Програма при Юношите младша възраст – столично първенство

Програма при Юношите младша възраст – столично първенство

П Р О Г Р А М А

СТОЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Юноши младша възраст – 2003-2004 г.

 

ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН   2019 / 2020 г.

 

№ по жребий участващи отбори стадион
1 Мрамор  /София/ Мрамор
2 Левски-Чепинци /София/ Левски-Чепинци
3 Барокко /София/ Барокко
4 Надежда /Доброславци/ Доброславци
5 Локомотив София 1929 Локомотив
6 Ботев-57 СУ /София/ 57-мо училище
7 Царско Село 2015 /София/ Царско Село

 

 

 

1 кръг – 31.08.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
 Левски-Чепинци  Почива  
 Надежда /Доброславци/    Мрамор 14:00
 Царско Село 2015    Локомотив Сф1929  
 Барокко    Ботев-57 СУ 04.09.-сряда-16:30ч.

 

 

 

2 кръг – 07.09.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Ботев-57 СУ  
Локомотив Сф1929   Барокко  
Мрамор   Царско Село 2015  
Левски-Чепинци   Надежда /Доброславци/  

 

 

 

3 кръг – 14.09.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Надежда /Доброславци/ Почива  
Царско Село 2015   Левски-Чепинци 14:00
Барокко   Мрамор  
Ботев-57 СУ   Локомотив Сф1929  

 

 

 

4 кръг – 21.09.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Локомотив Сф1929  
Мрамор   Ботев-57 СУ  
Левски-Чепинци   Барокко  
Надежда /Доброславци/   Царско Село 2015  

 

 

 

5 кръг – 28.09.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Царско Село 2015 Почива  
Барокко   Надежда /Доброславци/  
Ботев-57 СУ   Левски-Чепинци  
Локомотив Сф1929   Мрамор  

 

 

 

6 кръг – 05.10.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Почива Мрамор  
Левски-Чепинци   Локомотив Сф1929  
Надежда /Доброславци/   Ботев-57 СУ  
Царско Село 2015   Барокко  

 

 

 

7 кръг – 12.10.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Барокко Почива  
Ботев-57 СУ   Царско Село 2015 16:00
Локомотив Сф1929   Надежда /Доброславци/  
Мрамор   Левски-Чепинци  

 

8 кръг – 19.10.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
8 Почива 1 Левски-Чепинци  
7 Мрамор   2 Надежда /Доброславци/  
6 Локомотив Сф1929   3 Царско Село 2015  
5 Ботев-57 СУ   4 Барокко  

 

 

 

9 кръг – 02.11.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Ботев-57 СУ Почива  
Барокко   Локомотив Сф1929  
Царско Село 2015   Мрамор  
Надежда /Доброславци/   Левски-Чепинци  

 

 

 

10 кръг – 09.11.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин Резултат отбор гост забележка
Почива Надежда /Доброславци/  
Левски-Чепинци   Царско Село 2015  
Мрамор   Барокко  
Локомотив Сф1929   Ботев-57 СУ  
 

 

 

11 кръг – 16.11.2019г. / събота / – 11:30 часа
отбор домакин резултат отбор гост забележка
Локомотив Сф1929 Почива  
Ботев-57 СУ   Мрамор  
Барокко   Левски-Чепинци  
Царско Село 2015   Надежда /Доброславци/