009 /Своге/
Пирин /Благоевград/ Локомотив София 1929
Царско Село 2015 Елин Пелин
Елит-София Витоша-Бистрица
Балкан /Ботевград/ Конкордия 24.11.-неделя
Младост 2015 Чавдар /Етрополе/ 11:30